Alex Tamáši

Dávid Hrenák v zápase Slovensko - Švajčiarsko.
Šimon Čop11.04.20242
Hrenáka fanúšikovia nechceli pustiť z ľadu. Sú výborní, ďakujeme im, odkázal muž zápasuPodľa aktérov stretnutia rozhodli o slovenskom víťazstve nad Švajčiarskom tímovosť, pripravenosť i atmosféra.
Patrik Bačik, Samuel Takáč, Martin Bučko, Martin Faško-Rudáš a Andrej Kollár sa tešia z úvodného gólu, ktorý strelil Faško-Rudáš v prípravnom zápase Slovensko - Švajčiarsko.
11.04.20248
Efektivita Švajčiarov ostala nulová. Výhru Slovenska poistil TamášiŠvajčiarsko odvolalo brankára viac ako tri minúty pred koncom zápasu.
11.04.20248
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay počas prípravného zápasu Slovensko - Nemecko.
03.04.2024
Nesúdim hráčov bez toho, aby som ich videl v tréningu a zápase, tvrdí Ramsay (Sportnet podcast)Vypočujte si stredajšiu časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
03.04.2024
Hokejisti HC Dynamo Pardubice.
16.03.2024
Pánik prispel k otočke Pardubíc. Víťazný gól dosiahli 6 sekúnd pred koncomDruhé víťazstvo si pripísala aj Sparta Praha, ktorá triumfovala v predĺžení.
16.03.2024
Alex Tamáši sa teší z gólu v drese Hradca Králové.
15.03.2024
Tamášiho gól Hradcu k výhre nepomohol, slovenský brankár získal asistenciuRichard Pánik zaznamenal asistenciu.
15.03.2024
Róbert Lantoši v drese Mladej Boleslavi.
27.02.2024
Slováci režírovali triumf svojho tímu. Skalický strelil dva góly, Lantoši trikrát asistovalMladá Boleslav triumfovala nad Škoda Plzeň 5:3.
27.02.2024
Oliver Okuliar.
14.02.20241
Okuliar prispel ku gólovej prestrelke dvoma zásahmi, Daňo súčasťou demolácie súperaGólovo sa presadil aj Adam Jánošík.
14.02.20241
Alex Tamáši a Viliam Čacho.
07.02.2024
Glosár si odkrúti premiéru v bráne, prvým centrom Tamáši. Zostava Slovenska proti NemeckuTamáši bude mať na krajoch Okuliara a Faška-Rudáša.
07.02.2024
Hokejisti HC Oceláři Třinec.
04.02.2024
Slováci otočili zápas Třinca, dvomi gólmi sa presadil aj Faško-RudášVýhry oslavovali aj slovenskí brankári Hlavaj a Konrád.
04.02.2024
Alex Tamáši sa teší z g'ólu v drese Hradca Králové.
21.01.2024
Na gól mu prihrával kolega z reprezentácie. Tamáši prekonal Hlavaja a pomohol k dvom bodomV drese Brna sa presadil Kristián Pospíšil.