Vincent Kriechmayr

Lara Gutová-Behramiová.
Nikola Baďová22.03.2024
Dráma sa nekonala. Gutová-Behramiová a Odermatt šli profesorsky. Dnes to bola výzva, zhodli saPreteky vyhrali Ester Ledecká a Stefan Rogentin.
Taliansky lyžiar Pietro Zazzi
18.02.2024
V Nórsku prekvapil lyžiar s číslom 50, Odermatt sa vrátil na pódiumSuper-G v Kvitfjelli vyhral Rakúšan Kriechmayr.
18.02.2024
Vincent Kriechmayr.
15.12.20232
Extrémne vyrovnaný súboj v super-G, prvé tri miesta delili tri stotinyPreteky museli na dlhší čas prerušiť po páde Rakúšana Andreasa Ploiera.
15.12.20232
Marco Odermatt
11.03.2023
Odermatt najrýchlejší v prvom kole, pred domácim pretekárom má polsekundový náskokDruhé kolo je na programe 12.30 h.
11.03.2023
Zlé poveternostné podmienky v Aspene.
03.03.20231
Zjazd mužov v Aspene zrušili, dôvodom je zlé počasiePodmienky na zjazdovke neboli férové, zhodnotili organizátori.
03.03.20231
Marco Odermatt.
Nikola Baďová12.02.2023
Prvé víťazstvo v zjazde prišlo na šampionáte. Keď bol Kilde na trati, triasol saPrekvapivý medailista na treťom mieste.
12.02.20231
Nórsky favorit napokon len druhý, Odermatt zvíťazil takmer o pol sekundySuverénny Švajčiar nedal v zjazde mužov nikomu šancu.
12.02.20231
ONLINE: Zjazd mužov na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.online
12.02.2023
MS v lyžovaní: Víťazom zjazdu sa stal suverénne Švajčiar Marco OdermattSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zjazdu mužov na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
12.02.2023
Aleksander Aamodt Kilde.
21.01.2023
Kilde po roku triumfoval v Kitzbüheli, vyhral piaty zjazd v sezóneUpevnil si tak vedúcu pozíciu v priebežnom poradí zjazdu.
21.01.2023
20.01.20234
Tento triumf mu v zbierke ešte chýbal. Kriechmayr prvýkrát vyhral zjazd v KitzbüheliCelkovo dosiahol vo Svetovom pohári pätnáste víťazstvo.