Volko aj Forster dokázali, že sú najlepší. Medzi mužmi konkuroval FederičV štafetách dominoval klub Naša atletika Bratislava.
so 20:07
Shelly-Ann Fraserová-Pryceová.
so 15:32
Rýchlosť jej nechýba ani v 37 rokoch. Legendárna šprintérka mieri na piatu olympiáduV zbierke má celkovo osem olympijských medailí.
so 15:32
Kishane Thompson
so 09:18
Jamajka má favorita na olympijské zlato. Mladý šprintér bežal hlboko pod desať sekúndDosiahol výkon roka.
so 09:18
Elaine Thompsonová-Herahová.
št 11:58
Pohroma pre päťnásobnú olympijskú víťazku. Jamajčanka prišla o OH v ParížiZdôraznila však, že plánuje pokračovať v kariére.
št 11:58
Athing Muová.
25.06.20241
Obhajkyňa zlata sa v Paríži nepredstaví. V kvalifikácii nešťastne spadla Aj napriek pádu sa postavila a preteky dokončila.
25.06.20241
Vítězslav Veselý počas OH v Tokiu
24.06.2024
Bol majster sveta, medaily má aj z olympiády. Veselý oznámil koniec kariéryKončí vo veku 41 rokov.
24.06.2024
Noah Lyles.
24.06.2024
Dopadlo to podľa predpokladov. Americký šprintér vyhral národnú kvalifikáciu na OHNapravil neúspech z poslednej kvalifikácie na OH, keď skončil posledný.
24.06.2024
Michal Šuľa.
24.06.2024
Zvíťazil o takmer jednu hodinu. Ultramaratónec z Vojvodiny má za sebou vydarený šampionátV rámci podujatia v Šamoríne sa súťažilo aj na 22. ročníku 6-hodinového a 13. ročníku 12-hodinového behu.
24.06.2024
Sha'Carri Richardsonová.
23.06.20242
Americká atletická hviezda zabehla svetový výkon roka, získala aj miestenku na OHÚradujúca majsterka sveta zvíťazila na domácom podujatí v Eugene.