Denise Herrmannová-Wicková

Denise Herrmannová Wicková.
18.12.2023
Súperila s Kuzminovou aj Fialkovou. Nemecká biatlonistka sa stala športovkyňou rokaV mužskej ankete triumfoval gymnasta Lukas Dauser.
18.12.2023
Nemecká biatlonistka Denise Herrmannová-Wicková po záverečných pretekoch kariéry.
31.03.2023
Koniec alebo len pauza? Nemka si vie predstaviť návrat k biatlonuJe olympijskou víťazkou aj majsterkou sveta.
31.03.2023
Nemecká biatlonistka Denise Herrmannová-Wicková.
14.03.2023
Nekončí len Röiselandová. Biatlon príde o ďalšiu veľkú šampiónkuHerrmannová-Wicková má medaily z MS aj ZOH.
14.03.2023
Dorothea Wiererová
09.03.2023
Vytrvalostné preteky ovládli Talianky, Ivona Fialková tesne za prvou tridsiatkouLisa Vittozziová získala druhým miestom malý glóbus za vytrvalostné preteky.
09.03.2023
Julia Simonová.
12.02.2023
Simonová triumfovala v stíhacích pretekoch, Bátovská Fialková sa neposunulaDenise Hermannová-Wicková spravila na strelnici až štyri chyby.
12.02.2023
ONLINE: Stíhacie preteky žien na 10 km na MS v biatlone 2023.online
12.02.2023
MS v biatlone 2023: Bátovská Fialková opäť 25., vyhrala SimonováSledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v biatlone 2023. V Oberhofe boli na programe stíhacie preteky žien na 10 km.
12.02.2023
Slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková.
Miloslav Šebela10.02.20232
Možno som bežala nad svoje možnosti, vraví Bátovská FialkováV šprinte obsadila na MS 25. priečku.
Paulína Bátovská Fialková na MS v biatlone 2023.
10.02.20234
Bátovská Fialková pokazila streľbu v stoji, titul získala domáca NemkaNa stupňoch víťazov skončili až dve Švédky.
10.02.20234
Paulína Bátovská Fialková.
21.01.20236
Tri chyby neboli hlavný problém. Nevládala som, priznala Bátovská FialkováZ triumfu sa tešila Denise Herrmannová-Wicková.
21.01.20236
Paulína Fialková.
05.03.20223
Dobrý výkon Sloveniek. Paulína Fialková so šprintérskym výsledkom sezónyVšetky tri slovenské biatlonistky postúpili do stíhacích pretekov.