Lucia Mokrášová

Viktória Čerňanská (vľavo) a Lucia Mokrášová.
23.03.2024
V prepočte stratili takmer päť sekúnd. Slovenská dvojica skončila v druhej desiatkePreteky v Lake Placid patrili nemeckým bobistkám.
23.03.2024
Viktória Čerňanská.
01.03.2024
Čerňanská s Mokrášovou po prvom dni na 17. mieste, za Nemkami zaostali o takmer 2 sekundyDomáce reprezentantky obsadili prvé tri miesta.
01.03.2024
04.02.2024
Čerňanská s Mokrášovou obsadili na ME v dvojboboch 7. miestoPreteky boli zároveň súčasťou prebiehajúcej sezóny Svetového pohára.
04.02.2024
02.02.2024
Čerňanská s Mokrášovou atakovali TOP 10, za víťazným párom zaostali o sekundu a polZ triumfu v pretekoch Svetového pohára sa tešil nemecký pár
02.02.2024
14.01.2024
Súťaž dvojbobov vyhrali Nemky, Čerňanská s Mokrášovou zaostali o takmer tri sekunkdyVylepšili si umiestnenie z Innsbrucku.
14.01.2024
17.12.2023
Slovenky majú za sebou prvý tohtosezónny štart v dvojboboch, skončili v druhej desiatkeČerňanská sa na dráhe v Innsbrucku predstavila už v monoboboch.