Ester Ledecká

Ester Ledecká.
1
Ledecká uzavrela spor so zväzom, podpísala novú zmluvuPríčinou konfliktu boli hlavne logá na kombinéze českej lyžiarky.
1
Ester Ledecká.
4
Ledecká po vynechanej sezóne: Ľudia viac ako hrdinu milujú hrdinov pád a zmarS novou značkou lyží je spokojná, ale ešte s nimi nesúťažila.
4
Ester Ledecká.
Češka Ledecká triumfovala v paralelnom slalome, glóbus medzi mužmi získal ObmannMatej Bačo však nepostúpil z kvalifikácie.
Ester Ledecká.
Ester Ledecká je späť! V paralelnom slalome útočila na prvé miestoV lete sa zranila a musela absolvovať operáciu kľúčnej kosti.
Ester Ledecká.
Verila, že sa stihne vrátiť. Ledecká sa nepredstaví na MS v zjazdovom lyžovaníS účasťou na svetovom šampionáte v snoubording zatiaľ počíta.
Ester Ledecká.
7
Kľúčnu kosť jej navliekli ako korálky. Nejasnosti okolo Ledeckej pokračujúLyžiarka sa vzdá peňazí v prospech talentovaných detí.
7
Ester Ledecká.
Ledecká sa prihlási na preteky SP aj bez zmluvy. Zväz ju obmedzovať nebudeČeška zmenila po jedenástich rokoch aj dodávateľa lyží.
Ester Ledecká.
Kedy začne novú sezónu? Okolo Ester Ledeckej sú viaceré nejasnostiOkrem lyžovania Česka súťaží aj v snoubordingu.
Ester Ledecká.
Ester Ledecká trénovala kickbox. Skončila na operácii so zlomeninouSúperka Petry Vlhovej vyhrala minulú sezónu jeden zjazd.
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová.online
10
Svetový pohár: Petra Vlhová získala dôležité body v zjazdeSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zjazdu v stredisku Crans Montana v nedeľu.
10
Zobraziť viac