Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

IV. a V. liga: Záhradné sa dostalo na čelo

Ilustračné. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 18. sep 2016 o 22:00

Štvrté a piate futbalové ligy mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever, 9. kolo:

Zámutov – Záhradné 0:2 (0:1), G: Straka, M. Krajňák,

Kračúnovce – Štrba 5:0 (1:0), G: Peržel 2, Dzurjuv 2 (prvý z 11 m), M. Mihok,

Pakostov – V. Tatry 5:0 (1:0), G: J. Fedorko 4, Gombita,

Sp. Podhradie – Fintice 1:0 (1:0), G: D. Maliňák,

Ľubotice – Radvaň n/L 4:2 (2:0), G: Adam 2, Šimko, Dubas – Legdan, Ljubarskij,

Raslavice – Šar. Michaľany 3:1 (2:0), G: Cvoreň 2 (druhý z 11 m), Kamenčík – Kovalčík, ČK: Jopek (po 2 ŽK, hostia),

Medzilaborce – Humenné 1:1 (0:0), G: Chripák – Voroňák, ČK: Voroňák (po 2 ŽK, hostia), Jurov (hostia).

1. Záhradné 8 6 1 1 21:9 19
2. Šar. Michaľany 8 5 2 1 25:7 17
3.Raslavice 9 4 4 1 18:8 16
4. Pakostov 9 5 0 4 19:14 15
5. D. Klčovo 8 4 2 2 16:10 14
6. Kračúnovce 9 4 2 3 12:11 14
7. Ľubotice 9 4 2 3 17:18 14
8. Sp. Podhradie 9 3 3 3 8:9 12
9. Radvaň n/L 8 3 2 3 15:10 11
10. Medzilaborce 9 2 5 2 15:14 11
11. Humenné 8 2 3 3 14:11 9
12. Fintice 8 2 3 3 6:11 9
13. Zámutov 8 2 1 5 6:18 7
14. V. Tatry 8 0 3 5 4:29 3
15. Štrba 8 0 1 7 3:20 1

Juh, 9. kolo:

Strážske – Medzev 0:4 (0:1), G: Hanzuš, Varga 2, Stropkay,

Maria Huta – Geča 2:0 (0:0), G:Čegiň 2,

Rudňany – Krh. Podhradie 7:1 (2:1), G: Mikuš 4, Bašista, Stanislav, Bdžoch – Almáši,

Sobrance – Hrabušice 4:0 (2:0), G: Kováč, Dunda, Lukačko, Kostič,

Čaňa – Krompachy 1:2 (0:0), G: Peťovský – Hagara, Rychnavský,

V. Kapušany – Kalša 1:4 (0:2), G: Fintor – Horňák 3, Janči,

V. Folkmar – Parchovany 4:1 (3:0), G: Tomko, Belej 2, Kaľavský (z 11 m) – Nemčík.

1. Krompachy 9 7 2 0 27:3 23
2. Rožňava 8 6 2 0 24:7 20
3. Kalša 9 6 1 2 29:10 19
4. Medzev 9 5 3 1 24:9 18
5. Čaňa 9 6 0 3 22:16 18
6. Sobrance 8 5 2 1 25:5 17
7. Maria Huta 9 5 2 2 19:9 17
8. Strážske 9 4 1 4 22:19 13
9. Geča 73 8 4 0 4 18:10 12
10. V. Folkmar 9 3 3 3 20:19 12
11. Rudňany 9 3 2 4 16:20 11
12. Hrabušice 9 2 2 5 12:17 8
13. V. Kapušany 8 1 0 7 7:28 3
14. Krh. Podhradie 9 1 0 8 10:31 3
15.Parchovany 9 0 0 9 1:49 0
16. Moldava n/B 7 1 0 6 8:32 -6

V. liga

Košicko-gemerská, 7. kolo:

Dobšiná – Kechnec 2:5 (1:4), G: Gallo, Gotthardt – Palencsár 3, Vrábel, Hudák, ČK: Fabián (domáci),

V. Ida – Turňa n/B 4:1 (1:0), G: Mirga, Vereščák, Žiga 2 – Kónya,

M. Ida – Gem. Hôrka 1:1 (0:1), G: Andreja – Bodnár,

Kokšov-Bakša – Koš. N. Ves 1:0 (1:0), G: Korinek, ČK: Svat (po 2 ŽK, domáci),

Ťahanovce – TU Košice 3:2 (2:1), G: T. Koľvek (prvý z 11 m), D. Koľvek – Hlivák, Popovič, ČK: Tresa (domáci),

Čečejovce – Sokoľany 0:2 (0:1), G: Kocsis, D. Varga,

Prečítajte si tiež:
Sokoľany sú stále bez straty

Poproč – Perín 3:0 (2:0), G: Sakáč 2, M. Hiľovský.

1. Sokoľany 7 7 0 0 25:4 21
2. Poproč 7 4 3 0 23:7 15
3. M. Ida 7 4 2 1 20:8 14
4. Kechnec 7 4 2 1 14:8 14
5. Dobšiná 7 3 2 2 15:16 11
6. Gem. Hôrka 7 2 3 2 7:9 9
7. Čečejovce 7 2 3 2 7:10 9
8. Ťahanovce 7 3 0 4 13:20 9
9. Perín 7 2 1 4 11:16 7
10. Koš. N. Ves 7 2 1 4 9:17 7
11. V. Ida 7 2 0 5 11:16 6
12. Kokšov – Bakša 7 2 0 5 10:18 6
13. Turňa n/B 7 1 2 4 11:21 5
14. TU Košice 7 1 1 5 10:16 4

Zemplínska, 7. kolo:

Kr. Chlmec – Nacina Ves 4:0 (2:0), G: Némethi, Husovský, Nagy, Helmeci,

Trakany – Topoľany 0:4 (0:1), G: Michaliv, Duška, Škultéty 2, ČK: Gyorke (domáci),

Lastomír – Streda n/B 1:2 (0:2), G: Dzurjovčin – Cabovský, Belász, ČK: Adam (domáci),

Čičarovce – Michaľany 3:0 (1:0), G: V. Dadu 2, Orosz,

Močarany – Borša 3:2 (0:1), G: Mesaroš 2 (druhý z 11 m), Sabo – A. Nagy 2,

Petrovce n/L – Čierna n/T 2:1 (0:1), G: Marjov, Lipka (z 11 m) – Jáger,

Vinné – Cejkov 0:1 (0:1), G: Blanár, ČK: Lovych (domáci).

1. Cejkov 7 7 0 0 25:4 21
2. Topoľany 7 6 1 0 22:3 19
3. Čičarovce 7 4 1 2 16:10 13
4. Nacina Ves 7 4 1 2 15:10 13
5. Streda n/B 7 4 1 2 12:12 13
6. Močarany 7 4 0 3 14:15 12
7. Petrovce n/L 7 3 1 3 17:13 10
8. Kr.Chlmec 7 3 0 4 11:12 9
9. Michaľany 7 2 2 3 12:21 8
10. Lastomír 7 2 1 4 7:9 7
11. Borša 7 1 3 3 13:17 6
12. Čierna n/T 7 1 2 4 6:12 5
13. Vinné 7 1 1 5 9:18 4
14. Trakany 7 0 0 7 3:26 0

Šarišská

Demjata – Gerlachov 1:0 (1:0), G: Leško,

Malý Šariš – Dlhá Lúka 2:4 (1:2), G: Kočiš, Husár – M. Jurčišin 2, P. Jurčišin, Matúš Vilček, ČK: Blaško (domáci) – Marek Vilček (hostia),

Veľký Šariš – Dubinné 3:1 (1:0), G: Hanudeľ, Špak, Scepaník – Vojtaško,

Ražňany – Gaboltov 2:1 (1:0), G: Dužda, Seman – Pavol Javorský,

Koprivnica – Kendice 1:1 (0:1), G: Komár – Barej, ČK: Toporčák (po 2 ŽK, hostia),

Šiba – Župčany 1:0 (0:0), G: Šima,

Stará Ľubovňa – Čirč 0:1 (0:1), G: Košč.

1. Gerlachov 7 5 1 1 25:5 16
2. D. Lúka 7 5 1 1 13:5 16
3. V. Šariš 7 5 0 2 16:8 15
4. M. Šariš 7 5 0 2 16:12 15
5. Čirč 7 4 2 1 16:10 14
6. Ražňany 7 4 0 3 14:15 12
7. Demjata 7 3 1 3 10:8 10
8. Dubinné 7 3 1 3 12:17 10
9. Župčany 7 3 0 4 12:9 9
10. Koprivnica 7 2 2 3 10:16 8
11. St. Ľubovňa 7 2 1 4 13:14 7
12. Šiba 7 2 0 5 7:18 6
13. Kendice 7 0 2 5 5:24 2
14. Gaboltov 7 0 1 6 7:15 1

Podtatranská, 7. kolo:

Prakovce – Helcmanovce 3:1 (2:1), G: Slovinský 3 – Plachetka,

Sp. Belá – Kluknava 7:0 (4:0), G: Mezey 2, Bednár 2, Dunka 2, Duleba ( z 11 m),

Levoča – Kravany 5:1 (1:1), G: M. Kašper, Kramarčík, Kotrady 2, Janečka – T. Cihoň, ČK: Beneš (hostia),

Hranovnica – Sp. Vlachy 4:1 (1:0), G: Petruľa 2, Kšenzakovič 2 – Biroščák,

Smižany – Ľubica 0:4 (0:0), G: Kopkáš, Cehula, Pokrivčák, J. Krull,

V. Lomnica – Harichovce 4:3 (3:1), G: Baláž, Fejerčák, Beller 2 – P. Pukluš 2, Smik, ČK: Kubík (po 2 ŽK, domáci),

Nálepkovo – Poprad B 2:6 (2:3), G: Munnich, Rad. Baniak – Pitoňák, Tropp 3 (tretí z 11 m), Maťaš, Lupčo.

1. Poprad B 7 7 0 0 34:9 21
2. Levoča 7 5 1 1 22:7 16
3. Hranovnica 7 5 0 2 22:9 15
4. Sp. Belá 7 4 1 2 20:11 13
5. Ľubica 7 4 1 2 16:11 13
6. Prakovce 7 4 1 2 15:10 13
7. Harichovce 7 3 2 2 22:15 11
8. Nálepkovo 7 3 1 3 14:12 10
9. V. Lomnica 7 3 1 3 19:20 10
10. Kravany 7 2 1 4 12:16 7
11. Kluknava 7 1 1 5 6:18 4
12. Sp. Vlachy 7 1 1 5 5:23 4
13. Smižany 7 1 0 6 5:28 3
14. Helcmanovce 7 0 1 6 6:29 1

Vihorlatsko-dukelská, 7. kolo:

Bystré – Sedliská 2:1 (1:1), G: Minár, Eštok ( z 11 m) – Vasiľov,

Stakčín – Sačurov 2:1 (0:1), G: Štofík ( z 11 m) – Rogach, Truchan,

Kochanovce/ Brekov – Ulič 2:0 (1:0), G: Mišenčík, P. Šimai,

Hencovce – Ptičie 4:0 (2:0), G: Dzurina 2, Leškanič, Homoľa,

N. Hrušov – Soľ 1:2 (0:1), G: Palko ( z 11 m) – Uličný, Hajník,

Jasenov – Seč. Polianka 5:1 (3:1), G: Veselovskyy 2, Slovenskyi, Roško 2 – Bandoľa.

1. Soľ 7 7 0 0 22:5 21
2. Jasenov 7 6 0 1 23:10 18
3. Hencovce 6 4 2 0 17:5 14
4. Kochanovce/Brekov 6 4 0 2 11:6 12
5. Kamenica n/C 6 3 2 1 7:8 11
6. N. Hrušov 6 3 1 2 14:8 10
7. Ptičie 7 3 1 3 8:11 10
8. Stakčín 6 2 2 2 11:12 8
9. Bystré 6 1 1 4 6:9 4
10. Seč. Polianka 6 1 1 4 5:14 4
11. Ulič 7 1 1 5 9:22 4
12. Sedliská 7 1 1 5 8:21 4
13. Čierne n/T (odst.) 0 0 0 0 0:0 0
14. Sačurov 7 0 0 7 6:16 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga Sever, 10. kolo, 24. 9. o 10.30 hod.: Zámutov – Dl. Klčovo, o 15.00 hod.: Humenné – Pakostov, 25. 9. o 15.00 hod.: Záhradné – Fintice, V. Tatry – Kračúnovce, Štrba – Sp. Podhradie, Šar. Michaľany – Medzilaborce, Radvaň n/L – Raslavice.

Juh, 10. kolo, 24. 9. o 15.00 hod.: Krs. Podhradie – Mária Huta, 25. 9. o 10.30 hod.: Hrabušice – Rudňany, o 15.00 hod.: V. Folkmar – Čaňa, Medzev – V. Kapušany, Krompachy – Strážske, Kalša – Rožňava, Parchovany – Geča.

V. liga Košicko-gemerská 8. kolo, 24. 9. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka – Kokšov Bakša, 25. 9. o 15.00 hod.: Turňa n/B – Malá Ida, Veľká Ida – Kechnec, Sokoľany – Poproč, Perín – Dobšiná, Ťahanovce – Čečejovce, o 16.00 hod.: Slávia TU Košice – Koš. N. Ves.

Zemplínska 8. kolo, 25. 9. o 15.00 hod.: Topoľany – Kr. Chlmec, Streda n/B – Nacina Ves, Michaľany – Močarany, Borša – Trakany, Čierna n/T – Vinné, Cejkov – Čičarovce, Lastomír – Petrovce n/L.

Vihorlatsko-dukelská 8. kolo, 25. 9. o 15.00 hod.: Ulič – Stakčín, Sačurov – Bystré, Seč. Polianka – Kamenica n/C, Ptičie – Kochanovce/Brekov, Soľ – Hencovce, Jasenov – Niž. Hrušov.

Šarišská 8. kolo, 24. 9. o 12.00 hod.: Gaboltov – St. Ľubovňa, 25. 9. o 15.00 hod.: Gerlachov – Malý Šariš, Dlhá Lúka – Koprivnica, V. Šariš – Demjata, Čirč – Šiba, Dubinné – Župčany, Kendice – Ražňany.

Podtatranská 8. kolo, 24. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá – V. Lomnica, 25. 9. o 10.30 hod.: Poprad B – Hranovnica, o 15.00 hod.: Helcmanovce – Levoča, Kluknava – Kravany, Harichovce – Nálepkovo, Sp. Vlachy – Smižany, Ľubica – Prakovce.

Autor: Jozef Mačejovský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.