Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Ilustračné. (Autor: SITA)
Jozef Mačejovský|Publikované 17. okt 2016 o 00:00

Prinášame výsledkový sumár víkendových stretnutí.

IV. liga

Sever

Štrba – V. Tatry 1:2 (1:1), G: Lajčák – Bartko, Levcký, ČK: Brezina (domáci), Fintice – Humenné 1:3 (0:2), G: Horoščák – Cigán 2, Sališ, ČK: A. Bujnovský (domáci), Sp. Podhradie – Šar. Michaľany 2:4 (2:2), G: Ferenc (z 11 m), Pokrivčák – Kovalčík 2 (prvý z 11 m), Haničák, Jačišin, ČK: Ferenc (domáci), Kračúnovce – Radvaň n/L 4:1 (1:0), G: J. Peržel 3, Nazarej – Legdan (z 11 m), Raslavice – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Bialončík – Janok, Zahradnik, Medzilaborce – Zámutov 4:1 (1:0), G: Potoma (z 11 m), Chripák, Vachaľ, Gavula – Zubko, ČK: Gič (domáci), Ľubotice – Záhradné 1:2 (1:1), G: Žipaj – Čekan 2.

Tabuľka

1. Záhradné 12 10 1 1 35:13 31
2. Šar. Michaľany 12 9 2 1 36:10 29
3. D. Klčovo 12 7 2 3 28:15 23
4. Kračúnovce 13 7 2 4 21:16 23
5. Raslavice 12 6 4 2 24:10 22
6. Sp. Podhradie 13 5 3 5 23:14 18
7. Humenné 12 5 3 4 20:15 18
8. Pakostov 12 6 0 6 21:19 18
9. Medzilaborce 12 4 5 3 20:16 17
10. Ľubotice 12 5 2 5 22:29 17
11. Fintice 12 3 3 6 11:21 12
12. Radvaň n/L 12 3 2 7 17:20 11
13. Zámutov 12 2 1 9 9:28 7
14. V. Tatry 12 2 3 8 6:41 6
15. Štrba 12 1 1 10 7:33 4
16. V. Mirošov (odst.) 0 0 0 0 0:0 0

Juh

Rudňany – Medzev 0:1 (0:0), G: Horňák, Rožňava – V. Folkmar 3:0 (2:0), G: Kovács 2, Figúr, Strážske – Parchovany 1:1 (1:0), G: Bodnár – Soták, ČK: Hirjak (po 2 ŽK, domáci), Maria Huta – Kalša 1:0 (0:0), G: Labun, Krh. Podhradie – Hrabušice 2:2 (0:0), G: Héger, Luko – Oravec, Kukura, Sobrance – Krompachy 2:1 (1:0), G: Kostič, Dunda – Gibala, ČK: Liutnianskyi (domáci), V. Kapušany – Čaňa 2:2 (2:1), G: Voloshynskyi, Bryzhchuk – Peťovský, Hanzeľ.

Tabuľka

1. Krompachy 12 8 3 1 28:5 27
2. Rožňava 12 8 2 2 30:14 26
3. Čaňa 12 8 1 3 31:19 25
4. Medzev 12 7 3 2 32:13 24
5. Maria Huta 12 7 3 2 24:11 24
6. Sobrance 11 7 2 2 29:9 23
7. Kalša 12 7 1 4 27:11 22
8. Geča 73 11 7 0 4 31:12 21
9. Strážske 12 4 2 6 14:25 14
10. Hrabušice 13 3 3 7 19:26 12
11. Rudňany 12 3 2 7 17:26 11
12. V. Folkmar 12 2 3 7 19:32 9
13. V. Kapušany 12 2 2 8 14:35 8
14. Krh. Podhradie 13 2 2 9 19:44 8
15. Parchovany 12 0 1 11 5:57 1
16. Moldava n/B (odst.) 0 0 0 0 0:0 -12

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Turňa n/B 1:0 (0:0), G: Szkokan, ČK: T. Kardoš (domáci) – Ribár (hostia), Dobšiná – Čečejovce 3:6 (2:2), G: Martinko 2, Poliak – O. Juhás 2, Ignáth 3 (tretí z 11 m), Puškáš, Poproč – TU Košice 5:4 (4:1), G: Budai 2, Majcher, M. Hiľovský, Lindvai – M. Hlivák 2, Brestovský, Ľ. Hlivák, Koš. N. Ves – Kechnec 2:4 (1:0), G: Slatina, Šemrák – Rusnák (vl.), Palencsár, Janočko 2, M. Ida – Sokoľany 1:1 (1:0), G: Grác – Iľko (vl.), ČK: Andreja (domáci), Kokšov – Bakša – Perín 2:4 (1:2), G: Hudák, Stoľar – Margitan 2, Šuster, Hrabčák, ČK: Hajduk (po 2 ŽK, hostia).

1. Sokoľany 11 10 1 0 43:6 31
2. Poproč 11 6 4 1 32:19 22
3. Kechnec 11 6 4 1 24:15 22
4. M. Ida 11 4 5 2 26:17 17
5. Čečejovce 11 4 5 2 17:15 17
6. Perín 11 4 3 4 21:21 15
7. Gem. Hôrka 11 4 3 4 12:16 15
8. Koš. N. Ves 11 4 1 6 14:24 13
9. Ťahanovce 10 4 0 6 19:28 12
10. Dobšiná 11 3 3 5 22:35 12
11. Kokšov – Bakša 11 3 0 8 16:27 9
12. Turňa n/B 11 2 3 6 16:28 9
13. TU Košice 11 2 2 7 21:24 8
14. V. Ida 10 2 2 6 15:23 8

Zemplínska

Vinné – Streda n/B 0:0 (0:0), Čičarovce – Petrovce n/L 2:3 (0:1), G: Černej, Molnár – Dulovič (z 11 m), Čižmár 2, Močarany – Lastomír 7:1 (4:1), G: Haluška 3, Tutko 2, Sninský, Mesaroš – Apiar, Trakany – Čierna n/T 0:2 (0:2), G: Kaščák (z 11 m), Pituk, Kr. Chlmec – Cejkov 1:3 (0:0), G: Husovský – Nagy (vl.), Bodnár 2, ČK: Husovský (po 2 ŽK, domáci), Nacina Ves – Michaľany 2:0 (1:0), G: D. Šipoš, R. Basara, Topoľany – Borša 3:1 (1:0), G: Michaliv, Lörinc, Hajduk – Balogh.

1. Cejkov 11 10 0 1 37:8 30
2. Topoľany 11 9 2 0 40:7 29
3. Petrovce n/L 11 7 1 3 27:15 22
4. Nacina Ves 11 6 2 3 20:12 20
5. Močarany 11 6 2 3 24:17 20
6. Čičarovce 11 6 1 4 28:18 19
7. Streda n/B 11 4 2 5 13:23 14
8. Kr. Chlmec 11 4 1 6 20:28 13
9. Borša 11 3 3 5 22:25 12
10. Čierna n/T 11 3 3 5 12:17 12
11. Michaľany 11 2 4 5 18:30 10
12. Vinné 11 2 2 7 15:23 8
13. Lastomír 11 2 1 8 9:27 7
14. Trakany 11 1 0 10 7:42 3

Šarišská

St. Ľubovňa – Gerlachov 2:8 (1:4), G: Sivulka, Firta – Škvarla, Stachura 6, Havrila, Šiba – D. Lúka 0:7 (0:3), G: P. Jurčišin, Marek Vilček, Humeník, M. Jurčišin, Matúš Vilček, S. Jurčišin, R. Jurčišin, Župčany – Kendice 3:1 (1:0), G: Dávid Petruška (z 11 m), Molka, Adamčík – Ďaďovský, Čirč – Gaboltov 2:1 (0:1), G: Miko, Čerkala – Pavol Javorský, M. Šariš – Dubinné 2:3 (0:1), G: Vargovič, Ambrózy – Mihalik, Novák, Ilek (z 11 m), Koprivnica – Demjata 0:4 (0:0), G: Chromek, Kivader 2, R. Šesták, Ražňany – V. Šariš 1:1 (0:0), G: Hlávka – Žilka (z 11 m).

1. Gerlachov 11 9 1 1 46:7 28
2. D. Lúka 11 9 1 1 28:6 28
3. V. Šariš 11 7 2 2 24:10 23
4. Čirč 11 7 2 2 25:14 23
5. Demjata 11 6 1 4 19:10 19
6. Župčany 11 5 1 5 18:15 16
7. M. Šariš 11 5 1 5 19:23 16
8. Ražňany 11 4 2 5 18:23 14
9. Dubinné 11 4 2 5 17:24 14
10. Gaboltov 11 3 1 7 17:17 10
11. St. Ľubovňa 11 3 1 7 17:32 10
12. Koprivnica 11 2 2 7 10:31 8
13. Kendice 11 1 3 7 14:31 6
14. Šiba 11 2 0 9 7:36 6

Podtatranská

Prakovce – Harichovce 2:3 (2:1), G: Tokarčík (z 11 m), Slovinský – P. Pukluš 2 (prvý z 11 m), D. Klein, ČK: Bednár (po 2 ŽK, hostia), Nálepkovo – Kluknava 4:0 (2:0), G: Bodnár, Munnich 2, Gál (z 11 m), ČK: Antal (po 2 ŽK, domáci), Hranovnica – V. Lomnica 4:1 (3:0), G: Kženzakovič, Maťaš, Kaprál (z 11 m), Palguta – Beller, Smižany – Sp. Belá 2:3 (1:2), G: Dofek, Schmidt – Dunka, Zacher, Mezey, Levoča – Poprad B 0:7 (0:4), G: Kurák 2, Gallovič, Mičko, Konečný 2, Ujčík Kravany – Sp. Vlachy 4:1 (2:1), G: J. Husár 2, Tkáč – Horváth, Helcmanovce – Ľubica 1:6 (0:5), G: Ľ. Maliňák – Buc, Ďurán 2, Sova, Cehula, Pokrivčák.

1. Poprad B 11 10 0 1 50:14 30
2. Ľubica 11 8 1 2 37:14 25
3. Hranovnica 11 8 0 3 33:15 24
4. Levoča 11 6 2 3 29:20 20
5. Harichovce 11 6 2 3 32:24 20
6. Sp. Belá 11 6 1 4 27:20 19
7. Nálepkovo 11 5 1 5 24:17 16
8. V. Lomnica 11 5 1 5 34:30 16
9. Prakovce 11 5 1 5 23:19 16
10. Kravany 11 3 2 6 19:36 11
11. Kluknava 11 3 1 7 17:34 10
12. Sp. Vlachy 11 2 1 8 8:35 7
13. Smižany 11 2 0 9 12:36 6
14. Helcmanovce 11 0 3 8 13:44 3

Vihorlatsko-dukelská

Hencovce – Seč. Polianka 4:0 (2:0), G: O. Venceľ, Maľár, Tomáš, Valčo, Stakčín – Jasenov 0:3 (0:0), G: Veselovskyy 2, Marinič (vl.), Kochanovce/Brekov – N. Hrušov 4:2 (3:0), G: Ľ. Šimai, Mati, Mišenčík, P. Šimai – Hoľan, Babjak, ČK: Kulman (po 2 ŽK, domáci), Bystré – Soľ 2:4 (1:2), G: E. Glod, Argay – Ladomerský 2, Uličný, Galík (vl.), Sedliská – Sačurov 3:4 (1:3), G: Rusnačko, Vasiľov, Kertis – Hehedosh 3, Štuň, ČK: Štuň (po 2 ŽK, hostia), Kamenica n/C – Ulič 3:1 (1:1), G: Čabák, Karnaj, Vasilko – Šugár (vl.), ČK: Korkorec (po 2 ŽK, hostia), Kireš (hostia), Čokina (hostia).

1. Soľ 11 10 1 0 30:7 31
2. Jasenov 11 10 0 1 36:16 30
3. Kamenica n/C 10 6 2 2 17:11 20
4. Hencovce 10 5 4 1 23:9 19
5. Ptičie 10 5 1 4 12:14 16
6. Kochanovce/Brekov 10 5 0 5 18:15 15
7. N. Hrušov 10 4 2 4 23:17 14
8. Stakčín 10 3 3 4 14:19 12
9. Seč. Polianka 10 3 1 6 10:21 10
10. Ulič 10 2 2 6 13:26 8
11. Sačurov 10 2 0 8 15:22 6
12. Bystré 10 1 1 8 9:21 4
13. Sedliská 10 1 1 8 11:33 4
14. Čierne n/T (odst.) 0 0 0 0 0:0 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Humenné – Štrba, Zámutov – Pakostov, 23. 10. o 14.00 hod.: Radvaň n/L – Sp. Podhradie, Šar. Michaľany – Fintice, Záhradné – V. Tatry, Ľubotice – Raslavice, Dl. Klčovo – Medzilaborce.

Juh, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Strážske – V. Kapušany, 23. 10. o 14.00 hod.: V. Folkmar – Sobrance, Čaňa – Rožňava, Parchovany – Hrabušice, Kalša – Geča, Medzev – Mária Huta, Krompachy – Rudňany.

V. liga

Košicko-gemerská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Perín – Koš. N. Ves, Sokoľany – Kokšov Bakša, Slávia TU Košice – Turňa n/B, Gem. Hôrka – Kechnec, Poproč – Dobšiná, Ťahanovce – Malá Ida, Čečejovce – Veľká Ida.

Zemplínska

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Nacina Ves, Čierna n/T – Kr. Chlmec, Lastomír – Trakany, Petrovce n/L – Močarany, Vinné – Čičarovce, Streda n/B – Borša, Michaľany – Topoľany.

Vihorlatsko-dukelská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Ulič – Sedliská, Seč. Polianka – Sačurov, Ptičie – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Stakčín, Jasenov – Bystré, Hencovce – Kochanovce/Brekov.

Šarišská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Malý Šariš – Koprivnica, Demjata – Ražňany, Veľký Šariš – St. Ľubovňa, Gerlachov – Šiba, Dlhá Lúka – Župčany, Kendice – Čirč, Dubinné – Gaboltov.

Podtatranská

12. kolo, 22. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Prakovce, 23. 10. o 10.30 hod.: Poprad B – Kravany, o 14.00 hod.: Harichovce – Levoča, V. Lomnica – Smižany, Nálepkovo – Hranovnica, Kluknava – Ľubica, Sp. Vlachy – Helcmanovce.

Súvisiace články