Boris Marhanský

Boris Marhanský.Termíny turnajov už dlhodobo vopred ohlasovať nebudeme, hovorí Boris MarhanskýOrganizácia RFA chce priniesť na východ Slovenska podujatie, ktoré tu ešte nebolo.
Slovenská výprava na kempe v Havane.RFA urobilo veľké gesto, piatim bojovníkom organizácia uhradila kemp snovNa Kube dokonca našu výpravu čakajú exhybičné zápasy.
Boris Marhanský.Garbovi sme dali životnú šancu ukázať sa, hovorí promotér RFABoris Marhanský je s úvodnými podujatiami spokojný.
Leo Brichta sa predstaví na RFA v Ostrave, preverí ho skúsený domáci bojovníkLeo Brichta sa predstaví na RFA v Ostrave, preverí ho skúsený domáci bojovníkPromotér RFA Boris Marhanský oznámil viacero zaujímavých noviniek.
Boris Marhanský a Ondřej Novotný.
Adrián Mečiar21.05.2022
Konkurenčná bitka RFA a Oktagonu: Šéf RFA avizuje zmenu (Týždeň V klietke)Promotér RFA reagoval na vzniknutú situáciu.
Adrián Mečiar21.05.2022
Promotér RFA Boris Marhanský.rozhovor
Adrián Mečiar15.05.2022
Promotér RFA reaguje na spor s Oktagonom: Tu sa zrejme nebude dať dohodnúťBoris Marhanský priblížil, ako sa k situácii postaví RFA.
Adrián Mečiar15.05.2022
Na zákerné ťahy od konkurencie sme pripravení, hovorí promotér RFA Boris MarhanskýNa zákerné ťahy od konkurencie sme pripravení, hovorí promotér RFA Boris MarhanskýRFA dá podiel z predaja prenosu svojim zápasníkom.
Boris Marhanský z RFA: Som rád, že môžem prvýkrát oznámiť termín nášho zahrievacieho podujatiarozhovorBoris Marhanský z RFA: Som rád, že môžem prvýkrát oznámiť termín nášho zahrievacieho podujatiaOrganizácia RFA sa chce v roku 2022 naplno etablovať na scéne bojových športov.
Máme tu nástupcu Voldemorta, tvrdí Novotný. Marhanský z RFA vracia úderMáme tu nástupcu Voldemorta, tvrdí Novotný. Marhanský z RFA vracia úderSchyľuje sa k ďalšej vojne domácich organizácii?