Nina Vargová

Nina Vargová.
ne 15:521
Ďalšia slovenská tenistka s úspechom. Na turnaji v Tunisku sa teší z tituluDo rebríčka WTA si pripísala 39 bodov a v live rankingu sa posunula o 92 miest.
ne 15:521
Rebecca Šramková počas tlačovej konferencie pred ženským turnajom J&T Banka Slovak Open 2023
26.10.2023
Do Bratislavy pricestujú známe tenisové mená, Šramková dvojkou turnajaTurnaj odštartuje v pondelok 30. októbra.
26.10.2023
Slovenský tím dievčat do 18 rokov na ME družstiev: Zľava Nina Vargová, Renáta Jamrichová a Ema Mravcová.
09.08.2023
Zopakovali vlaňajší úspech. Mladé slovenské tenistky získali striebro na ME tímovSlovenky nestačili iba vo finále na Bulharsko.
09.08.2023
Slovenský tím dievčat do 18 rokov na ME družstiev.
09.08.2023
Slovenky si zahrajú vo finále juniorských ME. O titul zabojujú proti BulharskuV semifinále si poradili so štvrtým nasadeným Španielskom 2:1.
09.08.2023
Nina Vargová s medailami z ME do 18 rokov.
25.07.2023
Vargová vybojovala na ME do 18 rokov striebro i bronz: Je to motiváciaSlovenská tenistka získala získala medailu vo dvojhre aj vo štvorhre.
25.07.2023
23.07.2023
Vargová získala na ME do 18 rokov dve medaily, zlato jej však chýbaAko nasadená jednotka prehrala vo finále dvojhry.
23.07.2023
Slovenská tenistka Renáta Jamrichová.
17.07.2023
Jamrichová si polepšila v rebríčku junioriek. Po Wimbledone je už v Top 3Slovenskej tenistke sa medzi juniorkami darí.
17.07.2023
Renáta Jamrichová.
12.07.20231
Oba sety začala zle. Napriek tomu Jamrichová postúpila do štvrťfináleTalentovaná Slovenka zdolala americkú súperku.
12.07.20231
11.07.2023
Jamrichová s Urgesiovou postúpili do 2. kola, ďalej ide aj Vargová s českou partnerkouJamrichová si úspešne počína aj vo dvojhre.
11.07.2023
25.01.2023
Jamrichová má skvelú formu, na Australian Open deklasuje súperkyNina Vargová nestačila na súperku z Japonska.