FK Austria Viedeň

Frans Krätzig.
06.02.2024
Talentovaný odchovanec Bayernu Mníchov opúšťa klub, mieri však len na hosťovanieObranca nemeckého veľkoklubu nastúpil v A-tíme na sedem zápasov.
06.02.2024
Momentka z prípravného zápasu Trnavy na Tipsport Media Cupe
13.01.2024
Trnava na Malte nezvádla záver s Viedňou, Skalica prehrala s českým druholigistomPozrite si výsledky prípravných zápasov slovenských klubov.
13.01.2024
Spartak Trnava - Austria Viedeň: ONLINE prenos zo zápasu Tipsport Malta Cupuonline
13.01.2024
Tipsport Malta Cup: Spartak Trnava podľahol Austrii ViedeňSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Tipsport Malta Cupu: FC Spartak Trnava - Austria Viedeň.
13.01.2024
Georg Teigl a Ľubomír Šatka v zápase Austria Viedeň - Lech Poznaň.
27.10.2022
Slavia spravila dôležitý krok, Šatka bol pri remíze s Austriou ViedeňVýsledky skupinových zápasov Euróspkej konferenčnej ligy.
27.10.2022
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava, ilustračná fotografia.
11.01.20221
Hráči Slovana pôjdu do Dubaja, generálku s Austriou Viedeň zrušiliSlovan chce obhájiť titul a pripraviť sa na európske súťaže.
11.01.20221
Martin Mikovič (druhý zľava) bol jediným hráčom, ktorý sa v penaltovom rozstrele v odvete proti Austrii mýlil.
04.08.201661
Austria vyradila po penaltovom rozstrele Trnavu, Karhan: Môžeme byť spokojníOd postupu do play off delilo futbalistov Trnavy iba pár minút. Jediný gól v riadnom čase dostali v 88. minúte.
Spartak podal sústredený výkon. komentár
28.07.201647
Trnava šokovala Austriu, vo Viedni vyhrala 1:0. Karhan je spokojnýPred budúcotýždňovou odvetou v trnavskej City Arene (4. augusta o 18.30 h) sú Trnavčania vo výhodnejšej pozícii v súvislosti so snahou o postup do play-off EL.