Olympijské

Richard Tury.
Miloslav Šebelast 17:454
Ďalší Slovák má olympiádu na dosah. Súperi veľmi dobre vedia, kde je Slovensko, vraví KošičanV olympijskom skejtparku môže viať slovenská vlajka.
Olympijské kruhy v Paríži
12.03.2024
Reprezentanti štyroch krajín musia pred Parížom podstúpiť prísnejšie testyV Brazílii, Ekvádore, Peru a Portugalsku sú štandardy testovania nižšie v porovnaní s celosvetovými potrebami.
12.03.2024
Lyžiar Matúš Ďuriš získal bronz na Zimnej deaflympiáde 2024
12.03.2024
Slovensko má na deaflympiáde prvú medailu, získal ju lyžiar ĎurišBojoval o ňu s ďalším Slovákom.
12.03.2024
Miroslava Jedináková.
11.03.2024
Spanilá jazda Jedinákovej nemala šťastný koniec, v súboji o miestenku do Paríža prehralaNa turnaji svetovej olympijskej kvalifikácie prehrala v kategórii do 60 kg s domácou Alessiou Melisanovou 0:5 na body.
11.03.2024
Ilustračná fotografia.
11.03.2024
Japonský olympijský výbor pochybil v daňovom priznaní, musel doplatiť dve miliardyDaňové úrady zistili nezrovnalosti v priznaniach Japonského olympijského výboru za roky 2018 až 2022.
11.03.2024
Richard Tury
10.03.20241
Paríž má na dosah. Skejtbordista Tury dosiahol v Dubaji skvelý výsledokVo finále podujatia WST Dubai Street obsadil piate miesto.
10.03.20241
Olympijské kruhy pred parížskou radnicou.
08.03.20243
V Paríži sa nepredstaví žiadny ruský gymnasta, dokonca ani pod neutrálnym štatútomNa podujatiach Svetového pohára, na ktorých mohli získať olympijské miestenky, sa nepredstavili ako „neutrálni“.
08.03.20243
07.03.20243
Tenisová federácia umožní ruským a bieloruským hráčom štart na olympiáde v ParížiMedzinárodná tenisová federácia (ITF) uviedla, že jej postoj je v súlade s existujúcou tenisovou medzinárodnou politikou.
07.03.20243
Slovenský boxer Joseph Kostúr
07.03.2024
Zdolal kolumbijského súpera. Kostúr postúpil do osemfinále olympijskej kvalifikácieJoseph Kostúr boxuje v kategórii do 92 kg.