Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

IV. a V. liga: Župčanom pomohol na čelo aj tréner Prešova Petráš

ilustr. foto (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 13. sep 2020 o 19:20

Pred prenasledovateľmi vedú len o skóre.

Poriadne zamotaná je situácia na čele tabuľky IV. ligy Sever.

Až tri vedúce tímy v nej majú zhodný počet bodov.

V južnej vetve pokračujú v spanilej jazde Rudňany, hoci v Strážskom mali namále.

Zápas museli otáčať a o svojom víťazstve rozhodli až v úplnom závere.

IV. liga - 8. kolo

Sever

Sp. Belá – Záhradné 2:0 (1:0), G: Kapral, Striškovský.

Župčany – Raslavice 3:2 (2:1), G: Uličný, Petráš, Petruška – Kuhajdík (z 11 m), Škvarla, ČK: Ondria (po 2 ŽK, domáci).

N. Hrušov – St. Ľubovňa 3:0 (1:0), G: Kotľár 2, Dobranský, ČK: Chovanec (po 2 ŽK, hostia).

Fintice – Kračúnovce 2:0 (0:0), G: Andraščík 2.

Demjata – Svit 6:2 (2:1), G: Chromek 2, Šesták 2, Valiček, Staško – Tropp, Zelko.

V. Šariš – Sabinov 3:3 (2:1), G: Michal Varga, Šimko (z 11 m), Tomaško (vl.) - Pankuch, Blaščák, Demko.

Soľ – Medzilaborce 2:2 (1:1), G: Sakala, Demčák – Čeremeta, Gavula.

Ľubotice – Gerlachov 1:2 (0:1), G: Lipovský – Ravlikovskyi, Lazur.

Tabuľka

1. Župčany 8 5 2 1 18:7 17

2. Gerlachov 8 5 2 1 16:7 17

3. Sabinov 8 5 2 1 16:8 17

4. N. Hrušov 8 4 2 2 14:10 14

5. Sp. Belá 8 4 2 2 10:6 14

6. Ľubotice 8 3 4 1 19:16 13

7. Raslavice 8 4 1 3 14:13 13

8. Medzilaborce 8 3 2 2 19:13 12

9. Demjata 8 2 3 3 14:12 9

10. Soľ 8 2 2 3 9:10 9

11. Záhradné 7 3 0 4 6:10 9

12. St. Ľubovňa 8 2 2 4 11:18 8

13. V. Šariš 8 1 3 4 16:26 6

13. Svit 8 1 2 5 14:21 5

15. Fintice 8 1 2 4 6:17 5

16. Kračúnovce 8 1 1 6 4:12 4

Juh

Krh. Podrhadie – Koš. N. Ves 0:3 (0:1), G: Mikita (z 11 m), Šemrák, Vavrák.

Ťahanovce – Geča 73 (0:3), G: Buzoga, Murajda, Jurík.

Strážske – Rudňany 1:2 (0:0), G: Kokočák – Bdžoch 2.

Kr. Chlmec – Sokoľany 1:2 (1:0), G: Batta – Švenk, Kerekeš.

Cejkov – Topoľany 4:2 (3:0), G: Hami 2, Paľovčík, Takáč – Mižík, Tabaka.

Sp. Vlachy – V. Kapušany 5:0 (3:0), G: Tomašiak, Šandor, Bardetskyi, Labanc, Jochman.

Medzev – Kechnec 1:3 (0:2), G: Jurčo – Kocai, Bach, Szabó, ČK: Szabó (po 2 ŽK, hostia).

Pavlovce n/U – Čaňa 0:0.

Tabuľka

1. Rudňany 8 7 1 0 35:8 22

2. Kechnec 8 6 1 1 32:6 19

3. Čaňa 8 4 4 0 17:8 16

4. Medzev 8 4 3 1 17:11 15

5. Koš. N. Ves 8 5 0 3 17:13 15

6. Pavlovce n/U 8 4 2 2 17:8 14

7. Sp. Vlachy 8 4 1 3 16:11 13

8. Sokoľany 8 3 3 2 21:13 12

9. Strážske 8 3 2 3 17:12 11

10. Topoľany 8 3 1 4 15:14 10

11. Geča 73 8 3 0 5 15:19 9

12. Ťahanovce 8 3 0 5 10:17 9

13. Cejkov 8 2 2 4 18:23 8

14. Kr. Chlmec 8 1 1 6 8:26 4

15. Krh. Podhradie 8 1 1 6 6:26 4

16. V. Kapušany 8 0 0 8 1:47 0

V. liga - 6. kolo

Košicko-gemerská

Rožňava – Kysak 4:3 (4:2), G: Gelda, Kovács, Vysoký, Korfanta – Sokol 3.

Čečejovce – Perín 0:3 (0:2), G: Biroš, Koribanič, Plichta.

Seňa – Kokšov-Bakša 0:0.

Ždaňa – Budimír 3:0 (2:0), G: Pusztai 2 (prvý z 11 m), Karafa, ČK: Kalinka (hostia).

Lok. Košice – Dvorníky-Včeláre 1:0 (0:0), G: Podstavek.

Tabuľka

1. Lokomotíva Košice 5 5 0 0 15:4 15

2. Rožňava 6 3 1 2 13:9 10

3. Dvorníky - Včeláre 4 3 0 1 12:2 9

4. Perín 5 3 0 2 17:10 9

5. M. Ida 4 2 2 0 13:8 8

6. Seňa 6 2 2 2 11:7 8

7. Budimír 4 2 1 1 6:6 7

8. Kokšov - Bakša 4 1 3 0 6:5 6

9. Poproč 5 1 3 1 7:10 6

10. Ždaňa 5 1 0 4 4:14 3

11. Kysak 6 0 2 4 10:18 2

12. Čečejovce 6 0 0 6 5:26 0

Zemplínska

Budkovce – Nacina Ves 3:0 (1:0), G: Bumbera, Lukačko 2.

Streda n/B – Močarany 1:4 (0:3), G: Kabatier – Vinc 2, Geroč, Išky.

Michaľany – Čierna n/T 6:1 (4:1), G: Batrin 2, Bučko, Zamba, Parnahaj 2 – Šváb.

Vojčice – Úpor 0:2 (0:1), G: Bandoľa, Rugolský.

Čičarovce – Lastomír 1:1 (0:1), G: Vašky – Šimko.

Petrovce n/L – Vinné 2:2 (2:1), G: Lakatoš 2 – Pešta, Smolák.

Kriš. Liesková – M. Horeš 2:0 (0:0), G: Varga, Molnár, ČK: Hami (po 2 ŽK, hostia).

Tabuľka

1. Úpor 6 5 1 0 20:3 16

2. Budkovce 6 5 0 1 25:6 15

3. Petrovce n/L 6 4 1 1 16:9 13

4. Kriš. Liesková 6 4 0 2 12:9 12

5. Lastomír 6 3 2 1 20:6 11

6. Nacina Ves 5 2 2 1 9:6 8

7. Michaľany 6 2 1 3 13:13 7

8. M. Horeš 6 2 1 3 10:13 7

9. Čičarovce 6 2 1 3 8:12 7

10. Vinné 6 2 1 3 9:18 7

11. Vojčice 6 2 0 4 13:9 6

12. Močarany 6 2 0 4 10:15 6

13. Čierna n/T 5 1 0 4 5:26 3

14. Streda n/B 6 0 0 6 4:29 0

Šarišská

Šar. Dravce – Kendice 1:4 (0:0), G: Haborák – Jaworek 3 (druhý z 11 m), Ďaďovský.

Široké – Gaboltov 3:6 (0:4), G: Maliňák 2 (druhý z 11 m), Kostelník – Vasiliak (z 11 m), Macečko, R. Javorský, Pisarik 2, Pavol Javorský.

Kurima – Chim. N. Ves 1:1 (1:0), G: Humeník – Jakubko (z 11 m).

Pušovce – Koprivnica 2:5 (0:3), G: P. Šinglar, M. Migaš – Jura, Hlávka 2, Kočiš 2.

Torysa – Ražňany 0:5 (0:1), G: Vranko 2 (prvý z 11 m), Janega, Varga, Lukáč (z 11 m).

Šiba – Čirč 2:0 (2:0), G: Šimco 2 (druhý z 11 m).

Marhaň – Kamenica 2:1 (1:0), G: Uličný, Kiseľ – Kocurko (z 11 m).

Tabuľka

1. Ražňany 6 5 0 1 22:3 15

2. Koprivnica 6 4 2 0 15:5 14

3. Marhaň 6 4 1 1 11:5 13

4. Kendice 6 4 0 2 15:10 12

5. Čirč 6 3 2 1 12:8 11

6. Šiba 6 3 1 2 12:8 10

7. Torysa 6 3 1 2 10:12 10

8. Dravce 6 2 1 3 14:15 7

9. Kurima 6 1 2 3 5:11 5

10. Kamenica 6 1 1 4 12:15 4

11. Gaboltov 5 1 1 3 11:16 4

12. Chmin. N. Ves 5 1 1 3 8:13 4

13. Široké 6 1 1 4 9:20 4

14. Pušovce 6 0 2 4 10:25 2

Podtatranská

Gelnica – Ľubica 1:0 (0:0), G: Kačala.

Sp. Stará Ves – Hrabušice 2:2 (1:2), G: L. Bednarčík 2 (prvý z 11 m), Sabol 2.

Kežmarok – Levoča 3:0 (1:0), G: P. Fejerčák 3.

Kluknava – Olcnava 1:2 (0:1), G: Bodnár – Gonda, Blahovský (vl.), ČK: Geletka (po 2 ŽK, hostia).

Vikartovce – Nálepkovo 3:1 (2:0), G: Paulík (vl.), Diabelko 2 (prvý z 11 m) – Fabian.

Harichovce – V. Lomnica 10:0 (2:0), G: Štofko, Bednár, Košár 3, Farkašovský, Pukluš 2, Gonda, Smik (z 11 m).

V. Tatry – Hranovnica 2:0 (0:0), G: Gončár, Valkošák.

Tabuľka

1. Kežmarok 6 6 0 0 25:1 18

2. Olcnava 6 5 0 1 16:13 15

3. Harichovce 6 4 2 0 24:5 14

4. Gelnica 6 4 0 2 11:6 12

5. V. Tatry 6 3 1 2 8:9 10

6. Vikartovce 6 2 2 2 13:7 8

7. Ľubica 6 2 1 3 11:10 7

8. Sp. S. Ves 6 2 1 3 9:13 7

9. Nálepkovo 6 2 1 3 9:15 7

10. Levoča 6 2 0 4 16:16 6

11. Hranovnica 6 1 2 3 9:11 5

12. Kluknava 6 1 1 4 5:16 4

13. Hrabušice 6 0 3 3 11:22 3

14. V. Lomnica 6 1 0 5 4:27 3

Vihorlatsko-dukelská

Zámutov – Stakčín 1:3 (0:3), G: Babinský – Kira, Holovka 2.

Pakostov – Borov 1:0 (1:0), G: Bačovičin.

Lackovce – Seč. Polianka 7:0 (4:0), G: Mihalič, Paraska, Sabo, Balog 2, Kuzma, Škrlík.

Žipov-Čierne – Ptičie 4:0 (1:0), G: Žipaj (z 11 m), Matta, Cigán 2.

Kamenica n/C – Bystré 1:2 (1:2), G: Čabák – Žipaj, Tkáč.

Jasenov – Sačurov 3:1 (1:0), G: Macko, Harakaľ, Tokár – Vasiľ (z 11 m), Belá n/C – Hencovce 3:0 (3:0), G: Svistun 2, Lojan.

Tabuľka

1. Lackovce 6 4 1 1 15:4 13

2. Belá n/C 5 4 0 1 11:4 12

3. Jasenov 6 4 0 2 14:8 12

4. Pakostov 6 4 0 2 10:10 12

5. Hencovce 6 3 1 2 13:9 10

6. Stakčín 6 3 0 3 13:13 9

7. Bystré 6 3 0 3 9:9 9

8. Borov 6 2 2 2 9:9 8

9. Ptičie 6 2 1 3 6:9 7

10. Zámutov 6 2 1 3 10:14 7

11. Žipov-Čierne 5 2 0 3 12:7 6

12. Sačurov 6 2 0 4 9:20 6

13. Kamenica n/C 6 1 1 4 6:11 4

14. Seč. Polianka 6 1 1 4 7:17 4

Program IV. a V. líg

IV. liga

Sever - 9. kolo: Nedeľa 20.9. o 15. hod.: Gerlachov – Župčany, Medzilaborce – Ľubotice, Sabinov – Soľ, Svit – Veľký Šariš, Záhradné – Demjata, Kračúnovce – Spišská Belá, Stará Ľubovňa – Fintice, Raslavice – Nižný Hrušov.

Juh - 9. kolo: Sobota 19.9. o 15. hod: Rudňany – Kráľovský Chlmec. Nedeľa 20.9. o 10.45 hod.: Geča – Strážske, o 15. hod.: Čaňa – Ťahanovce, Kechnec – Pavlovce nad Uhom, Košická Nová Ves – Medzev, Veľké Kapušany – Krásnohorské Podhradie, Topoľany – Spišské Vlachy, Sokoľany – Cejkov.

V. liga

Košicko-gemerská - 7. kolo: Nedeľa 20.9. o 15. hod.: Dvorníky – Včeláre – Rožňava, Budimír – Lok. Košice, Kokšov – Bakša – Ždaňa, Malá Ida – Seňa, Poproč – Čečejovce.

Zemplínska - 7. kolo: Nedeľa 20.9. o 15. hod.: Malý Horeš – Budkovce, Vinné – Krišovská Liesková, Lastomír – Petrovce nad Laborcom, Úpor – Čičarovce, Čierna nad Tisou – Vojčice, Močarany – Michaľany, Nacina Ves – Streda nad Bodrogom.

Vihorlatsko-duklianska - 7. kolo: Sobota 19.9. o 15. hod.: Borov – Lackovce. Nedeľa 20.9. o 15. hod.: Hencovce – Zámutov, Sačurov – Belá nad Cirochou, Bystré – Jasenov, Ptičie – Kamenica nad Cirochou, Sečovská Polianka – Žipov-Čierne, Stakčín – Pakostov.

Podtatranská - 7. kolo: Nedeľa 20.9. o 10.30 hod.: Olcnava – Vikartovce, Hrabušice – Kežmarok, o 15. hod: Hranovnica – Gelnica, Veľká Lomnica – Vysoké Tatry, Nálepkovo – Harichovce, Levoča – Kluknava, Ľubica – Spišská Stará Ves.

Šarišská - 7. kolo: Sobota 19.9. o 15. hod: Gaboltov – Kurima. Nedeľa 20.9. o 15. hod.: Kamenica – Šarišské Dravce, Čirč – Marhaň, Ražňany – Šiba, Koprivnica – Torysa, Chminianska Nová Ves – Pušovce, Kendice – Široké.

Autor: Jozef Mačejovský

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.