Olympique Lyon

Hráči PSG oslavujú gól vo finále Coupe de France.
so 22:57
Škriniar oslavuje ďalší titul. Paríž uspel aj v pohári a získal doubleParížania rozhodli o svojej výhre už v prvom polčase.
so 22:57
Hráčky Barcelony sa tešia z gólu vo finále Ligy majstrov žien.
so 20:19
Rozhodla v druhom polčase. Barcelona obhájila trofej v Lige majstrovRozhodujúci gól strelila držiteľka Zlatej lopty.
so 20:19
Olympique Lyon - Paríž St. Germain: ONLINE prenos z finále Coupe de France 2023/2024.online
so 18:00
Coupe de France: Paríž aj so Škriniarom oslavujú titul, zdolali LyonSledovali ste s nami ONLINE prenos z finále Coupe de France 2023/2024: Olympique Lyon - Paríž St. Germain.
so 18:00
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
19.05.2024
Brest oslavuje historický úspech, Škriniar pomohol k triumfu PSGŠampión francúzskej ligy nastúpil bez viacerých opôr.
19.05.2024
Futbalisti Paríž St. Germain.
15.05.2024
Paríž St. Germain zvládol zápas aj bez Mbappého, k triumfu prispel aj ŠkriniarV druhom dnešnom zápase triumfoval Stade Rennes nad Olympique Marseille.
15.05.2024
Kylian Mbappé oslavuje zisk titulu po poslednom domácom zápase v drese PSG.
13.05.2024
Mbappé sa s domácimi fanúšikmi rozlúčil gólom, Škriniar sa vrátil do zostavyFrancúzsky futbalový útočník odohral posledný zápas na domácom štadióne PSG.
13.05.2024
Futbalisti tímu Olympique Lyon sa tešia z gólu.
06.05.2024
Lille nevyužil šancu priblížiť sa k Lige majstrov, záver úplne zbabralLyon strelil v druhom polčase až štyri góly.
06.05.2024
Lille oslavuje gól.
28.04.2024
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
28.04.2024
Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu
14.04.2024
Dve červené karty aj veľký obrat. Bláznivý zápas v Lyone rozhodla penalta v 106. minúteDomáci Olympique Lyon prehrával 1:3, napokon zvíťazil.