FK Teplice

Richard Ludha.
13.04.2024
Ludha vychytal Tepliciam výhru nad Boleslavou, Sparta v pražskom derby zdolala BohemiansČeské Budějovice rozhodli o víťazstve až v šiestej minúte nastavenia.
13.04.2024
Futbalisti FC Slovan Liberec.
06.04.2024
Tupta skóroval pri výhre Liberca, Slavia vo vršovickom derby zdolala BohemiansPlzeň iba remizovala na pôde predposlednej Karvinej.
06.04.2024
Futbalisti FC Baník Ostrava.
31.03.2024
Ludha ani Holec víťazstvo svojho tímu nevychytali, gólovo sa presadil RusnákZ triumfu sa tešil aj Andrej Kadlec v službách FK Mladá Boleslav.
31.03.2024
Radosť hráčov Viktorie Plzeň
10.03.2024
Tvrdý úder pre lídra. Plzeň deklasovala Spartu Praha štyrmi gólmiLukáš Haraslín bol vystriedaný v 57. minúte.
10.03.2024
Richard Ludha.rozhovor
Ivan Mriška05.03.2024
Nemá sociálne siete ani rituál. Je to žrút času, tvrdí LudhaNa reprezentáciu Slovenska aktuálne nemyslí.
Fotka zo zápasu Slavia Praha - Sparta Praha.
03.03.2024
Pražské derby prinieslo bezgólovú remízu, Ludha v bráne Teplíc nedal šancu LibercuFutbalisti Slavie nevyužili početnú prevahu v závere zápasu.
03.03.2024
24.02.2024
Prestrelka v Liberci sa skončila remízou, Krčík pomohol Karvinej k boduBezgólovo sa skončil zápas medzi siedmym Hradcom Králové a trinástou Mladou Boleslavou.
24.02.2024
Richard Ludha počas tréningu FK Teplice
21.02.2024
Ludha má za sebou prvý ostrý štart za Teplice, udržal si čisté kontoTeplice na domácom trávniku zdolali Pardubice 2:0.
21.02.2024
03.01.20243
Brankár Podbrezovej odchádza. Teším sa na nové výzvy, vraví LudhaChytať bude v českej najvyššej súťaži.
03.01.20243
Pavel Šulc z Viktorie Plzeň.
06.12.2023
Šulcovi to v Plzni sype. Rozhodol už druhý zápas, gólovo sa dotiahol na HaraslínaPozrite si dnešné výsledky dohrávok českej ligy.