Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 3. nov 2018 o 13:00

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 3. a 4. novembra 2018.

Nedeľa 4. novembra

Futbal

2. liga, 16. kolo

Slavoj Trebišov – Šamorín 0:2 (0:1), 15. Pančík, 65. Šmehyl (11 m). Rozhodoval: Ihring, ŽK: Sabler (Šamorín). 452 divákov.

FC Petržalka – FC Lokomotíva Košice 2:2 (0:1), 86. Lády, 90+ Prekop - 25. vlastný (Nemec), 65. Cicman. ŽK: Piroska, Ďurek - Tóth, Guilherme Barbosa. Rozhodoval: Rojček, 1 005 divákov.

3. liga Východ, 16. kolo

Prešov B – Krompachy 0:2 (0:2), 12. a 41. (11m) Jochman

Veľké Revištia – Svidník 4:0 (1:0), 67. a 85. Fedor, 9. Konate, 84. Vorotylo

Plavnica – Šarišské Michaľany 1:3 (0:0), 69. K. Tináth – 18. Cicman, 80. Hreha, 90. I. Pončák

Bardejovská Nová Ves – Snina 2:4 (0:2), 82. vlastný (Jankaj), 88. Stachura (11 m) – 18. a 62. Sehedij, 27. Skvašík, 47. Jankaj

4. liga Sever, 16. kolo

Nižný Hrušov – Gerlachov 1:2 (1:1), 18. M. Kotľár – 14. Gerčák, 82. B. Šimko

Zámutov – Spišské Podhradie 0:1 (0:1), 62. Cehuľa

Ptičie – Soľ 1:3 (0:1), 74. Pavlulik (11 m) – 16. Turcovský, 64, Zubko, 80. Hajník

Fintice – Kračúnovce 0:5 (0:3), 14., 43. a 71. Peržel, 38. Nazarej, 47. Ungvarský (11 m)

Medzilaborce – Záhradné 1:1 (0:1), 61. Potoma – 45- Mihok (11 m)

Ľubotice – Raslavice 1:0 (0:0), 37. M. Sabol

Sabinov – Poprad B 1:5 (0:3), 67. D. Bašista – 7. Urbanič, 40. a 43. Palša, 47. Ujčík, 90. M. Lukáč

4. liga Juh, 16. kolo

Pavlovce n/Uhom – Slávia TU Košice 4:3 (1:2), 68., 74. a 76. Vološinskyj, 17. Horňák – 31. Soloviov, 36. Vysočan, 59. Horňák

Petrovce n/Laborcom – Sokoľany 0:5 (0:2), 45. a 67. Miškovič, 37. Tangel, 57. L. Lukáč, 69. Grutka

Strážske – Krásnohorské Podhradie 4:0 (1:0), 70. a 75. Turčík, 34. Sališ, 88. Stach

Čaňa – Kalša 0:3 (0:1), 38. Janči, 51. Zeher (11 m), 72. Capík

Veľké Kapušany – Medzev 0:2 (0:1), 45. D. Leško, 70. Zosenko

Kechnec – Geča 5:0 (4:0), 12. Lenart, 17. D. Varga, 19. Žebík, 42. Kover, 90. Konkoly

5. liga Košicko-gemerská, 14. kolo

Lokomotíva Košice B – Čečejovce 4:1 (1:0), Beli (11m), Potemri, R. Polák, Červený - Puškáš

Perín – Malá Ida 2:3 (0:2), Grega, Kalinka – V. Janočko, M. Janočko, Balog

Budimír – Ťahanovce 1:3 (0:1), Čomor (11 m) – R. Jurko 3 (1 z 11m)

Bidovce – Seňa 3:3 (0:2), Mackanič 2, Zsiga – Schnurer 2 (oba z 11 m), V. Horváth

Haniska – Košická Nová Ves 1:3 (1:1), Gergely – Šurín 2, Sarvaš

Kokšov-Bakša – Poproč 2:0 (2:0), M. Stoľár 2

Ždaňa – Veľká Ida 5:0 (3:0), Čigáš 3, Demko, Kolesár

5. liga Zemplínska, 14. kolo

Parchovany – Čierna n/Tisou 4:0 (1:0), Kovalčin 2, Kuriško, Popaďák

Cejkov – Zemplínska Teplica 4:0 (2:0), Balint 2, Paľovčík, Tokar

Krišovská Liesková – Nacina Ves 1:0 (0:0), Vašš

Malý Horeš – Kráľovský Chlmec 0:2 (0:0), Staš, Sáfrány

Michaľany – Vinné 1:0 (0:0), Voroňák

Lastomír – Močarany 3:1 (1:1), Lazár, Kiš, Duška - Sabo

Streda n/Bodrogom – Úpor 3:2 (2:0), Szücs, T. Varga, Laškody – vlastný (T. Varga), Gracer

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 14. kolo

Belá n/Cirochou – Rudlov 3:0 (2:0), Hašuľ 2 (1 z 11m), Pavlina

Sečovská Polianka – Borov 3:0 (1:0), Hvozdík, Piskor, Havran

Vyšný Žipov – Bystré 2:0 (1:0), Štellmach, J. Janočko

Ulič – Pakostov 1:1 (0:1), Hromadka - Ragan

Stakčín – Brekov 0:0

Hencovce – Jasenov 0:1 (0:0), Paľo

Kamenica n/Cirochou – Sačurov 0:0

5. liga Šarišská, 14. kolo

Kurima – Chminianska Nová Ves 2:1 (2:0), Repka 2 – P. Fedor

Veľký Šariš – Čirč 7:0 (5:0), M. Varga 2, Hritz 2, E. Šimko 2 (1 z 11 m), L. Lipták

Široké – Ražňany 1:1 (1:0), Kostelnik (11 m) - Červeňák

Župčany – Pušovce 8:0 (4:0), D. Petruška a Miček po 2, Krempaský, Bálint, D. Pončák, vlastný (Horoščák)

Dubinné – Demjata - odložený

5. liga Podtatranská, 14. kolo

Hrabušice – Vysoké Tatry 3:1 (2:1), J. Jurčo, Kukura, M. Sabol - Banáš

Levoča – Olcnava 3:1 (0:1), Melničuk, Brincko, Kašper – Olejník (11m)

Odorín – Hranovnica 1:5 (1:3), Čuj – Kšenzakovič a D. Bednarčík po 2, R. Novák

Spišská Stará Ves – Veľká Lomnica 3:0 (2:0), L. Bednarčík 3

Kluknava – Kežmarok 0:2 (0:0), Lajčák, Kovalčík

Ľubica – Harichovce 0:0

Nálepkovo – Spišská Belá 1:2 (1:0), J. Gál (11 m) - Barnáš, Slodičák

2. liga žien Východ, 10. kolo

Spišská Nová Ves – Oravský Podzámok 4:0 (2:0), S. Harnuboglu a Stredná po 2

Hokej

Tipsport liga, 20. kolo

HC Košice – HK Nitra 6:1 (2:0, 1:0, 3:1), 7. Kafka (Netík, Galamboš), 16. Nagy (Šedivý, Brophey), 33. Kafka (Šedivý, Nagy), 46. Nagy (Haščák), 47. Netík, 54. Suja (Kafka, Pulli) - 57. Majdan (McCormack, Kerbashian)

HK Poprad – MHC Mikron Nové Zámky 2:1 (0:0, 2:0, 0:1), 22. Heizer (Takáč, Svitana), 35. Svitana (Zagrapan, Vošvrda) - 49. Bajtek (Urban, Štrauch)

St. Nicolaus 1. liga, 16. kolo

HK Spišská Nová Ves – MHK Humenné 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), 26. Zekucia (Vartovník). Rozhodovali: Mihaľov - Ordzovenský, Wolf, vylúčení: 5:3 na 2 min, navyše Lenďák (Humenné) DKZ za nešporotvé správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 202 divákov.

HC Prešov – Dubnica 2:11 (0:4, 1:4, 1:3), 30. Lupták (Stena), 54. Górás (Lunter) - 4. Lantoš (Kristín, Jarábek), 7. Krajči (Kokavec), 15. Lantoš (Brňák, Jarábek), 18. Krajči (Kokavec), 23. Jakubík, 27. Trenčan (Kanaet), 28. Lantoš (Kristín), 30. Jakubík (Hohl), 53. Lantoš (Medek), 56. Lantoš (Kristín), 59. Plavecký. Rozhodovali: Píšťanský - Číž, Makúch, vylúčení: 2:2 na 2 min, navyše Babik (Prešov) na 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.

HK Ingema Dukla Michalovce – HK Martin 5:1 (0:0, 4:1, 1:0), 29. Cútt (Bdžoch, Mesaroš), 38. Mašlonka (Linet, Róth), 39. Kolba (Piatak), 40. Linet (Novický), 56. Hamráček (Toma) - 31. Markovič. Rozhodovali: Žák - Janiga, Bogdaň, vylúčení: 6:5 na 2 min, navyše Hančák (Michalovce) na 5 min + DKZ za napadnutie, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 1 549 divákov.

Extraliga žien, 10. kolo

Prešov – Košice 9:2 (4:0, 5:1, 0:1), Fortunová 4, Dzurinová 3, Čarnoká, Sedláková – Moleková, Ujlakiová

Florbal

Extraliga mužov, 9. kolo

FaBK ATU Košice - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 7:3 (1:2, 4:0, 2:1)

FBC Mikuláš Prešov - TJ A Fat Pipe Snipers Bratislava 4:5 pp (2:2, 1:0, 1:2 - 0:1)

FBK AS Trenčín - FK Florko Košice 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

ŠK Lido Prírodovedec - FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

Extraliga žien, 7. kolo

ŠK 98 Pruské - Eastern Wings Michalovce 13:0 (7:0, 3:0, 3:0)

FK-ZŠ Nemšová - Mikuláš Prešov 19:1 (4:1, 6:0, 9:0)

Predator Sabinov - FBK Kysucké Nové Mesto 4:6 (0:2, 2:3, 2:1)

Kométa Spišská Nová Ves - FBK Tvrdošín 3:9 (1:4, 1:3, 1:2)

8. kolo:

Kométa Spišská Nová Ves - FBK Kysucké Nové Mesto 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

ŠK 98 Pruské - Mikuláš Prešov 20:1 (4:0, 9:1, 7:0)

FK-ZŠ Nemšová - Eastern Wings Michalovce 17:2 (4:0, 7:2, 6:0)

Predator Sabinov - FBK Tvrdošín 11:3 (2:1, 6:1, 3:1)

Atletika

4. ročník Behu na Roháčku, Margecany

Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Michal Lami (All4Run Košice) 45:52 min, 2. Daniel Kraviansky (pro-body triathlon team Košice) 47:12, 3. Dušan Sláma (ATU Košice) 47:27.

Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Luca Némethová (Maď.) 58:56 min, 2. Lucia Kocová (TDM klub Krompachy) 59:41, 3. Ingrid Petnuchová (All4 Run) 1:00:51.

9. ročník Slaňaki Cupu - Beh do vrchu Dubník, Zámutov

Muži (absolútne poradie, 11,2 km, prevýšenie 600 m): 1. Jaroslav Szabo (TJ Obal servis Košice) 47:47 min, 2. Adrián Vavrek (Dulova Ves) 49:38, 3. Tamás Tölgyesi (Maď.) 49:56.

Ženy (absolútne poradie, 11,2 km, prevýšenie 600 m): 1. Zuzana Iľovová (MARAS team) 58:03, 2. Alena Farkašová (AC Michalovce) 1:05:37, 3. Jana Slámová (KOB ATU Košice) 1:08:32

Sobota 3. novembra

Futbal

Fortuna liga, 14. kolo

ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 6:0 (3:0), 5. vlastný (Carillo), 20. Moha, 26. Šporar, 48. vlastný (Beskorovanyj), 67. Čavrič (11 m), 77. Moha

Fortuna liga: Slovan Bratislava - Michalovce: fotogaléria

4.11.2018

2. liga, 16. kolo

Odeva Lipany – 1. FC Tatran Prešov 1:0 (1:0)

Gól: 40. vlastný (Micherda). Rozhodoval: Kozák, ŽK: Bujňák, Poremba - Bartek, Dzurík, Micherda, Luberda, Špilár, 810 divákov.

Dubnica nad Váhom – FK Poprad 0:0

Rozhodoval: Michlian, ŽK: Mikuš, Pleva - Maťaš, Zekucia, Horváth, Gallovič, Pajer, ČK: 90. Gallovič (Poprad) po druhej ŽK, 610 divákov.

3. liga Východ, 16. kolo

Humenné – Vranov nad Topľou 1:2 (0:2), 54. Radovanović - 24. Kuták, 45. Babjak

Giraltovce – FC Košice 0:2 (0:0), 51. Gáll, 89. F. Kis

Maria Huta – Spišská Nová Ves 1:2 (0:1), 66. Haluška – 30. L. Kováč (11 m), 64. Majko

4. liga Sever, 16. kolo

Stará Ľubovňa – Svit 0:2 (0:0), 55. Jambor, 77. Chyba

4. liga Juh, 16. kolo

Rudňany – Topoľany 4:2 (3:1), 19. a 31. Bdžoch, 38. a 65. S. Lipták – 25. Michaliv, 47. Duška

Sobrance – Čičarovce 2:0 (0:0), 58. Kostič, 77. Vinc

Sobrance - Čičarovce 2:0: fotogaléria

3.11.2018

5. liga Šarišská, 14. kolo

Koprivnica – Dlhá Lúka 2:2 (0:0), vlastný (M. Jurčišin), J. Kočiš – Kožarik 2

Gaboltov – Kamenica 1:3 (0:0), Pavúk (11m) – Hovanec, Dinis, K. Seman

Hádzaná

Liga majstrov mužov, C skupina, 6. kolo

Sporting CP Lisabon – Tatran Prešov 26:28 (11:14)

MOL liga žien, 8. kolo

Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 32:26 (17:12)

Najviac gólov: Wollingerová 8, Fiľková-Trehubová 8/2, Mugošová 5, Habánková 5/1 - Jačková 6/1, V. Galušková 5/3, Pokorná 4. Pok. hody: 4/3 - 8/4, vylúčené: 4 - 2, rozhodovali: Budzák a Záhradník (obaja SR), 850 divákov

DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov 35:22 (20:13)

Najviac gólov: Michalíková 8, Andrýsková, Konečná a Revajová po 6 - Popovcová 6/2, Šutranová 5/1, Vencuriková 3. Pok. hody: 1/1 - 4/3, vylúčené: 5 - 5, rozhodovali: Baader a J. Novotný (obaja ČR), 137 divákov.

Volejbal

Extraliga mužov, 8. kolo

VK Mirad PU Prešov – COP Trenčín 3:1 (-20, 21, 14, 18)

Prešov: Červeň 9, Jurko, M. Sopko st. 17, Mikovčík 11, Bogdanovič 12, M. Hudák 16, liberá T. Lampart a Brilla (Faron 3, Timko 1, Velička, Rajduga, Pavlinský, Šiket 2).

Rozhodovali Smolko a Sluk, hralo sa 101 minút.

MVK Zvolen – VK KDS Šport Košice 0:3 (-14, -17, -21)

Košice: Bališin 5, Rossard 1, Jakubov 12, Kríž 7, Lamanec 11, M. Sopko ml. 13, libero Kryś (Tesarčík, Kasperkevič, Labik 1, Smolej 1)

Hralo sa 69 minút, rozhodovali Poláčiková a Daruľa.

VKM Stará Ľubovňa – TJ Slávia Svidník 0:3 (-21, -16, -16)

St. Ľubovňa: Billík 1, Bittner 3, Kyšeľa 8, Margicin 1, Malachovský, Gula 7, libero T. Senko (Kandráč 7, Lichvar, Mačuga, Jozefík, Haky)

Svidník: Hriňák 4, Ščerba 11, Majcher 3, Pietrzak 16, Mészáros 11, Matušovský 4, liberá Paňko a Kalužný, (Vitko 1, Šellong 2, Suchanič 1, Markovič 1)

Hralo sa 70 minút, rozhodovali Andrejčák a Čuňočka

Extraliga žien, 6. kolo

VK UKF Nitra – VK Prešov 3:0 (18, 19, 17)

Prešov: Makarašviliová 5, Karabinovičová 7, Babjaková 5, Povrazníková 6, Bodnárová 14, Kotuličová 1, libero Nehilová (Schniererová 1).

Hralo sa 71 minút, rozhodovali Henček a Kováč.

Extraliga volejbalistiek: Nitra - Prešov: fotogaléria

4.11.2018

VK Slávia EU Bratislava – KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (21, 17, 18)

Kežmarok: Smák, Jakábová 11, Karašová 4, Kubová 8, Harčárová, Zaťková 6, libero Jagodzinská (Morihladková 1, Janošková)

Hralo sa 64 minút, rozhodovali Dovičovič ml. a Juráček

Basketbal

SBL mužov, 7. kolo

BK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 91:68 (23:11, 24:20, 18:23, 25:14)

Najviac bodov: Gačeša 22, Žiak 19, S. Davis 18 - Lošonský 13, Nottage 11, Krajňák 10

MBK Handlová - BK Iskra Svit 70:67 (14:18, 18:14, 19:21, 19:14)

Najviac bodov: Tresač 17, Hoferica 15, Čekovský a J. Petráš po 10 - Avramovič 21, Guillory 17, Washburn 10.

Extraliga žien, 6. kolo

Young Angels Košice - MBK Ružomberok 59:76 (13:17, 17:20, 18:16, 11:23)

Najviac bodov: Machalová 15, Logicová 14, Kozáková 8 - Jackovecová 17, Jefferyová 16, Šikšniuté 14, 550 divákov.

Extraliga basketbalistiek: Young Angels Košice - Ružomberok: fotogaléria

4.11.2018

BKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad 62:46 (16:15, 12:11, 16:11, 18:9)

Poprad: M. Tetemondová 2, Rodáková 7, Filičková 13, Grigerová 7, Sojáková 12 (Babiková 2, Vyšňová, Havranová 3).

Hokej

2. liga Východ, 6. kolo

Trebišov – Sabinov 6:4 (1:1, 4:1, 1:2), Stríž, Miľovčík, Marcinko, Hanes, Korytko, Čopák – Horvát, Paulovský, Goffa, Ferenc

Gelnica – Kežmarok 3:1 (1:1, 2:0, 0:0), Dravecký, Skokan, Lapšanský - Kolesár

Bardejov – Lipt. Mikuláš B 8:4 (2:2, 2:1, 4:1), Renčok 3, Mach 2, Česelka, Lúč, Leščišin – Koniar 2. Wesselényi, Cibuľa

Extraliga žien, 10. kolo

Poprad – Zvolen 2:0 (2:0, 0:0, 0:0), Džurňáková, Czarnecka

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Súvisiace články