Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

IV. a V. liga: Spišské Podhradie nastrieľalo jedenásť gólov

Ilustračná snímka. (Autor: TASR/AP)
Jozef Mačejovský|Publikované 21. okt 2018 o 17:40

Vo štvrtej a piatej futbalovej lige sa hrali ďalšie zápasy.

Vo štvrtej a piatej futbalovej lige sa hrali ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever, 14. kolo

St. Ľubovňa – Sabinov 6:0 (3:0), G: Selep, Kyšeľa 3, Krafčík, Lapoš,

Poprad B – Zámutov 7:0 (3:0), G: J. Tropp, Medak 2, Ujčík 2, Gajan (z 11 m), Urbanič,

Svit – N. Hrušov 3:2 (0:2), G: Sabo (z 11 m), Miženko, Jambor – Galik, Horský,

Gerlachov – Ptičie 2:1 (0:1), G: Zápotoka, Havrila – Pavlulik,

Sp. Podhradie – Fintice 11:1 (5:1), G: Vandraško 3, Komara, Ferenc 4, Slejzák 2, Maliňák – Kapalla,

Soľ – Medzilaborce 1:1 (1:0), G: Komjatý – Tarča, ČK: Chripák (po 2 ŽK, hostia),

Kračúnovce – Raslavice 3:1 (1:1), G: J. Nazarej, Ungvarský, Paržel – Šinaľ, Záhradné – Ľubotice 4:0 (1:0), G: Mihok, Jaworek, Gomulec, Makara.

1. Sp. Podhradie 14 12 0 2 50:13 36
2. Poprad B 14 11 1 2 51:8 34
3. Záhradné 14 10 1 3 27:17 31
4. St. Ľubovňa 14 9 1 4 30:12 28
5. Soľ 14 9 1 4 25:17 28
6. Ľubotice 14 8 2 4 27:21 26
7. Gerlachov 14 8 1 5 30:19 25
8. Kračúnovce 14 5 4 5 20:15 19
9. Svit 14 6 1 7 20:32 19
10. Sabinov 14 5 0 9 18:40 15
11. N. Hrušov 14 4 2 8 22:30 14
12. Medzilaborce 14 4 1 9 30:34 13
13. Ptičie 14 4 1 9 17:30 13
14. Raslavice 14 4 2 8 22:36 11 (-3)
15. Fintice 14 3 0 11 12:51 9
16. Zámutov 14 0 2 12 12:38 2

Juh, 14. kolo

Geča – Sobrance 1:1 (1:0), G: Majoroš – Bandurovych,

Čičarovce – Strážske 0:0

Pavlovce n/U – Čaňa 2:1 (0:0), G: Voloshnskyi 2 – Török,

TU Košice – V. Kapušany 5:0 (2:0), G: Horňák, Olah (vl.), Čabala, Novotný 2, ČK: P. Gere (2 ŽK, domáci)

Kalša – Petrovce n/L 8:0 (3:0), G: Patkanóci, Gašpar 3 (3. z 11 m), Krakovský (z 11 m), Capík, Seman, Zeher

Medzev – Kechnec 2:2 (1:2), G: Majoroš 2 – Žebík, Kover,

Sokoľany – Rudňany 3:1 (2:0), G: Majoroš 2, Miškovič – Bdžoch (11 m),

Topoľany – Krh. Podhradie 2:0 (1:0), G: Duška 2.

1. Kalša 14 10 1 3 54:14 31
2. Medzev 14 9 4 1 35:13 31
3. TU Košice 14 10 1 3 29:13 31
4. Pavlovce n/U 14 9 1 4 36:17 28
5. Sokoľany 14 9 1 4 36:26 28
6. Kechnec 14 7 2 5 32:19 23
7. Topoľany 14 6 3 5 25:22 21
8. Geča 73 14 6 3 5 34:32 21
9. Čaňa 14 7 0 7 24:24 21
10. Sobrance 14 6 1 7 17:19 19
11. V. Kapušany 14 5 1 8 15:26 16
12. Rudňany 14 4 1 9 16:27 13
13. Krh. Podhradie 14 4 1 9 13:41 13
14. Strážske 14 2 5 7 11:29 11
15. Čičarovce 14 2 3 9 14:41 9
16. Petrovce n/L 14 2 0 12 14:42 6

V. liga

Košicko-gemerská, 12. kolo

Perín – Budimír 1:2 (1:1), G: Šingovszki – Hajduk (z 11 m), Magáč,

M. Ida – Seňa 1:4 (0:1), G: D. Nalevanko – Schnurer 2, Spišák 2, ČK: Ľ. Seman (domáci),

Ťahanovce – Košice B 3:5 (1:2), G: Jurko 3 – Čontoš, Terpaj, Tóth, Bardetskyi, Beli,

Bidovce – Haniska 3:2 (2:0), G: Zsiga 3 – Kerekeš (z 11 m), Gergely,

Čečejovce – Kokšov – Bakša 0:0

Koš. N. Ves – Ždaňa 2:1 (0:0), G: Plichta, Bandúr – Čigáš (z 11 m), ČK: Demko (po 2 ŽK, hostia),

Poproč – V. Ida 0:0

1. Koš. N. Ves 12 10 2 0 35:11 32
2. Košice B 12 8 2 2 52:25 26
3. Ťahanovce 12 8 0 4 42:17 24
4. Kokšov – Bakša 12 5 5 2 26:16 20
5. Poproč 11 5 4 2 23:16 19
6. Perín 12 5 2 5 19:20 17
7. Ždaňa 12 4 3 5 23:26 15
8. V. Ida 12 4 3 5 29:42 15
9. Budimír 12 4 2 6 19:30 14
10. Seňa 12 3 3 6 19:29 12
11. Čečejovce 12 2 4 6 18:29 10
12. M. Ida 12 3 1 8 23:41 10
13. Bidovce 11 3 0 8 14:26 9
14. Haniska 12 2 3 7 13:27 9

Zemplínska, 12. kolo

Cejkov – Nacina Ves 2:0 (2:0), G: Paľovčík, Panda,

Zem. Teplica – M. Horeš 3:1 (1:1), G: Kiš, Mačura 2 – R. Kendi,

Kriš. Liesková – Streda n/B 6:1 (3:0), G: Pituk, Balog 2, Batta, Gaľa, Rebreš – Székely,

Čierna n/T – Lastomír 5:1 (3:0), G: Džerenga 3, Gašparik, Orosz – Verbič, ČK: Sabovčík (po 2 ŽK, hostia),

Vinné – Močarany 2:1 (0:0), G: Hrabík, Andrejco (z 11 m) – Hamšík,

Kr. Chlmec – Parchovany – odložený,

Úpor – Michaľany – odložený.

1. Kr. Chlmec 11 8 3 0 34:8 27
2. Kriš. Liesková 12 8 2 2 29:11 26
3. M. Horeš 12 6 2 4 25:19 20
4. Vinné 11 6 2 3 19:14 20
5. Lastomír 12 6 2 4 17:17 20
6. Cejkov 12 6 1 5 18:14 19
7. Úpor 11 6 0 5 25:24 18
8. Michaľany 11 4 4 3 14:11 16
9. Streda n/B 12 4 3 5 17:23 15
10.Močarany 12 5 0 7 21:28 15
11. Čierna n/T 11 4 2 5 19:23 14
12. Nacina Ves 12 3 0 9 14:27 9
13. Zem. Teplica 12 2 1 9 18:27 7
14. Parchovany 11 1 2 8 9:33 2(-3)

Šarišská, 12. kolo

Kurima – V. Šariš 0:3 (0:2), G: Pribiš, Šimko, Lipták,

Pušovce – Chmin. N. Ves 1:5 (0:4), G: Nazarej – Jakubko 4, Jopek,

Čirč – Široké 1:1 (0:0), G: Piter Bučko – Segiň,

Župčany – Dubinné 4:1 (0:1), G: Petruška 2 (prvý z 11 m), Miček, J. Pončák – Vaľko, ČK: Harčarik (hostia),

Ražňany – Koprivnica 3:1 (2:1), G: Bilý, Seman, Durilla – Hudák,

Demjata – Gaboltov 10:1 (4:1), G: Kendra 2, Marcin, Chromek 5, Peter Ličák, Leško – Benka,

D. Lúka – Kamenica 1:0 (0:0), G: Brach.

1. Demjata 12 9 2 1 32:10 29
2. Župčany 12 8 3 1 35:12 27
3. V. Šariš 12 7 1 4 31:18 22
4. Čirč 11 6 3 2 25:15 21
5. Kamenica 11 6 3 2 21:12 21
6. Dubinné 12 6 0 6 23:28 18
7. Ražňany 11 5 2 4 17:13 17
8. Chmin. N. Ves 12 5 0 7 32:33 15
9. Koprivnica 12 4 3 5 18:20 15
10. Široké 12 4 2 6 13:21 14
11. D. Lúka 12 3 2 7 12:16 11
12. Gaboltov 11 3 1 7 16:38 10
13. Pušovce 12 2 1 9 18:34 7
14. Kurima 12 2 1 9 16:39 7

Podtatranská, 12. kolo

Sp. Belá – Ľubica 2:2 (2:1), G: Milaňák (z 11 m), Čup – M. Kapral 2, ČK: Čarnogurský (po 2 ŽK, domáci),

Odorín – Sp. Stará Ves 0:8 (0:5), G: Bednarčík 3, Matiko 3, Babiak, R. Plavec (z 11 m),

Hranovnica – Kluknava 8:1 (1:0), G: Krišanda, Babej 2, Husár, Kšenzakovič 2, Lopuch, Farkaš – Kakalejčík,

V. Lomnica – Nálepkovo 3:1 (2:0), G: Rusnák, Baláž 2 (prvý z 11 m) – Gonda,

Kežmarok – Levoča 0:2 (0:1), G: Lešňovský, Seman,

Olcnava – Hrabušice 4:2 (2:1), G: Pollák 2, Geletka, Pižem – Sabol 2,

Harichovce – V. Tatry 2:1 (2:1), G: Pukluš 2 – Gončár, ČK: Regec (po 2 ŽK, domáci).

1. Harichovce 12 9 1 2 42:17 28
2. Hranovnica 12 7 2 3 25:13 23
3.Hrabušice 12 6 3 3 35:22 21
4. V. Lomnica 12 7 0 5 29:22 21
5. Sp. Belá 12 6 2 4 35:23 20
6. Kežmarok 12 6 2 4 29:18 20
7. Levoča 12 6 2 4 17:14 20
8. Sp. Stará Ves 12 5 4 3 33:20 19
9. Nálepkovo 12 6 1 5 32:28 19
10. V. Tatry 12 4 3 5 18:20 15
11. Ľubica 12 3 4 5 27:36 13
12. Kluknava 12 2 1 9 12:38 7
13. Olcnava 12 2 1 9 9:35 7
14. Odorín 12 2 0 10 10:47 6

Vihorlatsko-dukelská, 12. kolo

Belá n/C – Seč. Polianka 4:0 (2:0), G: Kuzma, Hašuľ 2, Kudravý,

Rudlov – V. Žipov 2:0 (2:0), G: Tabaka, Leško,

Borov – Kamenica n/C 1:4 (1:1), G: Olah – Šamo, Štofík, Lazúr 2, ČK: Vasilko (po 2 ŽK, hostia),

Bystré – Ulič 4:3 (1:2), G: Kubánka 2, Tracik, Jankovič – Hromadka 3 (druhý z 11 m), ČK: M. Hatala (po 2 ŽK, domáci),

Sačurov – Stakčín 1:0 (1:0) G: Capko,

Pakostov – Hencovce 1:0 (0:0), G: S. Ragan,

Brekov – Jasenov 0:2 (0:1), G: P. Horvát, Lojka.

1. Hencovce 12 9 1 2 23:9 28
2. Jasenov 12 8 3 1 22:7 27
3. Kamenica n/C 12 7 2 3 28:11 23
4. Brekov 12 7 2 3 19:9 23
5. Bystré 12 6 1 5 19:21 19
6. V. Žipov 12 5 3 4 18:16 18
7. Pakostov 12 5 1 6 14:14 16
8. Borov 12 5 1 6 25:26 16
9. Sačurov 12 4 2 6 14:17 14
10. Belá n/C 12 4 2 6 17:23 14
11. Rudlov 12 4 2 6 12:19 14
12. Seč. Polianka 12 4 1 7 19:25 13
13. Stakčín 12 2 3 7 11:20 9
14. Ulič 12 2 0 10 15:39 6

Ďalší program IV. a V. futbalovej ligy

IV. liga

Sever, 15. kolo, 28. 10. o 14.00 hod.: Ľubotice – St. Ľubovňa, Raslavice – Záhradné, Medzilaborce – Kračúnovce, Fintice – Soľ, Ptičie – Sp. Podhradie, Zámutov – Gerlachov, Niž. Hrušov – Poprad B, Sabinov – Svit.

Juh, 15. kolo, 27. 10. o 14.00 hod.: Sobrance – Topoľany, Rudňany – Geča, 28. 10. o 14.00 hod.: Strážske – Pavlovce n/U, Kechnec – Sokoľany, Petrovce n/L – Medzev, V. Kapušany – Kalša, Čaňa – Slávia TU Košice.

V. liga

Košicko-gemerská

13. kolo, 28. 10. o 14.00 hod.: Veľká Ida – Perín, Ždaňa – Poproč, Kokšov Bakša – Koš. N. Ves, Haniska – Čečejovce, Lokomotíva Košice B – Bidovce, Seňa – Ťahanovce, Budimír – Malá Ida.

Zemplínska

13. kolo, 28. 10. o 14.00 hod.: Močarany – Cejkov, Lastomír – Vinné, Michaľany – Čierna n/T, Parchovany – Úpor, Streda n/B – Kr. Chlmec, Malý Horeš – Krišovská Liesková, Nacina Ves – Z. Teplica.

Vihorlatsko-dukelská

13. kolo, 28. 10. o 14.00 hod.: Jasenov – Belá n/C, Hencovce – Brekov, Stakčín – Pakostov, Ulič – Sačurov, Kamenica n/C – Bystré, Vyš. Žipov – Borov, Seč. Polianka – Rudlov.

Šarišská

13. kolo, 27. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Dlhá Lúka, Koprivnica – Demjata, 28. 10. o 14.00 hod.: Kamenica – Kurima, Dubinné – Ražňany, Široké – Župčany, Pušovce – Čirč, V. Šariš – Chmin. N. Ves.

Podtatranská

13. kolo, 28. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Harichovce, 28. 10. o 14.00 hod.: Vysoké Tatry – Odorín, Ľubica – Olcnava, Levoča – Sp. Belá, Nálepkovo – Kežmarok, Kluknava – V. Lomnica, Sp. St. Ves – Hranovnica.

Autor: Jozef Mačejovský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.