Osasuna musí hľadať nového trénera, dlhoročný kouč po sezóne skončíŠpanielsky futbalový tréner pôsobil na lavičke tímu od roku 2018.
st 14:47
Vinicius Junior a Brahim Diaz oslavujú gól
17.03.2024
Real využíva pokles formy Girony naplno. Na čele La Ligy vedie už o 10 bodovGirona prehrala na pôde súpera vo štvrtom zápase za sebou.
17.03.2024
Nacho Fernandéz, Vinicius Junior a Aurelien Tchouamenis sa radujú po výhre nad Osasunou.
16.03.2024
Real Madrid neprehral už 23 ligových zápasov, Girona nečakane zaváhalaDvomi gólmi prispel k výhre "Bieleho baletu" Vinicius Junior.
16.03.2024
Alvaro Morata z Atletica Madrid
09.03.2024
Trpká prehra Atletica Madrid, tímu z dna tabuľky nestrelilo ani gólAtletico okupuje štvrtú priečku La Ligy.
09.03.2024
Ante Budimir (uprostred)
04.03.2024
Osasuna sa mohla spoľahnúť na svojho kanoniera, Budimir patrí k najlepším v ligePamplončania sa v tabuľke posunuli na 10. miesto.
04.03.2024
Jude Bellingham.
10.02.20241
Opäť jednoznačný výsledok. Real zdemoloval Gironu a navýšil náskok na čeleReal Sociedad San Sebastian prehral doma s Osasunou.
10.02.20241
Vitor Roque (vpravo) a Joao Cancelo sa tešia z gólu
31.01.2024
Na ihrisku bol len minútu. Triumf Barcelony zariadil premiérovým gólom brazílsky mladík Barcelona zvíťazila na domácom trávniku nad Osasunou 1:0.
31.01.2024
Artem Dovbyk.
21.01.20241
Hetrik za šesť minút. Hrdina Girony zostrelil trápiacu sa SevilluPozrite si výsledky dnešných zápasov španielskej La Ligy.
21.01.20241
Radosť hráčov FC Barcelona po postupe do finále.
11.01.20241
Barcelona postúpila do finále španielskeho Superpohára, víťazný gól strelil Lewandowski Vo finále sa stretne s madridským veľkoklubom.
11.01.20241
Momentka zo zápasu Sevilla - Real Madrid.
26.11.2023
Nervózny zápas v San Sebastiane, Real Madrid bodoval naplnoLuis Morales z Villarrealu zaznamenal hetrik.