Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Športový piatok na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 2. nov 2018 o 12:30

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas piatku 2. novembra 2018.

Hokej

Tipsport liga, 19. kolo

DVTK Jagesmedvék Miskolc – HK Poprad 3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0 -1:0), 34. Szirányi (Ritó, Vas), 52. Milam (Pance), 65. Magosi - 18. Mlynarovič (Takáč, D. Brejčák), 19. D. Bondra (Kozák, Heizer)

HC Košice – MAC Újbuda 4:8 (1:3, 3:3, 0:2), 6. Galamboš (Šoltés, Hričina), 30. Haščák (Šedivý), 32. Dudáš, 38. Haščák (Brophey, L. Nagy) - 4. Odnoga (Szabad), 8. Bodó (Orban, Langkow), 10. Langkow (Bodó, Orban), 25. Bugár (Brown, Pozsgai), 29. Bodó (Orban, Pozsgai), 37. Terbócs (Kreisz), 41. Brown (Klempa, Vokla), 51. Dudás (K. Nagy, Terbócs)

Hokejová Tipsport liga: Košice - Budapešť: fotogaléria

2.11.2018

St. Nicolaus 1. liga, 15. kolo

MHK Humenné – Trnava 3:2 (0:1, 1:0, 2:1), 33. M. Baláž (Solomončak, Bylina), 47. Vrábeľ (Markuš, Michalčin), 48. Krajňák (Markuš) - 1. Hudec (Valo), 59. Valo (Olša, Hudec). Rozhodovali: Korba - Riš, Ordzovenský, vylúčení: 3:6, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 880 divákov.

Považská Bystrica – HK Ingema Dukla Michalovce 3:5 (1:2, 0:1, 2:2), 17. Koleda (Turan, Ďurkech), 43. Drevenák (Cíger, Trška), 60. Danielčak (Trška) - 5. Mesaroš (Valečko, Pulščák), 17. Róth (Linet, Kolba), 36. Kolba (Piatak, Hančák), 55. Linet (Safaralejev, Róth), 59. Hamráček. Rozhodovali: Vido - P. Tvrdoň, Hanko, vylúčení: 8:8, navyše: Božoch (Michalovce) 5+DKZ za napadnutie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:1, 288 divákov.

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 3:2 sn (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0), 23. Laššo (Bystričan, Tábi), 29. Kováčik (Podstavek, Laššo), rozh. sn Tomčák - 23. Olejník (Vartovník), 59. Koky (Zwick). Rozhodovali: Stano, Hatala - Jedlička, J. Konc ml., vylúčení: 4:7, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

HC Osmos Bratislava – HC Prešov 5:2 (2:0, 1:1, 2:1), 5. Danišovský (Prokop, Ficel), 15. Musliu (Vidovič, Prokop), 33. Musliu (Prokop), 53. Brodek, 59. Klučiar (Šalka, Kalináč) - 25. Lupták (Španko, Matejovie), 47. Liubimov (Lamač, Matejovie). Rozhodovali: Jonák, Purgat - Beniač, Crman, vylúčení: 5:8, navyše: Bednarič 10 minút za bitku, Smolka (obaja Osmos) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 178 divákov.

Futbal

2. liga, 16. kolo

Partizán Bardejov – MŠK Žilina B 3:0 (3:0),15. Grohoľ, 31. Milunović (11 m), 39. Milunović (11 m). Rozhodoval: Kačenga, ŽK: Grohoľ, Silva Santos - Majdan, 372 divákov.

Florbal

Extraliga mužov, 8. kolo

Young Arrows Spišská Nová Ves - Hurikán Bratislava 14:4 (6:0, 3:1, 5:3)

1. FBC Trenčín - ATU Košice 8:7 po predĺžení (1:3, 2:4, 4:0 - 1:0)

Florko Košice - Mikuláš Prešov 10:4 (2:1, 5:1, 3:2)

Ostatné zaujímavosti zo športu

Autor: Martin Belej

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.