Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 20. okt 2018 o 10:31

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 20. a 21. októbra 2018.

Nedeľa 21. októbra

Futbal

2. liga, 14. kolo

MŠK Žilina B – Slavoj Trebišov 1:1 (1:0), 10. Jánošík - 72. Špak. Rozhodoval: Libiak, ŽK: Petrák - Lazarus, 102 divákov.

3. liga Východ, 14. kolo

Svidník – Stropkov 1:0 (0:0), 81. Losiev

Krompachy – Plavnica 1:0 (0:0), 56. Jochman (11 m)

Snina – Veľké Revištia 1:0 (1:0). 45. J. Lukáč

4. liga Sever, 14. kolo

Poprad B – Zámutov 7:0 (3:0), 22. a 84. Medak, 26. a 68. Ujčík, 9. J. Tropp, 53. Gajan (11 m), 69. Urbanič

Spišské Podhradie – Fintice 11:1 (5:1), 36., 58., 69. a 73. Ferenc, 14., 23. a 59. Vandraško, 41. a 90. Slejzák, 27. Komara, 47. Maliňák – 7. Kapalla

Gerlachov – Ptičie 2:1 (0:1), 63. J. Zápotoka, 67. Havrila – 1. Pavlulik

Soľ – Medzilaborce 1:1 (1:0), 23. Komjatý – 88. Tarča

Svit – Nižný Hrušov 3:2 (0:2), 51. Sabo (11m), 53. Miženko, 64. Jambor – 14. Galik, 30. Horský

Kračúnovce – Raslavice 3:1 (1:1), 15. Nazarej, 72. Ungvarský, 76. Peržel – 30. Šinaľ

Záhradné – Ľubotice 4:0 (1:0), 17. Mihok, 62. Jaworek, 83. Gomulec, 90. Makara

4. liga Juh, 14. kolo

Geča – Sobrance 1:1 (1:0), 3. Z. Majoroš – 80. Bandurovyč

Čičarovce – Strážske 0:0

Pavlovce n/Uhom – Čaňa 2:1 (0:0), 64. a 82. Vološinskyj – 56. Török

Kalša – Petrovce n/Laborcom 8:0 (3:0), 40., 54. a 90. (11m) Gašpar, 30. Patkanóci, 43. Krakovský (11m), 71. Capík, 75. E. Seman, 83. Zeher

Topoľany – Krásnohorské Podhradie 2:0 (1:0), 43. a 61. Duška

Slávia TU Košice – Veľké Kapušany 5:0 (2:0), 82. a 90. Novotný, 41. Horňák, 44. vlastný (Olah), 69. Čabala

Medzev – Kechnec 2:2 (1:2), 45. a 88. G. Majoroš – 29. Žebík, 42. Kover

Sokoľany – Rudňany 3:1 (2:0), 23. a 88. L. Majoroš, 35. Miškovič – 74. Bdžoch (11m)

5. liga Košicko-gemerská, 12. kolo

Perín – Budimír 1:2 (1:1), Šingovszki – L. Hajduk (11m), Magáč

Ťahanovce – Lokomotíva Košice B 3:5 (1:2), Jurko 3 – Beli, Čontoš, Terpaj, Bardeckyj, L. Tóth

Bidovce – Haniska 3:2 (2:0), Zsiga 3 – Kerekeš (11m), Gergely

Čečejovce – Kokšov-Bakša 0:0

Košická Nová Ves – Ždaňa 2:1 (0:0), Bandúr, Plichta – Čigáš (11m)

Poproč – Veľká Ida 0:0

Malá Ida – Seňa 1:4 (0:1), Nalevanko – Schnurer a Spišák po 2

5. liga Zemplínska, 12. kolo

Cejkov – Nacina Ves 2:0 (2:0), Panda, Paľovčík

Zemplínska Teplica – Malý Horeš 3:1 (1:1), Mačura 2, Kiš - Kendi

Krišovská Liesková – Streda n/Bodrogom 6:1 (3:0), F. Balog 2, Pituk, Batta, Rebreš, Gaľa - Székely

Čierna n/Tisou – Lastomír 5:1 (3:0), Džerenga 3, Orosz, Gašparik - Verbič

Vinné – Močarany 2:1 (0:0), Hrabík, Andrejco (11m) - Hamšík

Kr. Chlmec – Parchovany – hrá sa 30. 10.

Úpor – Michaľany – hrá sa 11. 11.

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 12. kolo

Belá n/Cirochou – Sečovská Polianka 4:0 (2:0), Hašuľ 2, Kudravý, Kuzma

Rudlov – Vyšný Žipov 2:0 (2:0), M. Leško, Tabaka

Borov – Kamenica n/Cirochou 1:4 (1:1), OLah – Šamo 2, Štofík, Lazúr

Bystré – Ulič 4:3 (1:2), Kubánka 2, Jankovič, Tracik – Hromadka 3 (1 z 11m)

Sačurov – Stakčín 1:0 (1:0), Capko

Pakostov – Hencovce 1:0 (0:0), Ragan

Brekov – Jasenov 0:2 (0:1), P. Horvát, Lojka

5. liga Šarišská, 12. kolo

Kurima – Veľký Šariš 0:3 (0:2), Pribiš, E. Šimko, L. Lipták

Pušovce – Chminianska Nová Ves 1:5 (0:4), R. Jakubko 4, Jopek

Čirč – Široké 1:1 (0:0), Piter-Bučko - Segiň

Župčany – Dubinné 4:1 (0:1), E. Petruška (11m), Miček, Pončák, D. Petruška - Vaľko

Ražňany – Koprivnica 3:1 (2:1), M. Seman, Bilý, Durilla – Z. Hudák

Demjata – Gaboltov 10:1 (4:1), Chromek 5, Kendra 2, Pet. Ličák, Marcin, P. Leško - Benka

Dlhá Lúka – Kamenica 1:0 (0:0), Brach

5. liga Podtatranská, 12. kolo

Odorín – Spišská Stará Ves 0:8 (0:5), Matiko a L. Bednarčík po 3, Babiak, R. Plavec (11m)

Hranovnica – Kluknava 8:1 (1:0), Kšenzakovič a Babej po 2, B. Farkaš, Krišanda, Lopuch, Husár - Kakalejčík

Veľká Lomnica – Nálepkovo 3:1 (2:0), V. Baláž 2 (1 z 11m), T. Rusnák - Gonda

Kežmarok – Levoča 0:2 (0:1), Lešňovský, F. Seman

Olcnava – Hrabušice 4:2 (2:1), V. Pollák 2, Geletka, Pižem – M. Sabol 2

Harichovce – Vysoké Tatry 2:1 (2:1), Pukluš 2 - Gončár

2. liga žien Východ, 8. kolo

Michalovce – Oravský Podzámok 2:0 (1:0), Ihnatová, Gajdošová

Hokej

Tipsport liga, 14. kolo

HC Košice – DVTK Jégesmedvék Miskolc 4:2 (1:1, 0:0, 3:1), 15. Nagy (Pulli, Brophey), 58. Suja (Pulli, Kafka), 60. Šoltés (Pretnar), 60. Kafka (Nagy, Šedivý) - 14. Vincze (Ritó), 58. Vas (Pance)

Tipsport liga: Košice - Miskolc: fotogaléria

22.10.2018

HK Poprad – HK Nitra 3:2 (0:1, 2:1, 1:0), 26. D. Brejčák (Mlynarovič, Svitana), 31. Macík (Paukovček D, Brejčák), 45. Petran (D. Brejčák, Zagrapan) - 18. B. Rapáč (Morisson, Richard), 37. Richard (Morisson, Pupák)

Tipsport liga: Poprad - Nitra: fotogaléria

26.10.2018

St. Nicolaus 1. liga, vsunutý zápas

HK 20 Orange – HK Spišská Nová Ves 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly: 13. Kollár (Köver, Giertl), 34. Nahálka (Golian), 59. Kollár (Giertl, Štefanka). Rozhodovali: Valko, Novák - Crman, Jedlička, vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

Extraliga žien, 8. kolo

Zvolen – Košice 4:1 (2:0, 2:0, 0:1), Janicová 2, Ágoštonová, Kolcunová - Plencnerová

Hádzaná

Pohár EHF žien, 2. kolo, odveta

Nykobing Falster Handbold – Iuventa 29:22 (16:11)

prvý zápas 29:26, postupuje Nykobing

MOL liga žien, 6. kolo

HC Zlín - ŠŠK Prešov 31:26 (17:14)

Najviac gólov: Kříčková 7, Hradilová 6/2, Ševčíková 5 - Šutranová 8/1, Vencuriková 5, Popovcová 4. Rozhodovali: Bečička, Horák, vylúčené: 7:5, góly zo 7 m hodov: 3:1, 138 divákov.

Rely

44. ročník Rely Košice

1. Martin Koči Škoda Fabia R5 1:18:23,8 h, 2. Peter Gavlák Škoda Fabia R5 +1:33 min, 3. Igor Drotár Škoda Fabia R5 +2:16,3, 4. Jozef Béreš Mitsubishi Lancer +2:18,8, 5. Tomáš Konečný (všetci SR) Subaru WRX +5:12,5

Sobota 20. októbra

Futbal

Fortuna liga, 12. kolo

MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce 2:2 (1:0), 32. Boženík, 47. Káčer - 67. Turík, 90. Regáli

2. liga, 14. kolo

FK Poprad – Partizán Bardejov 5:2 (2:0), 19. a 52. Kukoľ, 40. Holiš, 72. vlastný (Šuľa), 81. Maťaš - 54. Milunović, 59. Dupkala. Rozhodoval: Chromý, ŽK: Pajer, Hric - Siwahla, Čikoš-Pavličko, Rocheu. 329 divákov.

ŠK Odeva Lipany – MFK Dukla Banská Bystrica 0:0. Rozhodoval: Ježík, ŽK: Starší, Polievka, Ďanovský (všetci Ban. Bystrica). 350 divákov.

1. FC Tatran Prešov – FK Dubnica nad Váhom 1:0 (0:0), 83. Micherda. Rozhodoval: Gemzický, ŽK: Petko, Leško - Janco, Václav, Jakúbek. 232 divákov.

3. liga Východ, 14. kolo

Vranov nad Topľou – Bardejovská Nová Ves 4:0 (1:0), 29., 81. a 84. Bellás, 75. Straka

FC Košice - Tatran Prešov B 5:0 (3:0), 9., 21. a 33. Bavoľár, 47. Šemrák, 89. Trebuňák

Maria Huta – Humenné 2:0 (1:0), 42. Figúr, 87. Haluška

Spišská Nová Ves – Giraltovce 3:1 (1:1), 8., 57. a 78. Hagara – 41. Kuriplach (11m)

4. liga Sever, 14. kolo

Stará Ľubovňa – Sabinov 6:0 (3:0), 21., 76. a 83. Kyšeľa, 19. Selep, 33. Krafčík, 67. Lapoš

5. liga Podtatranská, 12. kolo

Spišská Belá – Ľubica 2:2 (2:1), Milaňák (11m), Čup – Matejka, Kapral

1. liga žien, 8. kolo

Partizán Bardejov – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:0), 14. Dmitrijevićová (11m), 90. Tejová – 62. Koleničková

Lokomotíva Košice – MŠK Žilina 2:1 (1:0), 25. a 87. Vašková – 62. Valová

2. liga žien, 8. kolo

Poprad – Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1), Tomčíková

Hokej

Exhibícia legiend Slovenska a Česka, Poprad

Slovensko - Česko 8:7

Slovensko: Lašák - Višňovský, Podhradský, Obšut, Suchý, Sekeráš, Rasť. Pavlikovský, Milo, Droppa - Nedorost, Stmpel, Šatan - Pavlikovský, Kroták, Jánoš - Vorobel, Vaic, Filip - R. Školiak, Pucher, Uram

Česko: Salfický - Chalupa, Ščerban, Posmyk, Maškarinec, Mocek, Mrázek - Pospíšil, Klimt, Andrašovský - Eichenmann, Král, Kucharčík - Czerlinski, Zehnal, Petrčka

Exhibícia hokejových osobností Slovensko - Česko: fotogaléria

21.10.2018

2. liga Východ, 4. kolo

Sabinov – Kežmarok 8:1 (1:0, 0:1, 7:0), Vilček 2, Palko, Ferenc, Krajňák, Horvát, Goffa, Mišenko - Ištocy

Trebišov – Rimavská Sobota 2:0 (0:0, 1:0, 1:0), Fajčák, Stríž

Gelnica – Bardejov 3:5 (2:0, 1:3, 0:2), Laškody, Hajduk, Dravecký – Renčok, Lúč, Kokšarov, Leskovjanský, Lopáček

Extraliga žien, 7. kolo

Poprad – Prešov 0:2 (0:2, 0:0, 0:0), Suráková, Baran

Martin – Košice 9:0 (3:0, 4:0, 2:0), Vrbinská, Nemčeková a Záborská po 2, Kolenčíková, Sušienková, Gauriková

Volejbal

Extraliga mužov, 6. kolo

VK Mirad PU Prešov - MVK Zvolen 3:0 (21, 23, 13)

Prešov: Jurko 1, M. Sopko st. 13, Mikovčík 11, Bogdanovič 10, M. Hudák 11, Červeň 1, liberá T. Lampart a Pavlinský (Gula 4, Faron 5, A. Timko, Rajduga 2, Šiket). Hralo sa 69 minút, rozhodovali Daruľa a Smolko.

TJ Spartak Myjava - VK KDS Šport Košice 0:3 (-18, -16, -18)

Košice: Bališin 6, Rossard 3, Jakubov 13, Kríž 6, Lamanec 14, M. Sopko ml. 14, libero Kryś. Hralo sa 65 minút, rozhodovali Tiršel a Moravčík.

VK Prievidza - TJ Slávia Svidník 3:0 (14, 14, 22)

Svidník: Hriňák 1, Ščerba 13, Majcher 4, Pietrzak 9, Ciupa 3, Matušovský 3, liberá Kalužný a Paňko 1 (R. Vitko, Mészáros 1). Hralo sa 68 minút, rozhodovali Jurlov a Malík.

Extraliga volejbalistov: Prievidza - Svidník: fotogaléria

20.10.2018

VKM Stará Ľubovňa - COP Trenčín 1:3 (-21, 24, -20, -20)

St. Ľubovňa: Bittner 2, Buvalič 21, Margicin 3, Kandráč 8, Malachovský 23, Folvarčík 1, liberá Runčák a Kyšeľa (Mačuga, Urda): Hralo sa 120 minút, rozhodovali Sluk a Čunočka.

Extraliga žien, 4. kolo

KV MŠK Oktan Kežmarok - Strabag VC FTVŠ UK Bratislava 0:3 (-23, -19, -22)

Kežmarok: Smák, Jakábová 12, Karašová 3, Kubová 15, Harčárová 8, Zaťková 7, libero Jagodzinska (Morihladková, Kubičárová). Hralo sa 75 minút, rozhodovali Smolko a Tiňo.

Hit UCM Trnava - VK Prešov 0:3 (-17, -18, -22)

Prešov: Karabinovičová 10, Babjaková 13, Povrazníková 11, Bodnárová 14, Schniererová 3, Makarašviliová 2, libero Nehilová (Kotuličová). Hralo sa 70 minút, rozhodovali Čuntala a Heitlinger.

Hádzaná

SEHA liga, 7. kolo

RK Metalurg Skopje – Tatran Prešov 30:28 (15:11)

Prešov: Čupryna, Cvitkovič – Rábek, Hrstka 2, Lapajne 7, Rečičár, Kríž, Číp 8, M. Straňovský 5/3, Butorac 2, Kasal, Carapkin, Gatine 2, Babić 2.

SEHA liga: Metalurg Skopje - Tatran Prešov: fotogaléria

22.10.2018

1. liga mužov Východ, 6. kolo

Košice Crows – HK Slovan Levoča 39:11 (16:6), Antl 11/5, Ľoch 8, Guzy 6, Šiška 5, Müller a Dani po 3, Hriňák 2, Majirský 1 – Tomiskin 4/2, Malík 2/1, Ščurka, Šuba, Kotrady, Dunčko a Tatarko po 1.

Basketbal

SBL mužov, 4. kolo

Iskra Svit - BK Levickí Patrioti 80:79 (22:25, 26:13, 14:20, 18:21)

Svit: Baldovský 4, Aavramovič 23, Davis 15, Guillory 13, Washburn 6 (Galata 12, Vučičevič 7)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 79:03 (17:27, 21:23, 29:23, 12:20)

SNV: Antoni, Lošonský 14, Marshall 15, Rocca 16, Nottage 23 (Krajňák, Židzik 2, Rákai, Ebinum 9)

Extraliga žien, 4. kolo

ŠBK Šamorín - BAM Poprad 79:51 (23:10, 20:13, 17:12, 19:16)

Poprad: M. Tetemondová 7, Filičková 13, Grígerová 3, Sojáková 7, Babiková 6 (Havranová 12, Rodáková, Vyšňová 3, Turzáková)

Young Angels Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 67:47 (13:7, 20:16, 20:9, 14:15)

Košice: Blanárová 17, Bartánusová 4, Jaššová 5, Balážová 10, Logicová 14 (Flešárová 2, Lukáčiková, Kozáková 3, Drobná 6, Machalová 4, Mikovčáková 2).

Extraliga basketbalistiek: Young Angels Košice - Banská Bystrica: fotogaléria

20.10.2018

Hokejbal

Extraliga mužov, 8. kolo SHbE - 8. kolo:

Hokejmarket Skalica - Lion Svidník 5:2 (3:0, 2:0, 0:2), Vadík, Válek, Sobol, Hübl, Martinusík - Raschman, Gulík

Leaders Ružinov - MŠK Autostyle Kežmarok 3:0 (1:0, 2:0, 0:0), Hraško, Mydla, Farkaš

Atletika

Goral Run, Spišská Belá

Muži (absolútne poradie, polmaratón): 1. Jan Vydra (Poľ.) 1:15:17,1 h, 2. Marcel Hanečák (BK Stará Ľubovňa) 1:18:36,2, 3. Tomáš Gemza (ŠK Štrba/Here to win) 1:18:40,2.

Ženy (absolútne poradie, polmaratón): 1. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 1:32:23,9 h, 2. Danica Božová (Svit) 1:43:00,1, 3. Iveta Urbanová (MojSMoju_RUN) 1:43:20,6

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 34:07,1 min, 2. Piotr Kyta (Poľ.) 34:09,0, 3. Dominik Jakubkovič (Maras team) 37:36,1.

Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Tímea Mihoková (Bežecký klub Poprad) 38:13,1 min, 2. Lucia Čubaňová (ŠK Dukla Banská Bystrica) 40:25,7, 3. Vladimíra Figlarová (Little SHARK MŠK Kežmarok) 44:12,8.

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Prečítajte si tiež:
Košičania prevalcovali Detvu
Autor: Martin Belej

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.