Joshua Kimmich

Harry Kane v drese Bayernu Mníchov.
V Bayerne vládne pred štartom Bundesligy chaos. Klub sa spolieha na KaneaKane si asi myslí, že sme nemali tréning niekoľko týždňov, uviedol Tuchel.
Hansi Flick.
Koniec nemeckého experimentovania? Flick: Už nemám náladu prehrávať, je mi z toho zleMusíme opäť ukázať, že vieme vzbudiť rešpekt, vraví tréner Nemecka.
Joshua Kimmich.
1
Kimmich bol jednou nohou v Barcelone, tá ho však pre ekonomické problémy neangažujeZ rovnakých príčin neuzavrie zmluvu ani so španielskym záložníkom Martinom Zubimendim.
1
Joshua Kimmich v drese Bayernu Mníchov.
S Bayernom má veľké plány. Joshua Kimmich poprel prestup do BarcelonyNemecký reprezentant má s bavorským klubom kontrakt do leta 2025.
Bayern si poriadne zastrieľal, Mané však musel striedať už v prvom polčase
Bayern si poriadne zastrieľal, Mané však musel striedať už v prvom polčaseMohlo padnúť ešte viac gólov, neskrýval nadšenie Kimmich.
Erling Haaland v drese Manchester City.
Messi medzi najlepšími, Haaland až za Top 20. Kto má najvyššie hodnotenie v hre FIFA 23?Tvorcovia dali najvyššie hodnotenie až piatim futbalistom.
Nemecký brankár Bayernu Mníchov Manuel Neuer.
Bayern prevalcoval súpera, Neuer sa však nevyhol obrovskej chybeBayern bol suverénny aj bez Lewandowského.
Po zápase VfL Bochum - Bayern Mníchov.
Bayern na jeseň vyhral 7:0, nováčik mu to senzačne vrátil. Kimmich: Náš najhorší výkonBayern senzačne padol v Bochume.
Joshua Kimmich.
Rozprúdil debatu o povinnom očkovaní. Kimmich sa stal Hráčom roka v NemeckuKimmich štartoval v minulom roku v prvých 14-tich zo 16 zápasov nemeckej reprezentácie.
Joshua Kimmich.
Kimmich mal konečne negatívny test. Po štyroch týždňoch mu končí karanténaFutbalista môže nastúpiť za Bayern už proti Mainzu.
Zobraziť viac