Slováci podľahli v druhom dueli na MS v curlingu Kanade, náladu si napravili proti USANajbližšie sa predstavia v pondelok o 6.00 SEČ proti Švédsku.
03.03.2024
Slovenskí parahokejisti.
03.03.2024
Pripravujú sa na MS. Slovenskí parahokejisti obsadili na medzinárodnom turnaji druhé miestoSlovenskí reprezentanti nestačili iba na Česko.
03.03.2024
Marek Kubačka.
12.02.2024
Paralyžiar Kubačka vyhral obrovský slalom v Sappore, na pódium sa dostala aj RexováV japonskom stredisku čakajú súťažiacich od utorka do štvrtka ešte tri slalomy.
12.02.2024
Slovenskí parastolní tenisti.
13.12.2023
Najúspešnejšou bola Kubová. Slováci získali na svetových hrách desiatky medailíDarilo sa aj Veronike Vadovičovej.
13.12.2023
Ján Riapoš, predseda Slovenského paralympijského výboru.
21.11.20231
Slovenský paralympijský výbor venuje športu doteraz najväčšiu pozornosť, tvrdí RiapošPredseda výboru verí, že systémové zmeny prispejú aj k zlepšeniu podmienok pre šport hendikepovaných.
21.11.20231
OH 2024.
20.11.2023
Slovákov bude olympiáda a paralympiáda stáť milióny eur, polovica peňazí ide na Slovenský domVýdavky na odmeny sú približne 820-tisíc eur.
20.11.2023
Slovenský reprezentant v curlingu na vozíku Radoslav Ďuriš.
10.11.2023
Slováci postúpili späť medzi elitu, vo Fínsku ich čaká finálový súbojO titul zabojujú proti Estónsku.
10.11.2023
Otvárací ceremoniál paralympijských hier v Tokiu.
25.10.2023
Ukrajina sa chce zúčastniť paralympiády, aj keď tam budú Rusi a BielorusiNa ZPH 2018 a PH 2020 súťažili Rusi ako neutrálni športovci.
25.10.2023
Boccia - ilustračná fotografia.
14.10.2023
Na majstrovstvách Slovenska v paralympijskom športe boccia sa zúčastnia hráči zo siedmich klubovVerejnosť má možnosť vidieť paralympijských víťazov z kategórie BC4, ktorí sú považovaní za absolútnych lídrov.
14.10.2023
Slovenskí parahokejisti na MS B-kategórie.
11.10.20232
Slovenskí parahokejisti zdolali Švédsko a postúpili do elitnej kategórieOd troch koruniek nedostali ani gól.