Radoslav Malenovský

Danka Barteková získala 1. miesto v kategórii najlepší jednotlivec počas slávnostného vyhlásenia výsledkov ankety Športovec roka 2023.
05.02.202413
Dominancia Vlhovej sa skončila. Športovcom roka sa stala strelkyňa Danka BartekováCenu pre najlepší kolektív získala slovenská futbalová reprezentácia.
Barbora Mokošová.
20.12.2023
Mokošová získala Bratislavskú cenu za šport, ocenenie si odniesol aj plochodrážnik VaculíkOcenenie sa rozdávalo v siedmich kategóriách.
20.12.2023
Slovenskí parastolní tenisti.
13.12.2023
Najúspešnejšou bola Kubová. Slováci získali na svetových hrách desiatky medailíDarilo sa aj Veronike Vadovičovej.
13.12.2023
Na snímke je slovenský reprezentant v parastreľbe Radoslav Malenovský.
02.10.2023
Pred finále bol skromný, napokon si vybojoval zlato. Ďalším cieľom je medaila z ParížaUspel v disciplíne, na ktorú si najviac veril.
02.10.2023
Radoslav Malenovský.
26.09.20231
Skvelý úspech slovenského parastrelca. Malenovský sa stal majstrom svetaV ľubovoľnej malokalibrovke 3x40 zvíťazil s náskokom 1,6 bodu.
26.09.20231
Radoslav Malenovský a Veronika Vadovičová.
30.08.2023
Parastrelci Vadovičová a Malenovský chcú potvrdiť formu, na MS zabojujú o medailySlovenskú výpravu na MS ešte doplnia ďalší štyria strelci.
30.08.2023
08.11.2022
Ďalšia medaila pre Slovensko. Malenovský vybojoval v parastreľbe na MS striebroMalenovský postúpil do finále zo štvrtého miesta v kvalifikácii.
08.11.2022
Veronika Vadovičová (v strede).
17.03.2022
Vadovičová získala na ME tretie zlato, Malenovský pridal striebroO prvenstve Slovenky rozhodlo rozhodlo päť desatín
17.03.2022
Veronika Vadovičová.
05.09.20212
Vadovičová získala v Tokiu piate zlato, Slovensko má jedenásť medailíSlovensko má zlatý posledný deň na paralympiáde.
05.09.20212
03.09.2021
Melenovský bol vo finále druhý, no potom spadol. Neuspela ani VadovičováVadovičová skončila šiesta, Malenovský na siedmom mieste.