Lilian Slušná

Slovenská miešaná štafeta na MS v plávaní 2024 v Dauhá - zľava Matej Duša, Teresa Ivan, Lillian Slušná a Tibor Tišťan.
Miloslav Šebela20.02.20244
Najväčšie prekvapenie pripravili Slováci na MS v štafete. Na ME by mohli bojovať o medailuMladí slovenskí plavci sú silní šprintéri.
Nikoleta Trníková.
15.02.2024
Slovenkám sa na MS nedarilo, z rozplavieb nepostúpili Slušná a TrníkováObe sa umiestnili v tretej desiatke.
15.02.2024
Andrea Podmaníková.
09.12.2023
Podmaníková postúpila do finálnej osmičky, miešaná štafeta siedmaS časom 29,91 sa dostala Podmaníková medzi najlepšiu osmičku.
09.12.2023
Slovenky v štafete s prehľadom do finále, Podmaníková zvládla aj rozplavby
05.12.2023
Slovenky v štafete s prehľadom do finále, Podmaníková zvládla aj rozplavbyMedzi mužmi sa zo Slovákov predstavil Adam Halas.
05.12.2023
Matej Duša.
16.12.2022
Duša prekonal vlastný národný rekord, Klobučníka dodatočne diskvalifikovaliMiešanej štafete chýbalo na finále iba 23 stotín sekundy.
16.12.2022
Richard Nagy.
13.12.2022
Slovenská štafeta s novým národným rekordom, od finále na MS ju delilo päť sekúndAko sa darilo Nagyovi či Slušnej?
13.12.2022
Lillian Slušná.
Miloslav Šebela03.12.20225
Talentovaná tínedžerka má prvú veľkú medailu a prekonala Moravcovej rekordLillian Slušná je nádejná reprezentantka v plávaní.
14.09.2022
Mladá plavkyňa získala na MS bronz. Cieľom bolo finále, medailu som nečakala, vravíS semifinále dosiahla slovenský juniorský rekord.
14.09.2022
03.09.2022
Slušná získala na MSJ medailu, smolu mala štafeta mužovZlatú medailu získala Chorvátka Jana Pavaličová.
03.09.2022
Lilian Slušná.
02.09.2022
Slušná zabojuje o medaily, do finále postúpila s druhým najrýchlejším časomVylepšila juniorský slovenský rekord.