Ľudovít Jurinyi

Momentka zo zápasu HK Nitra - HK Poprad.
Vedú najlepšie hokejové kluby na Slovensku. Čo prezradili Sportnetu?Prečítajte si rozhovory s ľuďmi, ktorí riadia extraligové kluby.
Ľudovít Jurinyi.rozhovor
6
Jurinyi: Záborský môže mať aj tri body za sezónu, mne ide o titulVeľký rozhovor s prezidentom HK Poprad Ľudovítom Jurinyim.
6
Jakub Meliško v drese HK Poprad.
Nezmestil sa medzi ôsmich obrancov. Meliško v Poprade skončilUž skôr sme avizovali, že mužstvo opustí jeden útočník a jeden obranca, povedal Jurinyi.
Tlačová konferencia pri predstavení nového klubu v SHL AquaCity Pikes.
Museli sa sťahovať, budú farmou Popradu. Za Levice bude hrať aj majster sveta StümpelV Leviciach vynovujú zimný štadión.
Dávid Skokan v drese HK Poprad.
1
Skokan po troch rokoch opúšťa Poprad. Mrzí ma, ako sa to skončilo, vraví útočníkDo budúcna si dvere nezatvárame, poznamenal riaditeľ klubu Jurinyi.
1
Hokejisti HK Poprad.
1
Priláka divákov ofenzívnou hrou? Poprad má zahraničného tréneraVo funkcii nahradil Petra Mikulu.
1
Ľudovít Jurinyi.rozhovor
12
Slovákom platíme najviac, vraví šéf Popradu. Zo Slovana mu ponúkli HaščákaRozhovor s riaditeľom HK Poprad Ľudovítom Jurinyim.
12
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava.anketa
21
Šialenstvo i krutá rana. Ako reagujú kluby z extraligy na rastúce ceny energií?Anketa klubov Tipos extraligy k energetickej kríze.
21
Filip Mešár v drese Montrealu Canadiens počas Draftu NHL 2022.rozhovor
5
Mešár to nebude mať v Montreale ľahké, vraví šéf HK Poprad. Dokáže sa presadiť?Extraliga je na vzostupe, vraví Jurinyi.
5
Jaromír Jágr.
Tatranský pohár bude mať zaujímavé obsadenie, príde aj Jaromír JágrNa 75. ročníku turnaja budú hrať aj fínsky Vaasan Sport a české Kladno.
Zobraziť viac