EV Zug

Peter Cehlárik.rozhovor
Cehlárik prisľúbil účasť na majstrovstvách sveta. Sna o NHL sa nevzdávaPosledný ročník vníma, akoby to boli dve rozdielne sezóny.
Peter Cehlárik na ZOH 2022 v Pekingu.
1
Cehlárik sa údajne vracia do Švédska k Hrivíkovi. Manažér jeho klubu sa vyjadrilCehlárikov prestup je reálny, no nie dotiahnutý.
1
Radosť hokejistov Tampere.
Hrdinom švédskeho súboja Kanaďan, Cehlárik si finále nezahrá Vo finále hokejovej Ligy majstrov sa stretnú Lulea Hockey a Tappara Tampere.
Hokejisti Tappara Tampere.
Cehlárikov tím nestrelil ani gól. Tappara je bližšie k postupu do finále Ligy majstrovOdveta na ľade švajčiarskeho tímu je na programe v utorok 17. januára.
Tobias Pitka v drese slovenskej reprezentácie do 18 rokov.
2
Má šestnásť a píše históriu. Mladý Popradčan prekonal 24-ročný rekordPrvé body v AHL zaznamenal Martin Chromiak.
2
Peter Cehlárik v drese Slovenska.
Cehlárik dvakrát skóroval, jeho tím bol v zápase Ligy majstrov suverénnyHokejisti Mountfield Hradec Králové prehrali vo Švédsku.
Peter Cehlárik v drese Slovenska.
Cehlárikovi sa vo Švajčiarsku darí, v rozlete ho pribrzdilo zranenieVedenie klubu zatiaľ nepriblížilo, koľko bude rodák zo Žiliny pauzovať.
Peter Cehlárik.
1
Slovenský útočník načal debakel TPS Turku, zvíťazil aj Hradec KrálovéV hokejovej Lige majstrov bodovali traja Slováci.
1
Miloš Roman.
Slovákom sa v Lige majstrov darilo. Rác rozhodol, Roman strelil gól a asistovalBod za asistenciu si pripísal aj Cehlárik.
Marko Daňo.
Třinec zdolal v Lige majstrov Belfast. Traja Slováci bodovali, Daňo skórovalSparta Praha prehrala, TPS Turku so Skalickým zvíťazili.