Prvýkrát sa zjednotili. Slovenské reprezentácie sa pripravujú na sústredení v EgypteSústredenie absolvuje celkovo 35 plavcov.
Chce rekonštruovať a stavať. Staronový prezident predstavil svoju víziuFunkcie prezidenta sa ujal v roku 2019.
Situácia je ďaleko od ideálnej. Pomôžu vo vodnom slalome voľby? Voľby v Slovenskej kanoistike sa uskutočnia ešte v roku 2024.
03.10.20244
Vodnopólisti Novák
29.09.2024
Nováky obhájil titul v Slovenskom pohári, vo finále vysoko zdolali KošiceNajviac gólov strelil Bielik.
29.09.2024
Matej Beňuš v cieli finálovej jazdy na OH v Paríži.
Miloslav Šebela23.09.2024
Nestarnem, žartoval Beňuš. V tejto sezóne dosiahol takmer všetko. V Španielsku ho zdolal MartikánPri konflikte v hnutí sa postavil za trénerov.
Martin Halčin.
22.09.2024
Kajak kros mužov aj žien ovládli Briti, Halčin skončil vo štvrťfináleStanovská nepostúpila už z rozjazdy.
22.09.2024
Windsurfista Patrik Pollák.
21.09.2024
Slovenský windsurfista získal na MS bronz, triumfovali ŠpanieliPollák obhájil bronz, ktorý si vybojoval pred rokom v nemeckom Steinhude.
21.09.2024
Jessica Foxová.
21.09.2024
Foxová suverénne ovládla celkové poradie,na pódiu ju doplnilo sesterské duo z ČiechNajlepšou Slovenkou bola Soňa Stanovská na 16. mieste.
21.09.2024
Matej Beňuš.
21.09.2024
Fantázia v závere sezóny. Beňuš ovládol celkové poradie, Martikán na pódiuBeňušovi k triumfu stačilo štvrté miesto vo finále.
21.09.2024
21.09.2024
Slovensko má šancu na dvojité pódium. Do finále postúpili Beňuš aj MartikánDo finále sa nedostal len Marko Mirgorodský.