Hráč Sparty Praha Lukáš Haraslín (vľavo) sa raduje z gólu so spoluhráčmi.
Haraslín hrá so Spartou na horúcej tureckej pôde, Hancko čelí RímuŠachtar Doneck čelí v šestnásťfinále Olimpique Marseille.
15.02.2024
Futbalisti Antverp zdolali FC Barcelona.
13.12.2023
Dúbravka neudržal vedenie Newcastlu, Barcelona sa neotriasla z ligovej prehryDortmund remizoval s PSG.
13.12.2023
Ciro Immobile
28.11.2023
Immobile hrdinom Lazia. O triumfe nad Celticom rozhodol za tri minútyNastúpil až v druhom polčase.
28.11.2023
Radosť hráčov Šachtaru Doneck.
Ivan Mriška07.11.2023
Barcelona sa hnevá. Sklonila sa pred súperom, ktorý ju vygumovalKatalánsky veľkoklub hovorí o neúspechu.
Radosť hráčov Borussie Dortmund.
07.11.2023
Dortmund spravil dôležitý krok k postupu, Barcelona na neutrálnej pôde zlyhalaKatalánsky veľkoklub prvýkrát nebodoval naplno.
07.11.2023
Fotka zo zápasu FC Barcelona - Šachtar Doneck.
25.10.2023
Barcelona sa strachovala o výsledok až do konca, Feyenoord prevalcoval svojho súperaV drese holandského majstra odohral celý zápas Dávid Hancko.
25.10.2023
Patrick van Leeuwen.
17.10.2023
Holandský tréner končí lavičke Šachtaru Doneck, tím viedol iba tri mesiaceUkrajinskému tímu patrí aktuálne tretie miesto v ligovej tabuľke.
17.10.2023
Dávid Hancko oslavuje gól do siete Atlética Madrid.
04.10.2023
Feyenoordu nepomohol ani Hanckov premiérový gól. Šachtar predviedol skvelý obratHancko zvyšoval na 2:1 pre Feyenoord.
04.10.2023
Futbalisti Feyenoordu Rotterdam.
19.09.20233
Úspešný večer Slovákov v Lige majstrov, Sauer utvoril rekordVíťazstvo si pripísali na konto PSG či Barcelona.
19.09.20233
Futbalista Manchestru City Julian Alvarez v zápase proti CZ Belehrad.
19.09.2023
Liga majstrov: Program a výsledky z úvodného kola (19. september)Pozrite si program a výsledky skupinovej fázy Ligy majstrov 2023/2024.