FC Petržalka

Hráči FK Pohronie.
1
Petržalka zažila hrozný polčas. Po vlastnom góle a vylúčení utŕžila debakelPúchov prekvapil domácu Myjavu.
1
Momentka z prípravného zápasu Pohronie - Komárno.
LIVE STREAM zo zápasu Pohronie - Petržalka (II. liga)Sledujte s nami LIVE STREAM zo zápasu druhej ligy: FK Pohronie - FC Petržalka.
Situácia z úvodu druhého polčasu v stretnutí Petržalky s Prešovom.
4
Polemika okolo rozhodcov ovládla aj druhú ligu. Niekde sa ruka pískala, inde nieŠéf komisie rozhodcov SFZ hovorí o kontroverzných rozhodnutiach.
4
Futbalisti FC ŠTK 1914 Šamorín.
Vedúci Prešov v závere zachránil aspoň bod, Šamorín si doma zastrieľalŠamorín bol suverénny, uspelo aj béčky Žiliny.
Futbalisti FC Petržalka - ilustračná fotografia.
Záznam zápasu Petržalka - Prešov (II. liga, 20. kolo)Sledovali ste s nami LIVE STREAM zo zápasu druhej ligy: FC Petržalka - 1.FC Tatran Prešov. Pozrite si duel zo záznamu.
Futbalisti 1. FC Tatran Prešov.
Prešov rozhodol už po 7 minútach, Považská Bystrica si podelila body s PetržalkouŠamorín sa proti Prešovu presadil už neskoro.
Futbalisti FC Petržalka - ilustračná fotografia.
LIVE STREAM zo zápasu Petržalka - Rača (II. liga)Sledujte s nami LIVE STREAM zo zápasu druhej ligy: FC Petržalka - FK Rača.
Radosť hráčov a fanúšikov ŠK Slovan Bratislava v skupine Európskej konferenčnej ligy 2022/2023.
1
Artmedia kočovala, po výpredaji odišiel aj Weiss. Slovan môže mať dlhšiu jarSlovan vyzve v osemfinále súpera zo skupiny.
1
Pozor! Útočí Jozef Dolný (vľavo, s loptou).anketa
Najlepšia jedenástka druhej ligy: Útočníka lídra vynechal iba jeden trénerJedenástku jesene zostavil Sportnet na základe hlasov trénerov.
Štefan Mitrovič.
15
Z petržalského blata na MS. Prežil vojnu a stal sa nasledovaniahodnýmStefan Mitrovič ako dieťa prežil vojnu. Po smrti matky prišiel na Slovensko, aby uživil rodinu.
15
Zobraziť viac