Martin Svrček

Slovenská cyklistika Nora Jenčušová.
21.02.2024
Traja slovenskí cyklisti zabojujú o miestenku na OH, zo žien vycestuje JenčušováSlovensko má k dispozícii po jednej miestenke medzi mužmi aj ženami na preteky s hromadným štartom.
21.02.2024
Martin Svrček na MS v cyklistike v Glasgowe.
31.12.2023
Čo priniesol rok 2023? Pozrite si výber významných športových udalostí (2. polrok)Svrček vybojoval bronz na MS, Vaculík dosiahol najväčší úspech v kariére. Pozrite si prehľad udalostí.
31.12.2023
16.12.20232
Saganova dominancia sa skončila, Martin Svrček premiérovo triumfoval v ankete Zlatý pedálNapriek viacerým zraneniam zažil skvelú sezónu.
16.12.20232
Slovenský cyklista Martin Svrček v drese tímu Soudal - Quick Step.
Miroslav Kováčik16.09.2023
Správu dostal aj od Lefevera. Svrček dospel a hovorí o smelých plánochTalentovaného Slováka mrzí, že chýba na domácich pretekoch.
Martin Svrček.
Miloslav Šebela12.09.20231
Bronzový medailista z MS vynechá Okolo Slovenska. Má zápal v koleneMartina Svrčeka nahradí Tim Declercq.
Tim Merlier vyhral poslednú etapu na Okolo Poľska 2023.
Miroslav Kováčik06.09.20237
Okolo Slovenska bude bez Sagana, Quick Step aj s elitným šprintéromDefinitívna padla na stredajšej tlačovej konferencii.
Slovenský cyklista Martin Svrček .rozhovor
Miloslav Šebela23.08.2023
Bronz z MS ho prekvapil. Moja pozícia v tíme sa môže zmeniť, vraví SvrčekPrvú šancu byť jedným z lídrov Slovák premrhal.
Medailisti z kategórie U23 elite na MS v Glasgowe. Martin Svrček vľavo.
12.08.202316
Dúfam, že už od nikoho nebudem počuť, že po Saganovi bude potopa, vraví Vančo Martin Svrček finišoval v kategórii U23 na treťom mieste.
Martin Svrček po zisku bronzovej medaily na MS v Glasgowe.
12.08.202338
Fantastický Svrček bojoval do posledného centimetra. Z MS si odnáša cenný kovPreteky vyhral Axel Laurance.
Peter Sagan na spoločných MSR a MČR v cyklistike.
01.06.2023
Prípravy na MSR v Tlmačoch vrcholia. Baláž: Blížime sa do fináleMajstrovstvá Slovenska a Česka v cestnej cyklistike sa uskutočnia v termíne od 22. do 25. júna.