Olympique Marseille

Hráči Lyonu oslavujú gól.
ne 19:38
Lyon má skvelú formu. Natiahol víťaznú šnúru, Le Havre strelil štyri gólyDarilo sa aj Auxerre.
ne 19:38
Momentka zo zápasu Marseille - Angers
04.10.2024
Dve červené karty za päť minút. Nervózny zápas v Marseille víťaza nenašielTretí tím tabuľky stratil body s posledným celkom Ligue 1.
04.10.2024
Corentin Tolisso (vľavo) v drese Olympique Lyon.
29.09.2024
Lyon rozhodol v nadstavenom čase, Reims si poradilo s posledným tímomVíťazný gól Lyonu strelil vo štvrtej minúte nadstaveného času Fofana.
29.09.2024
Radosť hráčov Monaca.
22.09.2024
Po zdolaní Barcelony môže Monaco opäť oslavovať. Dostalo sa do čela ligyVyužilo zaváhanie PSG.
22.09.2024
Adrien Rabiot v drese Juventus FC.
17.09.2024
Rabiot sa dočkal odchodu do Francúzska. Podpísal dvojročnú zmluvuVo francúzskej reprezentácii si pripísal 48 štartov a 4 góly, na MS 2022 v Katare pomohol národnému tímu k postupu do finále.
17.09.2024
Lukáš Hartig (vľavo) a Diego v zápase Artmedia Bratislava - FC Porto v skupine H Ligy majstrov 2005/2006.
17.09.2024
Messi, Ronaldo a Artmedia, ktorá ignorovala narodeniny Porta. Ako poznáte Ligu majstrov? (kvíz)Otestujte si vedomosti o prestížnej súťaži.
17.09.2024
16.09.2024
S Juventusom sa nedohodol. Rabiot bude pokračovať vo FrancúzskuPredtým obliekal vo Francúzsku dres najväčšieho rivala.
16.09.2024
Futbalisti AS Rím.
06.09.20244
AS Rím dostal miliónovú pokutu, UEFA potrestala aj ďalšie klubyMedzi potrestanými je aj Aston Villa či Olympique Marseille.
06.09.20244
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu.
31.08.2024
Brest po dvoch prehrách zabodoval naplno, St. Étienne nestrelilo gól ani v treťom zápaseZ triumfu sa tešia aj futbalisti FC Nantes.
31.08.2024
Mason Greenwood v drese Marseille.
17.08.2024
Skvelá premiéra Greenwooda. Strelil dva góly a pomohol k vysokej výhreHráči Lille zvíťazili na ihrisku Stade de Reims 2:0.