Ivan Ďatelinka

Branislav Rapáč (vľavo) a Ivan Ďatelinka.
24.03.20241
Keď sa v šatni vyzliekal, myslel na to, či poslednýkrát. V sérii nám niečo chýbalo, mrzelo kapitánaBystričania sa lúčia so sezónou už vo štvrťfinále, proti Spišiakom prehrali 0:4 na zápasy.
24.03.20241
07.01.2024
Nikto neodohral viac zápasov. Ďatelinka sa stal rekordérom Banskej BystricePrekonal zápis Mateja Češíka.
07.01.2024
Banská Bystrica otočila zápas v Poprade šiestimi gólmi v tretej tretine.
20.12.2022
Po dvoch tretinách viedli 3:1, prehrali 3:7. Bola to hanba, kajal sa líder PopraduBanská Bystrica nastrieľala v záverečnej tretine šesť gólov.
20.12.2022
Ivan Ďatelinka.
03.05.2022
Banská Bystrica predĺžila zmluvu so skúseným obrancom ĎatelinkomOdchovanec Martina začne pod Urpínom už svoju ôsmu sezónu.
03.05.2022
Ivan Ďatelinka (vpravo) v súboji s Nickom Saracinom.
02.04.2022
Ďatelinka je na spoluhráčov pyšný, Bystričanov diváci vytlieskaliReakcie na postup Zvolena do semifinále play off.
02.04.2022
02.03.2022
Ďatelinka sa dostal do top10 v extralige, na jubilejný zápas už dlhšie myslelSkúsený obranca nastúpil na 900. ligový zápas.
02.03.2022
Marcel Haščák.
17.01.2022
Strelil hetrik za 10 minút. Haščákov koncert sledoval syn z tribúnyChcel sa ukázať a pripomenúť.
17.01.2022
24.09.2021
Ďatelinka útočí na métu najlepších, najproduktívnejších hráčov majú KošicePozrite si historické štatistiky pred štartom Tipos extraligy.
24.09.2021
Craig Ramsay.
29.11.201919
Ramsay nominoval na Švajčiarsky pohár trio z Detvy aj dvoch debutantovNechýba Ďaloga, ktorý je momentálne bez klubu.
Hokejisti Banskej Bystrice.
Juraj Berzedi16.04.2019
Majú jasný štýl, ktorý razí aj Ramsay. Prečo Banská Bystrica dominujeBystrica dovŕšila majstrovský hetrik.