Cale Makar

Cale Makar, Quinn Hughes a Roman Josi sú finalisti na zisk Norrisovej trofeje
st 19:08
Karlsson ocenenie neobháji. NHL predstavila ašpirantov na zisk Norrisovej trofejeNajproduktívnejší obranca základnej časi bol Quinn Hughes z Vancouveru.
st 19:08
Cale Makar v zápase proti Winnipegu.
po 11:35
Makar je blízko k vytvoreniu klubového rekordu Colorada, Ničuškin sa zaskvel hetrikomTri góly strelil aj Brock Boeser, ktorý doviedol Vancouver k výhre 4:3 po predĺžení.
po 11:35
Cale Makar.
22.04.2024
Makar potvrdil svoju extratriedu a zaradil sa medzi legendy, Ovečkin nevystrelil ani razPre ruského útočníka to bol iba štvrtý zápas z celkových 148 v play off, v ktorom nevystrelil na bránku.
22.04.2024
Zach Hyman (v strede) a Martin Fehérváry (vpravo) počas zápasu Edmonton - Washington.
14.03.20243
Fehérváry sa vrátil do hry, vyrovnal svoje maximum. Hyman napodobnil GretzkéhoMartin Fehérváry nastupoval v prvom obrannom páre.
14.03.20243
Cale Makar a Nathan MacKinnon sa tešia z gólu
07.03.2024
Vyrovnal sa Lemieuxovi. MacKinnon dosiahol štvrtý najdlhší zápis histórieMacKinnon na domácom ľade bodoval už v 31. zápase v rade.
07.03.2024
Útočník Calgary Flames Martin Pospíšil uštedril hit Blakeovi Lizotteovi z Los Angeles Kings.
28.02.20244
Slafkovský nezbieral body, ale trestné minúty. Pospíšil hral tvrdo a siahal na rekordŠimon Nemec na ľade strávil najmenej času v rámci svojej kariéry v NHL.
28.02.20244
Cale Makar počas súťaží zručností.
03.02.2024
Chárov rekord zostal neohrozený. Najtvrdšiu strelu v NHL má MakarMcDavid vyhral prémiu milión dolárov.
03.02.2024
Dresy na Zápas hviezd NHL 2024.
02.02.2024
Program, zostavy a hrací systém - Zápas hviezd NHL 2024Pozrite si informácie o Zápase hviezd NHL 2024, hrá sa na domovskom štadióne Toronta Maple Leafs.
02.02.2024
Nathan MacKinnon.
25.01.2024
Hughes dosiahol na 300-bodovú hranicu, MacKinnon zahviezdil štyrmi gólmiUdalosti nočných zápasov NHL.
25.01.2024
Cale Makar
05.12.2023
Zotavuje sa zo zranenia. Makarov štart v zápase s Anaheimom je otáznyColoradu bude s určitosťou chýbať útočník Cogliano.