Olympique Lyon

Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu
14.04.2024
Dve červené karty aj veľký obrat. Bláznivý zápas v Lyone rozhodla penalta v 106. minúteDomáci Olympique Lyon prehrával 1:3, napokon zvíťazil.
14.04.2024
Futbalisti Olympique Lyon.
02.04.2024
Lyon sa proti prekvapeniu súťaže dlho trápil, favorita však nakopla premenená penaltaVo finále sa stretnú s lepším z dvojice Paríž Saint-Germain a Stade Rennes.
02.04.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.
30.03.2024
Gólová radosť hráčov Lyonu.
15.03.2024
Lyon predviedol skvelú otočku za štyri minúty, doťahuje sa na najlepšie pozícieLyonu patrí v tabuľke 10. miesto s 34 bodmi, Toulouse je o pozíciu nižšie so stratou piatich bodov.
15.03.2024
Ernest Nuamah (vpravo) v drese Lyonu
09.03.2024
Olympique Lyon pokračuje v dobrej forme, z Lorientu si odnáša tri bodyLyon vyhral siedmy z uplynulých ôsmich zápasov.
09.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Na snímke sú fanúšikovia Lyonu v zápase proti Nice.
17.02.2024
Priaznivci Lyonu hádzali kamene. Mohlo sa to skončiť tragicky, reaguje súperVo Francúzsku bojujú s chuligánmi na tribúnach.
17.02.2024
Ousmane Dembélé (vľavo) a Nemanja Matič v súboji o loptu.
27.01.2024
Pomôže klubu odvrátiť katastrofu? Lyon získal bývalého hráča KošícNemanja Matič vyhral v roku 2009 s Košicami Slovenský pohár.
27.01.2024
Futbalisti Stade Rennes.
27.01.2024
Lyon sťahoval trojgólové manko, na body to však nestačiloDva góly Rennes strelil Terrier.