David Strelec a Nino Marcelli prešli rukami tréner Vladimíra Gálu.rozhovor
Martin Kozinka10.04.2024
Jeho rukami prešli najväčšie talenty Slovana. Majú za sebou ťažké obdobie, priznáva trénerRozhovor s trénerom juniorky Slovana Bratislava.
Odchovanec Slovana Bratislava Nino Marcelli sa teší z gólu.analýza
Pavol Spál09.04.202419
Weiss cibrí veľký talent a vidí iné: Keby sme mali päť miest v autobuse, tak ich beriemRysuje sa supertalent. Čo sa deje v Slovane?
Radosť hráčov Slovan Bratislava z víťazstva v Žiline
05.04.20241
Barseghyan bol pri chuti, pridal sa aj Marcelli. Slovan hladko vyhral v ŽilineArménsky stredopoliar strelil dva góly.
05.04.20241
Slovenskí futbalisti do 21 rokov po výhre nad Španielskom.
Pavol Spál03.04.20241
Mladí Slováci? Jeden je rýchly aj na svetové pomery. Ďalší je klenot, má byť ako HamšíkAko by mohol vyzerať tím slovenských mladíkov na ME vo futbale do 21 rokov 2025?
Nino Marcelli strelil gól v nadstavenom čase na 2:1 pre Slovan a vľavo spoluhráč Marko Tolič  v zápase 3. kola nadstavbovej časti futbalovej Niké ligy - skupina o titul medzi ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová.
30.03.20245
Vyzeralo to na ďalší úspech Podbrezovej. Zmaril ho mladý talent SlovanaPodbrezová držala vyrovnané skóre až do 90. minúty.
30.03.20245
Nino Marcelli (vľavo) a Slobodan Jakovljevič v odvetnom zápase 2. predkola Ligy majstrov ŠK Slovan Bratislava - HŠK Zrinjski Mostar.
Pavol Spál11.03.202444
Zakryl úsmev, najväčší talent Slovana má skvelé čísla. Weiss s ním robí opatrneSlovan ukázal lavičku plnú mladíkov.
Nino Marcelli sa so spoluhráčmi z ŠK Slovan Bratislava teší po strelenom góle.
08.03.20243
Slovanisti začali nadstavbovú časť víťazne, v Ružomberku rozhodol MarcelliSlovan udrel tesne pred prvou prestávkou.
08.03.20243
Futbalisti Slovana zľava Dávid Strelec, Kyriakos Savvidis, Nino Marcelli a Jaromír Zmrhal.
28.02.2024
Dokonalé striedanie trénera Weissa. Mladý odchovanec Slovana rozhodol po minúte na ihriskuĎalším súperom Slovana v Slovnaft Cupe bude Podbrezová.
28.02.2024
Gerson Rodrigues sa teší po strelenom góle v zápase ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce.
18.02.20241
Rodrigues má v Slovane viac než gól na zápas, líder jasne zdolal Zlaté MoravceSkórovali aj Kucka a Marcelli.