Loic Meillard

Marco Odermatt
16.03.2024
Šok v Saalbachu. Odermatt prvýkrát v sezóne nevyhral obrovský slalomVíťaz Svetového pohára nedokončil druhé kolo.
16.03.2024
Loic Meillard.
03.03.2024
Líder po prvom kole dostal špicara. Slalom v Aspene vyhral MeillardŠvajčiarsky lyžiar uspel s pohodlným náskokom.
03.03.2024
Clement Noel.
03.03.2024
Tretí v poradí stráca viac než sekundu, slalom v Aspene vedie NoelOlympijský šampión zo ZOH 2022 útočí na prvý triumf v sezóne.
03.03.2024
Marco Odermatt vyhral obrovský slalom v Aspene.
02.03.2024
Dominancia Odermatta pokračuje, vyhral aj deviaty obrovský slalom v sezóneŠvajčiarsky lyžiar bol po prvom kole na treťom mieste.
02.03.2024
Marco Odermatt.
02.03.20241
Odermatt bude útočiť z tretieho miesta, Andreas Žampa nepostúpil do druhého kolaPo prvom kole obrovského slalomu v Aspene je Alexander Steen Olsen.
02.03.20241
Clement Noel v prvom kole slalomu v Bansku.
11.02.2024
Dážď, vietor a zlá viditeľnosť. Preteky slalomu v Bansku boli definitívne zrušené!Podmienky na zjazdovke sa stále zhoršovali.
11.02.2024
Daniel Yule vyhral slalom v Chamonix 2024.
04.02.202424
Neuveriteľný posun! Švajčiar bol po prvom kole slalomu na 30. mieste, napokon vyhralPodľa agentúry AFP sa stal prvým mužom, ktorý sa v slalome dostal z 30. miesta až na prvé.
Clement Noël.
22.12.2023
Prvé kolo nočného slalomu patrilo francúzskemu pretekárovi, vytvoril si sľubný náskokSlovensko v súťaži nemalo svoje zastúpenie.
22.12.2023
AJ Ginnis na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
19.02.2023
Grécky lyžiar v slalome útočí na pódium, rozdiely na čele sú minimálneMeillard s číslom 1 vypadol už na tretej bránke.
19.02.2023
Lioc Meillard (vľavo) a Marco Odermatt sa tešia po úspešných pretekoch obrovského slalomu.
Nikola Baďová17.02.20235
Odermatt víťazstvo nečakal, tréner postavil trať na mieru ŠvajčiaromLíder obrovského slalomu potvrdil svoju pozíciu.