Daniil Medvedev

Novak Djokovič s trofejou na US Open 2023.
Takto hrajú pravé legendy. Novak Djokovič dobyl Ameriku (ohlasy médií)Prečítajte si ohlasy médií na triumf Novaka Djokoviča na US Open 2023.
Novak Djokovič.
4
Djokovič vyrovnal rekord Courtovej. Toto som u nikoho nevidel, vraví WilanderSrbský tenista vybojoval svoj 24. grandslamový titul.
4
Novak Djokovič.
FOTO: Je to borec! Djokovič odplatil prehru Medvedevovi a berie rekord za rekordomSrb ovládol tohtoročný grandslamový turnaj v New Yorku.
Novak Djokovič.
17
Žije si svoj detský sen, túžil byť najlepším. Djokovič získal rekordný grandslam a chce ísť ďalejSrb si vybojoval už 24. grandslamový titul.
17
ONLINE prenos z finále US Open 2023: Novak Djokovič vs. Daniil Medvedev, LIVE dnes.online
7
US Open 2023: Djokovič sa vo finále revanšoval MedvedevoviSledovali ste ONLINE prenos z finále dvojhry mužov na US Open 2023: Novak Djokovič - Daniil Medvedev.
7
Novak Djokovič.
Odplatí Djokovič prehru Medvedevovi spred dvoch rokov? Športový program na dnes (10. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 10. septembra. Aký je program dňa?
Daniil Medvedev.
15
Finále Wimbledonu sa nezopakuje, repríza z 2021 áno. Alcaraz po vyše troch hodinách padolMedvedev ho zdolal v štyroch setoch.
15
Daniil Medvedev.
3
Ruský súboj prekvapenie nepriniesol, turnajová trojka je už v semifinále, vyzve svetovú jednotkuV boji o postup do finále sa stretne s lepším z dvojice Carlos Alcaraz - Alexander Zverev.
3
Daniil Medvedev.
7
Medvedev musel otáčať zápas, v ďalšom kole ho čaká jeho kamarát a krstný otec jeho dcéryObaja ruskí tenisti zvíťazili v štyroch setoch.
7
Carlos Alcaraz.
Alcaraz po skreči súpera pohodlne do druhého kola, fínsky talent padol v tajbrejkuDaniil Medvedev uštedril súperovi kanára.
Zobraziť viac