FK Železiarne Podbrezová

Futbalisti FK Železiarne Podbrezová.
Podbrezová prešla Michalovcami ako nôž maslom. Zemplínčania zaznamenali najhorší štart v históriiHráči Michaloviec sú aj naďalej na poslednej priečke tabuľky.
Futbalisti FK Železiarne Podbrezová.
5
Skalica hrala s virózou. Mrzí nás to, ale zápas sme zorganizovať museli, znie z PodbrezovejPodbrezová zdolala Skalicu 1:0.
5
Davi Alves a jeho zdravotné problémy.
5
Hráč Skalice na trávniku zvracal. Klub chcel duel odložiť, vedenie ligy sa odvoláva na pravidláFutbalisti Skalice hrali v Podbrezovej s črevnou virózou.
5
Podbrezová.
1
Podbrezová sa stále drží medzi elitou. Proti Skalici vybojovala najtesnejšiu výhruJediný gól strelil Mikuláš Bakaľa.
1
Vladimír Weiss st., tréner ŠK Slovan Bratislava.
75
Fanúšikovia poslali odkaz Slovanu. Weiss ich poučoval, sám neuniesol emócieInfarktový záver, Slovan otočil zápas za pár sekúnd.
75
Tigran Barseghjan sa so spoluhráčmi z ŠK Slovan Bratislava teší po strelenom góle.
37
Neuveriteľný záver na Slovane! Podbrezová najskôr otočila skóre, ale nakoniec nemá ani bodSlovanisti v 90. minúte ešte prehrávali 1:2.
37
Vláčik na štadióne v zápase Tatran Čierny Balog - FK Železiarne Podbrezová.
2
VIDEO: Najkrajší moment Slovnaft Cupu? Cez štadión prešiel vlakSlovenský unikát priviezol favoritov na dedinské ihrisko.
2
Podbrezová vyhrala vysoko 12:0.
Žilina a Skalica sa trápili, Čierny Balog dostal pred vláčikom debakel (Slovnaft Cup, výsledky)Na programe bolo 48 zápasov Slovnaft Cupu.
Futbalisti FC Spartak Trnava a Martin Škrtel sa tešia z triumfu v Slovnaft Cupe.
Dávidovia vyzvú Goliášov. Kedy hrajú prvoligisti na dedinách? (Slovnaft Cup, program)Slovnaft Cup pokračuje, hrá sa 2. kolo. V akcii sú už aj tímy Niké ligy.
Radosť hráčov Spartaka Trnava.
9
Trnava sa dočkala prvého víťazstva v lige, zastavila doteraz suverénnu PodbrezovúPo postupe v Konferenčnej lige prišla výhra aj v lige.
9
Zobraziť viac