Viktória Čerňanská

Viktória Čerňanská (vľavo) a Lucia Mokrášová.
23.03.2024
V prepočte stratili takmer päť sekúnd. Slovenská dvojica skončila v druhej desiatkePreteky v Lake Placid patrili nemeckým bobistkám.
23.03.2024
22.03.2024
Čerňanská v USA ukončila sezónu, celkovo sa umiestnila v top 15Breeana Walkerová zaznamenala prvé víťazstvo pre Austráliu.
22.03.2024
Viktória Čerňanská.
01.03.2024
Čerňanská s Mokrášovou po prvom dni na 17. mieste, za Nemkami zaostali o takmer 2 sekundyDomáce reprezentantky obsadili prvé tri miesta.
01.03.2024
25.02.2024
Do najlepšej dvadsiatky sa neprebojovala. Čerňanskej ušiel postup o jedenásť stotínZa víťazkou zaostala a sekundu a 21 stotín.
25.02.2024
24.02.2024
Čerňanská po prvom dni atakuje najlepšiu dvadsiatku, líderkou domáca pretekárkaSlovenská reprezentantka zaostala za víťazkou 1,60 sekundy.
24.02.2024
17.02.2024
Čerňanská dosiahla najlepší výsledok v sezóne, útočila na elitnú desiatkuNa víťazku stratila v súčte dvoch jázd 1,62 sekundy.
17.02.2024
04.02.2024
Čerňanská s Mokrášovou obsadili na ME v dvojboboch 7. miestoPreteky boli zároveň súčasťou prebiehajúcej sezóny Svetového pohára.
04.02.2024
02.02.2024
Čerňanská s Mokrášovou atakovali TOP 10, za víťazným párom zaostali o sekundu a polZ triumfu v pretekoch Svetového pohára sa tešil nemecký pár
02.02.2024
14.01.2024
Súťaž dvojbobov vyhrali Nemky, Čerňanská s Mokrášovou zaostali o takmer tri sekunkdyVylepšili si umiestnenie z Innsbrucku.
14.01.2024
13.01.20241
Vydarené preteky v St. Moritzi. Čerňanská dosiahla najlepší výsledok v sezóneV celkovom hodnotení figuruje na 16. priečke