ĎALŠIE VÝZNAMNÉ ŠPORTOVÉ OSOBNOSTI:

Max Verstappen | Lewis Hamilton | Carlos Sainz

Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Japonska 2024.
07.04.2024
Verstappen je späť. V Japonsku nedal súperom šancu, Red Bull oslavuje ďalšie doublePódium doplnil víťaz z Austrálie Sainz.
07.04.2024
Carlos Sainz.
06.04.2024
Je na úplne inej úrovni. Bojovať v kvalifikácii s Red Bullom bolo nemožné, tvrdí SainzSainz vyštartuje do Veľkej ceny z druhého radu, v kvalifikácii skončil na štvrtom mieste.
06.04.2024
Piloti Ferrari Charles Leclerc (vľavo) a Carlos Sainz na pódiu po Veľkej cene Austrálie 2024.
24.03.2024
Verstappen bol na trati iba päť kôl. Ferrari oslavuje v Austrálii senzačné doublePreteky nedokončili ani oba Mercedesy, pódium doplnil Norris.
24.03.2024
Alex Albon na okruhu v Melbourne.
22.03.2024
Albon havaroval a rozbil svoj monopost, v tréningoch najrýchlejší Norris a LeclercÚradujúci majster sveta Max Versappen bol v oboch úvodných tréningoch na 2. mieste.
22.03.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).
12.03.2024
Max Verstappen oslavuje víťazstvo vo Veľkej cene Saudskej Arábie
09.03.20243
Saudská Arábia veľa drámy nepriniesla. Red Bull opäť získal suverénne doubleMax Verstappen zvíťazil pred Sergiom Perezom.
09.03.20243
Formula 1: ONLINE prenos z Veľkej ceny Saudskej Arábie 2024.
09.03.20241
Veľká cena Saudskej Arábie: Red Bull oslavuje double, zvíťazil VerstappenSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Saudskej Arábie 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
09.03.20241
Zľava Charles Leclerc, Max Vertsappen a Sergio Pérez po kvalifikácii na Veľkú cenu Saudskej Arábie 2024.
08.03.2024
Verstappen v kvalifikácii dominoval, boj o pozície za ním bol poriadne tesnýHolandský pilot predviedol ďalšiu dominantnú jazdu.
08.03.2024
Oliver Bearman vo farbách Ferrari počas Veľkej ceny Saudskej Arábie 2024.
08.03.2024
V monoposte Ferrari debutoval 18-ročný Brit, Verstappen si postrážil tretí tréningPérez stratil na tímového kolegu z Red Bullu takmer pol sekundy.
08.03.2024
Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Bahrajnu 2024.
02.03.20248
Verstappen začal suverénne, Red Bull má double. Pozíciu dvojky potvrdilo FerrariJazdcov Red Bull na pódiu Veľkej ceny Bahrajnu doplnil Sainz.