Peter Cehlárik v zápase Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023.
Peter Cehlárik v zápase Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|15. máj 2023 o 18:55

Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2023. Na ktorom mieste je Slovensko?

RIGA. Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2023 po zápase Slovensko - Kanada.

Slováci podľahli po bojovnom výkone favoritovi tesne 1:2 a po nájazdoch a pripísali si do tabuľky aspoň bod.

Na konte ich majú štyri, keď si poradili s Lotyšskom 2:1 a v úvodnom stretnutí podľahli v derby Česku 2:3.

Slovenským hokejistom patrí v tabuľke 4. miesto, ale odohrali o duel viac než súperi. Kanaďania sú na čele skupiny s ôsmimi bodmi.

Pozrite si tabuľku skupiny B a tiež celkový program šampionátu.

Aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2023

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body

Domov»MS v hokeji 2023»Ako je na tom Slovensko po zápase s Kanadou? Pozrite si aktuálnu tabuľku skupiny B na MS v hokeji 2023