Fotogaléria (73)
Na snímke slovenskí hokejisti zľava Šimon Nemec, Pavol Regenda, Martin Fehérváry a Martin Pospíšil sa tešia po strelení gólu v zápase základnej B-skupiny Slovensko - Nemecko na MS v hokkeji 2024. (Autor: TASR)
Sportnet|10. máj 2024 o 19:01

Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024. Na ktorom mieste je Slovensko?

OSTRAVA. Slovenská reprezentácia má za sebou prvý zápas na MS v hokeji 2024.

Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024 po zápase Slovensko - Nemecko.

Slováci v ostravskej aréne prehrali v prvom zápase proti Nemecku 4:6. V tabuľke tak po úvodnom zápase nemajú na svojom konte ani jeden bod.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Pozrite si tabuľku skupiny B a tiež celkový program šampionátu.

Aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2023

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»Slovensko si na prvé body bude musieť počkať. Pozrite si, ako vyzerá tabuľka skupiny B