AC Le Havre

Momentka zo zápasu 32. kola Ligue 1 medzi AS Monaco a Clearmontom.
so 21:33
Le Havre smeruje k záchrane, Monaco si hladko poradilo s ClermontomFutbalistov Le Havre delia 3 body od zostupovej priečky.
so 21:33
Milan Škriniar a Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
27.04.20241
Majstrovské oslavy sa odkladajú. Škriniar nastúpil až za stavu 1:3, Paríž zachránil aspoň bodPSG doma nečakane zakopol.
27.04.20241
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.
25.02.2024
Kanadský útočník Jonathan David na ilustračnom zábere.
17.02.2024
Strelil už druhý hetrik v roku, pri jeho mene je cenovka 50 miliónovLille v tabuľke poskočilo na tretiu priečku.
17.02.2024
Nantes.
11.02.2024
Toulouse udrel neskoro, s Nantes prehral o gól. Duel Brestu poznačili červené kartyOba tímy dostali po červenej karte v 88. minúte.
11.02.2024
Wissam Ben Yedder.
04.02.2024
Lille deklasovalo tím na konci tabuľky, Monaco pripravil o víťazstvo vlastný gólFutbalisti Lorientu vďaka výhre nad Metz odskakujú z dna tabuľky.
04.02.2024
Kylian Mbappe v zápase proti Brestu.
28.01.2024
PSG doma nečakane zaváhalo, proti Brestu stratilo dvojgólové vedenieGólová prestrelka v Loriente víťaza nepriniesla.