Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

(Autor: ilustračné - archív)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 12. sep 2020 o 15:33

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 12. a 13. septembra 2020.

Nedeľa 13. septembra

Futbal

III. liga Východ, 8. kolo

TU Košice - Spišská Nová Ves 2:1 (2:0) - 21. a 45. (pk) Maliarenko - 87. Gibala

Spišské Podhradie - Giraltovce 3:0 (2:0) - 31. a 71. Vilkovský, 34. Komara

Krompachy - Bardejovská Nová Ves 3:2 (1:2) - 24. Šemrák, 83. a 90. Jochman - 23. Elmazi, 32. Štachura

IV. liga Sever, 8. kolo

Župčany - Raslavice 3:2 (2:1) - 26. Uličný, 42. Petráš, 69. Petruška - 33. (pk) Kuhajdík, 88. Škvarla

Fintice - Kračúnovce 2:0 (0:0) - 61. a 73. Andraščík

Demjata - Svit 6:2 (2:1) - 7. a 54. Chromek, 38. a 62. Šesták, 48. Valiček, 88. Staško - 5. Tropp, 90. Zelko

Veľký Šariš - Sabinov 3:3 (2:1) - 21. Varga, 35. (pk) Šimko - 17. Pankuch, 77. Blaščák, 86. Demko, 87. (vlastný) Tomaško

Soľ - Medzilaborce 2:2 (1:1) - 36. Sakala, 87. Demčák - 36. Čeremeta, 74. Gavula

Ľubotice - Gerlachov 1:2 (0:1) - 87. Lipovský - 21. Ravlikovskyi, 64. Lazur

Nižný Hrušov - Stará Ľubovňa 3:0 (1:0) - 21. a 79. Kotľár, 90. Dobranský

IV. liga Juh, 8. kolo

Kráľovský Chlmec - Sokoľany 1:2 (1:0) - 5. Batta - 55. Švenk, 83. Kerekeš

Spišské Vlachy - Veľké Kapušany 5:0 (3:0) - 2. Tomašiak, 12. Šandor, 24. Bardetskyi, 50. Labanc, 82. Jochman

Medzev - Kechnec 1:3 (0:2) - 56. Jurčo - 33. Kocai, 36. Bach, 89. Szabó

Ťahanovce - Geča 0:3 (0:1) - 9. Buzoga, 52. Murajda, 65. Jurík

Strážske - Rudňany 1:2 (0:0) - 56. Kokočák - 64. a 90 Bdžoch

Cejkov - Topoľany 4:2 (3:0) - 2. a 5. Hami, 14. Paľovčík, 55. Takáč - 61. Mižík, 87. Tabaka

Pavlovce nad Uhom - Čaňa 0:0

V. liga Košicko-gemerská, 6. kolo

Čečejovce - Perín 0:3 (0:2) - Biroš, Koribanič, Plichta

Seňa - Kokšov-Bakša 0:0

Ždaňa - Budimír 3:0 (2:0) - 2x (z toho 1 pk) Pusztai, Karafa

Lokomotíva Košice - Dvorníky-Včeláre 1:0 (0:0) - Podstavek

V. liga Zemplínska, 6. kolo

Michaľany - Čierna nad Tisou 6:1 (4:1) - 2x Batrin, Bučko, Zamba, 2x Parnahaj - Šváb

Petrovce nad Laborcom - Vinné 2:2 (2:1) - 2x Lakatoš - Pešta, Smolák

Budkovce - Nacina Ves 3:0 (1:0) - Bumbera, 2x Lukačko

Streda nad Bodrogom - Močarany 1:4 (0:3) - Kabatier - 2x Vinc, Geroč, Išky

Vojčice - Úpor 0:2 (0:1) - Bandoľa, Rugolský

Čičarovce - Lastomír 1:1 (0:1) - Vašky - Šimko

Krišovská Liesková - Malý Horeš 2:0 (0:0) - Varga, Molnár

V. liga Vihorlatsko-Dukelská, 6. kolo

Pakostov - Borov 1:0 (1:0) - Bačovčin

Lackovce - Sečovská Polianka - 7:0 (4:0) - Mihalič, Paraska, Sabo, 2x Balog, Kuzma, Škrlík

Belá nad Cirochou - Hencovce 3:0 (3:0) - 2x Svistun, Lojar

Zámutov - Stakčín 1:3 (0:3) - Babinský - Kira, 2x Holovka

Žipov - Ptičie 4:0 (1:0) - (pk) Žipaj, Matta, 2x Cigán

Kamenica nad Cirochou - Bystré 1:2 (1:2) - Čabák - Žipaj, Tkáč

Jasenov - Sačurov 3:1 (1:0) - Macko, Harakaľ, Tokár - (pk) Vasiľ

V. liga Podtatranská, 6. kolo

Harichovce - Veľká Lomnica 10:0 (2:0) - Štofko, Bednár, 3x Košár, Farkašovský, 2x Pukluš, Gonda, (pk) Smik

Spišská Stará Ves - Hrabušice 2:2 (1:2) - 2x (z toho 1 pk) Bednarčík - 2x Sabol

Kežmarok - Levoča 3:0 (1:0) - 3x Fejerčák

Kluknava - Olcnava 1:2 (0:1) - (vlastný) Blahovský, Bodnár - Gonda

Vikartovce - Nálepkovo 3:1 (2:0) - 2x (z toho 1 pk) Diabelko - (vlastný) Paulík, Fabian

Vysoké Tatry - Hranovnica 2:0 (0:0) - Gončár, Valkošák

V. liga Šarišská, 6. kolo

Široké - Gaboltov 3:6 (0:4) - 2x (z toho 1 pk) Maliňák, Kostelnik - (pk) Vasiliak, Macečko, R. Javorský, 2x Pisarik, P. Javorský

Šarišské Dravce - Kendice 1:4 (0:0) - Haborák - 3x (z toho 1 pk) Jaworek, Ďaďovský

Kurima - Chminianska Nová Ves 1:1 (1:0) - Humeník - (pk) Jakubko

Pušovce - Koprivnica 2:5 (0:3) - Šinglar, Migaš - Jura, 2x Hlávka, 2x Kočiš

Torysa - Ražňany 0:5 (0:1) - 2x (z toho 1 pk) Vranko, Janega, Varga, (pk) Lukáč

Šiba - Čirč 2:0 (2:0) - 2x (z toho 1 pk) Šimco

Marhaň - Kamenica 2:1 (1:0) - Uličný, Kiseľ - (pk) Kocurko

Hádzaná

Extraliga mužov, 2. kolo

Slovan Modra - Košice Crows 29:28 (17:16) - Najviac gólov: Tschur 11, Jurikovič 4, Kotásek 3 - Radčenko 7, Pecha 6/1, Muller 4. Rozhodoval: Majstrík, 7 m hody: 5/3 - 4/1, vylúčení: 6:7, ČK: Dani (Košice). 120 divákov

Sobota 12. septembra

Futbal

Fortuna liga, 6. kolo

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:1 (0:1) - Góly: 83. Phillips - 40. Čatakovič. Rozhodovali: Gemzický - Vorel, Tomčík, ŽK: Spoljarič, Mendez - Čatakovič

6. kolo Fortuna ligy: Michalovce - Trenčín 1:1: fotogaléria

13.9.2020

II. liga, 7. kolo

FK Železiarne Podbrezová - Slavoj Trebišov 2:0 (1:0) - Góly: 41., 81. Pavúk. Rozhodoval: Kráľovič, ŽK: Pajer - Katunský. 680 divákov

FK Poprad - MFK Dukla Banská Bystrica 1:4 (1:2) - Góly: 13. Kenroy - 20. Nosko, 33. Polievka, 66. Vujoševič (z 11 m), 73. Starší. Rozhodoval: Ježík, ŽK: Kuc - Uhrinčať, Laksík. 404 divákov

Partizán Bardejov - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0) - Góly: 86. Santos - 63. Švec. Rozhodoval: Malárik, ŽK: Keresteš - Pančík, Leginus, Čunta, Baez. 611 divákov

FC Košice - KFC Komárno 5:0 (1:0) - Góly: 9., 48. (oba z 11 m) Pavúk, 53., 84. Gáll, 90. Ford. Rozhodoval: Libiak, ŽK: Liener - Tóth. 792 divákov

FC Košice - KFC Komárno: fotogaléria

12.9.2020

III. liga Východ, 8. kolo

Vranov nad Topľou - Snina 3:2 (2:1) - 17. a 90. (pk) Burcák, 23. Verčimák - 43. a 79. Bednár

Humenné - Stropkov 5:1 (1:0) - 43. Bavoľár, 48. a 68. Černák, 86. a 90. Harvila - 55. Leško

Lipany - Sobrance 6:0 (2:0) - 14. (pk) a 16. (pk) Andrić, 50. Vysočan, 51. Micherda, 74. a 82. Pyda

Kalša - Plavnica 2:1 (2:0) - 1. a 19. Novák - 52. Rindoš

IV. liga Sever, 8. kolo

Spišská Belá - Záhradné 2:0 (1:0) - 29. Kapral, 52. Strišovský

IV. liga Juh, 8. kolo

Krásnohorské Podhradie - Košická Nová Ves 0:3 (0:1) - 15. (pk) Mikita, 75. Šemrák, 86. Vavrák

V. liga Košicko-gemerská, 6. kolo

Rožňava - Kysak 4:3 (4:2) - Gelda, Kovács, Vysoký, Korfanta - 3x Sokol

V. liga Podtatranská, 6. kolo

Gelnica - Ľubica 1:0 (0:0) - Kačala

Hádzaná

MOL liga, 3. kolo

ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek 31:27 (13:12) - Najviac gólov: Dvorščáková, Vargová po 8, Vencuriková 5 - Pokorná 8, Pešková, Svobodová po 5. Rozhodovali: Daňo, Vydra, góly zo 7 m hodov: 1:3, vylúčené: 3:3

Extraliga muži, 2. kolo

Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica 27:18 (14:11) - Najviac gólov: Santos 5, Hernandez 4/2, Fech, Linhares, Jaballah po 4 - Vallo 5/2, Ivanycia, Jurák po 4. Rozhodovali: Cipov, Klus, 7 m hody: 4/2 2/2, vylúčení: 4:5

HK Košice - HC Sporta Hlohovec 32:26 (14:12) - Najviac gólov: Ľoch 6, Šiška 5, Tumidalský 4 - Jankovič 5, Cvičela 4. Rozhodovali: Richvalský, Cibere, vylúčení: 5:2, 7 m hody: 1/0 - 1/1

Slovnaft handball Extraliga: HK Košice - HC Sporta Hlohovec: fotogaléria

13.9.2020

Atletika

Beh: Prešovský polmaratón

muži: 1. Marián Zimmermann (Pro-body sport team) 1:12:55 h, 2. Marek Kolarčík (Bekele Košice) 1:19:30, 3. Adrián Vavrek 1:20:29

ženy: 1. Jarmila Vitovičová 1:27:38 h, 2. Denisa Martonová (STG Krompachy) 1:27:55, 3. Vladimíra Figlarová 1:31,59

Ostatné zaujímavosti zo športu

Autor: Klaudia Jurkovičová

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.