AS Monaco

Momentka zo zápasu 32. kola Ligue 1 medzi AS Monaco a Clearmontom.
so 21:33
Le Havre smeruje k záchrane, Monaco si hladko poradilo s ClermontomFutbalistov Le Havre delia 3 body od zostupovej priečky.
so 21:33
Lille oslavuje gól.
28.04.2024
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
28.04.2024
Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.
30.03.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Hráči AS Monaco.
01.03.2024
Šláger kola gól nepriniesol. Monako nevyužilo šancu dostať sa pred BrestBrest môže znížiť manko na lídra z Paríža.
01.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.
25.02.2024
Futbalisti Stade Brest.
18.02.2024
Brest sa triumfom nad Marseille výrazne posunul, v tabuľke je už druhýAS Monaco nezískalo ani bod.
18.02.2024
Wissam Ben Yedder.
04.02.2024
Lille deklasovalo tím na konci tabuľky, Monaco pripravil o víťazstvo vlastný gólFutbalisti Lorientu vďaka výhre nad Metz odskakujú z dna tabuľky.
04.02.2024
Hlavný rozhodca Willy Delajod vylúčil hráča AS Monaco Denisa Zakariu.
28.01.2024
AS Monaco dohrávalo zápas iba v deviatich, aj tak dokázalo bodovaťNice potvrdilo svoje druhé miesto v tabuľke.