Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

(Autor: ilustračné - archív)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 26. okt 2019 o 13:25

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 26. a 27. októbra 2019.

Nedeľa 27. októbra

Hokej

Tipsport liga, 17. kolo

HK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) - Gól: 53. Zagrapan (Takáč), 59. Leclerc (Takáč). Rozhodovali: Valach, Kókai Durmis, Soltész, vylúčení: 4:6, navyše Hančák (Michalovce) 5 + DKZ za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovky a oslabenia: 0:0, 1814 divákov

HC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica 2:4 (1:0, 0:1, 1:4) - Góly: 18. Belluš (Chovan, Haščák), 59. Rûžička (Suja, Michalčin)- 25. Lunter (Southorn), 43. Hrnka (Ďatelinka), 46. Mihálik (Hrnka, Šoltés), 60. Lamper (Gabor, Šťastný). Rozhodovali: Baluška, Štefik - Orolin, Rojík, vylúčení: 4:7 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1, 5143 divákov

Tipsport liga: Košice - Banská Bystrica: fotogaléria

28.10.2019

Futbal

Fortuna liga, 13. kolo

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1) - Gól: 30. Šporar. Rozhodoval: Gemzický, ŽK: P. Kolesár, Kira - De Marco, Ľjubičič, Šulla, 2864 divákov

Fortuna liga: MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava: fotogaléria

27.10.2019

II. liga, 15. kolo

FC Petržalka - FC Košice 1:2 (0:1) - Góly: 66. Szücs - 33. a 72. Pavúk (prvý z 11 m). Rozhodoval: Marsal, ŽK: Kupec, Almási, Ďurek, Piroska - Liener, Karaš, Pavúk, 1023 divákov

Slavoj Trebišov - FK Dubnica nad Váhom 1:1 (1:1) - Góly: 4. Matič - 19. Kuzma (z 11m). Rozhodoval: Ihring, ŽK: Vaculík, Párkaň (Dubnica), 620 divákov

III. liga Východ, 15. kolo

Poprad B - Kalša 2:2 (1:2) - 12. Legnani, 18. Majerník, 24. Takáč, 56. Ujčík

Svidník - Šarišské Michaľany 3:4 (2:1) - 11. a 35. a 90. Tokar, 28. a 79. Radovanovič, 65. Luterančík, 72. Petruk

Plavnica - Prešov 0:1 (0:0) - 51. Kraľovič

Veľké Revištia - Stropkov 0:2 (0:0) - 46. a 71. Harvilko

Bardejovská Nová Ves - Spišská Nová Ves 2:1 (1:1) - 11. (11 m) a 61. Gduľa, 21. (vlastný) Theisz

Krompachy - Humenné 0:2 (0:1) - 24. Skvašík, 82. Kulich

IV. liga Sever, 15. kolo

Svit - Župčany 1:3 (0:1) - 18. E. Petruška, 66. a 86. D. Petruška, 73. Tvaružek

Záhradné - Sabinov 1:1 (1:0) - 18. Mihajlovič, 74. (11 m) Kolpák

Kračúnovce - Medzilaborce 2:0 (1:0) - 44. Čabala, 60. (11 m) Peržel

Raslavice - Ľubotice 1:0 (1:0) - 45. Škvarla

Nižný Hrušov - Soľ 0:0

Fintice - Spišské Podhradie 0:2 (0:0) - 69. (11 m) Komara, 90. Mirossay

Stará Ľubovňa - Gerlachov 0:2 (0:0) - 76. (11 m) Ravlikovskyi, 90. Miženko

IV. liga Juh, 15. kolo

Geča - Pavlovce nad Uhom 1:1 (0:0) - 67. Smoľák, 70. (vlastný) Šimko

Topoľany - Sobrance 8:2 (2:2) - 9. Hreško, 23. a 81. Lörinc, 31. a 71. a 72. Duška, 43. Repliuk, 63. Grajcár, 77. Ivančo, 85. Michaliv

Sokoľany - Kechnec 1:3 (1:0) - 30. Čontošfalský, 66. Škovran, 69. Andreja, 88. Vrábel

Kráľovský Chlmec - TU Košice 1:4 (0:1) - 34. a 47. Vysočan, 52. a 67. Trebuňák, 87. Ujházi

Cejkov - Spišské Vlachy 3:0 (2:0) - 13. a 84. Drotár, 25. Paľovčík

Veľké Kapušany - Ťahanovce 0:2 (0:0) - 49. Labun, 65. Jurko

V. liga Košicko-gemerská, 13. kolo

Malá Ida - Rožňava 7:3 (7:0) - Ľ. Seman, 2x M. Seman, 4x Janočko, Figúr, Dávid, Korfanta

Perín - Kokšov-Bakša 2:0 (1:0) - 2x Koribanič

Poproč - Budimír 5:1 (4:0) - 2x Dzureň, 2x Paulinsky, Malčický, Magáč

Dvorníky - Kysak 3:0 (0:0) - 2x (1 z 11 m) Eperješi, Vislay

Zdaňa - Lokomotíva Košice 3:1 (1:1) - Vaľa, Beli, 2x Čigáš

Čečejovce - Košická Nová Ves 2:1 (0:0) - 2x (1 z 11 m) Varga, Prokop

V. liga Zemplínska, 13. kolo

Úpor - Budkovce 2:1 (2:0) - Bodnár, Halapin, Forgáč

Močarany - Vinné 4:2 (2:0) - 2x Išky, Drahokoupil, Lukáč, Lakatoš, Smoľak

Nacina Ves - Malý Horeš 5:2 (1:0) - Krajňák, 2x Lazár, 2x Šipoš, Kendi, Illéš

Streda nad Bodrogom - Krišovská Liesková 0:1 (0:0) - Molnár

Michaľany - Petrovce nad Laborcom 3:1 (1:1) - Maďák, Volesko, Kamaloš, Zamba

Vojčice - Čičarovce 9:0 (3:0) - 4x Tokár, 3x Čižmár, 2x Sarik

Čierna nad Tisou - Lastomír 1:0 (0:0) - (11 m) Csizsmár

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 13. kolo

Stakčín - Zámutov 2:0 (2:0) - (11 m) Plevka, Hromadka

Ptičie - Hencovce 1:2 (0:2) - Soták, Dzurina, Veselovskyy

Sečovská Polianka - Bystré 2:4 (1:3) - Minár, 2x Huňák, 2x Gaži, Maľár

Lackovce - Jasenov 0:3 (0:0) - Matta, Horvát, (vlastný) Havrilčák

Čierne nad Topľou - Kamenica nad Cirochou 2:1 (1:0) - Daňo, Mikula, Orosi

V. liga Podtatranská, 13. kolo

Hrabušice - Veľká Lomnica 3:1 (2:0) - 2x (1 z 11m) Kukura, Ovčík, Beller

Olcnava - Gelnica 2:1 (1:1) - Melega, (11 m) Kačala, Pollák

Ľubica - Hranovnica 0:1 (0:0) - Sabo

Spišská Stará Ves - Vysoké Tatry 0:4 (0:2) - Polakovič, (vlastný) Bednarčík, (11 m) Macurák, Škyrta

Levoča - Nálepkovo 1:1 (1:1) - Munnich, Lešňovský

Kežmarok - Harichovce 4:3 (4:2) - Lajčák, 2x Kotrady, 3x Fejerčák, Štofko

Kluknava - Vikartovce 3:4 (0:0) - Pavlík, 2x (1 z 11 m) J. Diabelko, P. Belej, 2x M. Belej, D. Diabelko

V. liga Šarišská, 13. kolo

Široké - Veľký Šariš 2:3 (1:2) - Jabcon, Krivda, Špak, Mišenčík, (11 m) Kostelník

Pušovce - Torysa 0:3 (0:1) - Bodnár, Dyačovský, Lazorík

Koprivnica - Šarišské Dravce 1:1 (0:1) - Hovančík, Cigán

Chminianska Nová Ves - Ražňany 4:2 (3:1) - Fedor, Vranko, 2x Valenčin, Leško, Fertáľ

Kendice - Kamenica 0:1 (0:0) - Seman

Vodné pólo

Extraliga mužov, 2. kolo

Modrí Draci Košice - Olympia Košice 13:6 (2:1, 4:1, 2:1, 5:3)

Hornets Košice - Vrútky 21:8 (3:2, 8:3, 7:3, 3:0)

Florbal

Extraliga žien, 6. kolo

Fbc Predator Sabinov - ŠK 98 Pruské 5:8 (2:3, 1:3, 2:2)

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - FbK Kométa Spišská Nová Ves 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)

Eastern Wings Michalovce - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

Sobota 26. októbra

Hokej

Exhibícia legiend

Slovensko - Švédsko 11:7 (5:2, 1:2, 5:3) - Góly: Petrovický, Podhradský, Pucher, Vaic, Pálffy, Nagy, Uram, Cibák, Šatan, Rast. Pavlikovský, Višňovský - Hõglund 3, Nord, Jonsson, Hedstrõm, Due-Boje. Rozhodovali: Korba - Jobbágy, Bogdaň, 3812 divákov

zostavy:

Slovensko: Lašák (21. Lipovský, 41. Klempa) - Podhradský, Višňovský, Milo, Sekeráš, Obšut, Rich. Pavlikovský, Droppa - Pálffy, Stümpel, Šatan - Nagy, Rób. Petrovický, Marcel Hossa - Vaic, P. Pucher, Uram - Cibák, Šechný, Radivojevič - Rast. Pavlikovský

Švédsko: Eriksson, Wanhainen - Jonsson, Gustafsson, Svensson, Rhodin, Sjõdin, Nord - Hôglund, Carlsson, Lindstrom - Hedstrõm, Nylander, Ottosson - Rhodin, Eklund, Roupé - Due-Boje, Strômwall, Artusson - A. Johansson

Exhibičný zápas Slovensko - Švédsko v Košiciach: fotogaléria

27.10.2019

Futbal

II. liga, 15. kolo

MŠK Púchov - FK Poprad 2:1 (1:0) - Góly: 19. Pilát, 90. Mráz - 73. Slebodník. Rozhodoval: Ruc, ŽK: Krčula - Jančak, Zošák, 750 divákov

Partizán Bardejov BŠK - MFK Dukla Banská Bystrica 0:0 - Rozhodoval: Prešinský, ŽK: Voško, Belunek, Brigant - Migaľa, Snitka, 481 divákov

III. liga Východ, 15. kolo

Lipany - Vranov nad Topľou 1:0 (0:0) - 81. Micherda

Giraltovce - Snina 1:3 (1:1) - 21. Furmanek, 23. Bednár, 79. Pčola, 88. Voroňák

IV. liga Sever, 15. kolo

Spišská Belá - Demjata 4:1 (2:0) - 11. Kapral, (11 m) Milaňák, 55. Barnáš, 81. Fias, 88. Šesták

IV. liga Juh, 15. kolo

Strážske - Medzev 1:3 (1:3) - 11. Oliinyk, 20. Zosenko, 33. Koba, 39. Horňak

Rudňany - Čaňa 5:0 (2:0) - 12. a 26. a 60. a 66. Bdžoch, 90. Sirko

V. liga Košicko-gemerská, 13. kolo

Krásnohorské Podhradie - Seňa 5:2 (3:0) - 2x Rencsok, Mészner, Revúcky, Horváth, Špák, (11 m) Hajdúk

V. liga Vihorlatsko-Dukelská, 13. kolo

Borov - Sačurov 1:0 (1:0) - (11 m) Kuruc

V. liga Šarišská, 13. kolo

Gaboltov - Čirč 3:5 (1:4) - 3x Rabatin, Miko, Javorský, Kačmár, Kendra, Vasiliak

Hádzaná

MOL liga, 8. kolo

Sokol Písek - ŠŠK Prešov 35:28 (18:13) - Najviac gólov: Kvášová 8/3, Benešová, Součková po 6 Klučková 8/2, Vencuriková, Ratvajská po 4. Rozhodovali: Kavulič, Pavlát, 7 m hody: 4/4 3/2, vylúčené 3:7, 150 divákov

MŠK Dunajská Streda - Iuventa Michalovce 26:24 (16:10) - Najviac gólov: Bíziková 10/3, Rajnohová 5 - Wolingerová 7/1, Kompaniecová 4. Rozhodovali: Jánošíková, R. Sivák, vylúčené: 4:5, ČK: Kompaniecová (Iuventa), 7 m hody: 7/5 - 2/1, 212 divákov

Basketbal

SBL, 6. kolo

BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 79:78 (40:36) - Najviac bodov: Musil 19, Caffey 14, Basabe 10 - Maxwell 23, Alleyn 22, Nottage 16

MBK Rieker Com-therm Komárno - Iskra Svit 89:86 pp (82:82, 41:41) - Najviac bodov: Djordjevič 21, Bowman 14, Pipíška 13 - Johnson 24, Nesbitt, Carr po 20, 350 divákov

Extraliga ženy, 5. kolo

Young Angels Košice - Dubček Bratislava 80:43 (41:20) - Najviac bodov: Le Claireová 15, Kozákova 10, Drobná, Filičková po 9 - Krajčovičová, Riecka po 13, Kašperanová 5, 100 divákov

Volejbal

Extraliga ženy, 5. kolo

VK Prešov - VK Brusno 2:3 (11, -23, -24, 17, -12) - 123 minút, rozhodovali: Čunočka, Niklová

Extraliga mužov, 6. kolo

MVK Zvolen - TJ Slávia Svidník 0:3 (-14, -27, -16) - 70 minút, rozhodovali: Andrejčák, Henček

VK KDS Šport Košice - ŠŠ volejbal Trenčín 3:0 (6, 20, 16) - 62 minút, rozhodovali: Sluk, Tiňo

VK OSMOS Prievidza - VK Mirad PU Prešov 3:0 (15, 20, 28) - 76 minút, rozhodovali: Malík, Moravčík

Vodné pólo

Extraliga mužov - 1. kolo

Modrí Draci Košice - Vrútky 19:7 (6:2, 3:2, 3:0, 7:3)

Hornets Košice - Olympia Košice 16:7 (4:2, 4:1, 4:2, 4:2)

Florbal

Extraliga žien, 5. kolo

FbC Predator Sabinov - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 9:0 (3:1, 1:0, 5:0)

FBK Harvard Partizánske - FbK Kométa Spišská Nová Ves 7:5 (2:3, 1:1, 4:1)

Eastern Wings Michalovce - ŠK 98 Pruské 4:20 (2:6, 1:9, 1:5)

Ďalšie zaujímavosti zo sveta športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články