Jake Neighbours prekonáva Samuela Hlavaja v zápase Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR)
Sportnet|15. máj 2023 o 15:57 (aktualizované 15. máj 2023 o 19:21)

Slovenskí reprezentanti prehrali v treťom zápase na MS v hokeji 2023 proti Kanade po samostatných nájazdoch. Pozrite si góly.

RIGA. Slovenskí hokejisti odohrali svoj tretí zápas na MS v hokeji 2023 proti Kanade. Stretnutie hostila Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste. Slováci prehrali 1:2 až po samostatných nájazdoch.

Skóre otvoril už v 8. minúte Kanaďan Jake Neighbours iba pár sekúnd po tom, čo sa Slováci bránili oslabeniu 3 na 5 a následne aj 4 na 5.

Slováci však v 17. minúte vyrovnali v presilovej hre po krásnej akcii, ktorú zakončil Peter Cehlárik.

V samostatných nájazdoch rozhodol vo ôsmej sérii o prehre Slovenska Jack Quinn.

Pozrite si góly zápasu Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si góly zápasu Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023