Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

IV. a V. liga: Karty miešalo aj počasie

Ilustračné. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 29. okt 2017 o 18:00

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. liga

Sever

Poprad B – Záhradné 5:0 (2:0), G: Ujčík 4, Maťaš,

Sp. Podhradie – Medzilaborce 5:0 (3:0), G: Vandraško 2, Ferenc 2 (prvý z 11 m), Ďurák,

Soľ – V. Šariš 2:0 (1:0), G: Miroslav Sakala (z 11 m), Cigán,

Fintice – Raslavice 0:3 (0:2), G: Gmitro 2 (oba vl.), J. Tomáško (z 11 m),

Ľubotice – Humenné 0:2 (0:1), G: Radojević, Sališ,

Zámutov – Kračúnovce 1:2 (1:0), G: Mihok – Lechman, Dzurjuv,

Ptičie – Pušovce 8:0 (3:0), G: Pavlulik 3 (druhý z 11 m), Opiela, Veselovskyy 3, Slovenskyi,

Radvaň n/L – Gerlachov – zápas odložený.

Tabuľka

1. Humenné 15 14 1 0 47:5 43
2. Poprad B 15 10 2 3 56:17 32
3. Gerlachov 14 9 3 2 33:19 30
4. Záhradné 15 9 2 4 33:15 29
5. Sp. Podhradie 15 9 0 6 34:26 27
6. Raslavice 15 8 1 6 32:29 25
7. Soľ 15 7 2 6 17:22 23
8. Kračúnovce 15 6 3 6 26:19 21
9. Radvaň n/L 14 6 2 6 20:22 20
10. Fintice 15 6 1 8 16:40 19
11. Ptičie 15 5 3 7 28:30 18
12. Ľubotice 15 5 3 7 23:28 18
13. Medzilaborce 15 5 2 8 27:40 17
14. Zámutov 15 3 2 10 13:27 11
15. V. Šariš 15 3 1 11 19:32 10
16. Pušovce 15 0 0 15 8:61 0

Juh

Maria Huta – Topoľany 0:1 (0:0), G: Lörinc,

Krh. Podhradie – Kalša 1:1 (1:1), G: Revúcky – Takáč,

V. Kapušany – Geča 73 3:0 (0:0), G: Voloshynskyi 3 (prvý a tretí z 11 m), ČK: Kopas (po 2 ŽK, hostia), Obšitoš (po 2 ŽK, hostia),

Sokoľany – Sobrance 1:0 (1:0), G: Varga, ČK: Balog (po 2 ŽK, hostia),

Rudňany – Medzev 1:3 (0:1), G: Regec (z 11 m) – Palencsár 2, Lukáč,

Strážske – Čaňa 2:0 (2:0), G: Hirjak, Haluška (z 11 m),

Petrovce n/L – Kechnec 6:2 (3:2), G: Lakatoš, Vinc, Tkáč, Hudák, Dulovič, Ferko – Huzar, Husár,

M. Ida – Čičarovce 4:0 (1:0), G: Dimun, Seman, Andreja, Leško, ČK: Seman (domáci) – Tárczy (hostia).

Tabuľka

1. Medzev 15 13 0 2 54:17 39
2. Kalša 15 10 2 3 42:16 32
3. Maria Huta 15 10 1 4 31:14 31
4. Geča 73 15 9 1 5 35:26 28
5. Strážske 15 9 1 5 35:35 28
6. Sobrance 15 8 3 4 44:20 27
7. Sokoľany 14 8 2 4 27:20 26
8. Čaňa 15 7 4 4 44:22 25
9. Petrovce n/L 15 6 3 6 28:31 21
10. Topoľany 15 6 2 7 22:31 20
11. Rudňany 15 4 4 7 23:29 16
12. Krh. Podhradie 15 3 5 7 20:34 14
13. M. Ida 14 3 1 10 15:39 10
14. V. Kapušany 15 2 3 10 12:27 9
15. Čičarovce 15 2 2 11 12:37 8
16. Kechnec 15 1 2 12 14:60 5

V. liga

Košicko-gemerská

Košice B – Gem. Hôrka 8:0 (4:0), G: Beliš 2, Kӧver, Beli (z 11 m), Ristovski, Lenart, Potemri 2,

Perín – Ždaňa 2:0 (0:0), G: Rusinko, Grega,

Čečejovce – Koš. N. Ves 3:0 (1:0), G: Puškáš 2, Fazekaš,

TU Košice – Ťahanovce 1:1 (0:0), G: Brestovský – T. Koľvek,

V. Ida – Poproč 3:2 (1:1), G: Žiga, Slatina, Vereščák – Lindvai 2,

Kokšov – Bakša – Seňa 4:2 (3:1), G: Peterčák, Stoľar, Ružička, M. Stoľár – Jarušinský, Sanislo.

Prečítajte si tiež:
Rozhodol exligista Rusinko

Tabuľka

1. Čečejovce 12 10 1 1 36:10 31
2. TU Košice 12 9 2 1 29:4 29
3. Ťahanovce 12 8 1 3 31:14 25
4. Perín 12 8 1 3 26:20 25
5. Poproč 12 5 4 3 24:19 19
6. Koš. N. Ves 12 6 1 5 18:13 19
7. Veľká Ida 12 5 1 6 23:29 16
8. Kokšov – Bakša 12 4 1 7 16:19 13
9. Ždaňa 12 4 1 7 22:29 13
10. Seňa 12 4 1 7 21:34 13
11. Haniska 12 4 0 8 25:24 12
12. Košice B 12 2 4 6 23:18 10
13. Gem. Hôrka 12 0 0 12 4:65 0

Zemplínska

Streda n/B – Cejkov 1:3 (1:1), G: Székely (z 11 m) – Kročko, Blanár, Dolgoš,

Kr. Chlmec – Nacina Ves 6:0 (4:0), G: Molnár 3 (druhý z 11 m), Ujházi 3,

Čierna n/T – Vinné 3:1 (2:1), G: Hami, Jáger, Džerenga – Kudroč,

Lastomír – Močarany 3:1 (1:1), G: Petrec, Verbič, Hanko – Pavlov,

Michaľany – Úpor 0:2 (0:0), G: Tokár, Bandoľa,

Pavlovce n/U – Parchovany 11:0 (4:0), G: Išky, Kotľar 4, Forgáč 2, Masnica 2, Smoľak 2,

Borša – M. Horeš 3:0 (2:0), G: Vojtko 3.

Tabuľka

1. Pavlovce n/U 13 10 2 1 59:14 32
2. Kr. Chlmec 12 10 1 1 50:8 31
3. Cejkov 13 9 2 2 31:15 29
4. Úpor 12 8 1 3 33:15 25
5. Močarany 13 6 2 5 18:23 20
6. Lastomír 13 6 1 6 19:25 19
7. Čierna n/T 13 6 0 7 24:28 18
8. Nacina Ves 13 5 2 6 17:21 17
9. Parchovany 13 5 1 7 15:43 16
10. Vinné 13 4 3 6 12:22 15
11. M. Horeš 13 4 0 9 22:22 12
12. Borša 13 4 0 9 19:39 12
13. Michaľany 13 3 0 10 14:38 9
14. Streda n/B 13 2 1 10 9:29 7

Šarišská

Gaboltov – Župčany 1:4 (0:2), G: D. Javorský – Petruška 2 (druhý z 11 m), Beliš, Adamčo, ČK: Pavúk (po 2 ŽK, domáci),

Dubinné – Ražňany 0:1 (0:1), G: Maťaš,

M. Šariš – Demjata 2:5 (1:2), G: Horščák, Vajda – Zoš 2, Valiček 2, Stankovič,

Koprivnica – D. Lúka 1:2 (0:0), G: Nazarej – Ciglarik, P. Jurčišin,

St. Ľubovňa – Široké 4:2 (1:1), G: Selep 2 (prvý z 11 m), Košč, Nemergut – Poliaček 2,

Kendice – V. Lipník 0:2 (0:0), G: Kuzmiak 2,

Čirč – Kamenica – zápas odložený na 1. 11. 2017

Tabuľka

1. Ražňany 13 10 2 1 33:9 32
2. Čirč 12 10 1 1 49:8 31
3. St. Ľubovňa 13 9 1 3 23:13 28
4. Župčany 13 9 0 4 38:20 27
5. Demjata 13 8 1 4 24:16 25
6. D. Lúka 13 7 2 4 15:19 23
7. Kamenica 12 7 0 5 30:20 21
8. Koprivnica 13 5 1 7 26:28 16
9. Dubinné 13 5 0 8 24:33 15
10. Široké 13 2 5 6 18:31 11
11. Gaboltov 13 3 1 9 20:36 10
12. M. Šariš 13 3 1 9 19:41 10
13. Kendice 13 2 1 10 12:31 7
14. V. Lipník 13 2 0 11 15:41 6

Podtatranská

Prakovce – Kluknava 0:1 (0:0), G: Borza

Hrabušice – Štrba 4:5 (1:2), G: Kukura 2 (oba z 11 m), Jakubec, Oravec – Penxa, Diabelko, Michalík, Husár 2,

Levoča – V. Folkmar 5:0 (2:0), G: Sipko, Janečka 2, Brincko, P. Kašper,

Helcmanovce – Hranovnica 0:3 (0:0), G: Kšenzakovič 2, Kaprál,

Olcnava – Sp. Belá 2:1 (2:1), G: V. Pollák, Geletka – Milaňák (z 11 m),

Kežmarok – Ľubica 2:1 (1:0), G: Zacher, Fejerčák – M. Kapral.

Tabuľka

1. Hranovnica 15 11 3 1 60:17 36
2. V. Lomnica 14 10 2 2 42:17 32
3. Sp. Belá 15 10 2 3 37:19 32
4. Kežmarok 15 10 1 4 35:25 31
5. Olcnava 15 9 3 3 36:19 30
6. Nálepkovo 14 8 0 6 44:22 24
7. Ľubica 15 7 3 5 33:22 24
8. Harichovce 14 7 2 5 49:21 23
9. Hrabušice 15 7 1 7 42:40 22
10. Levoča 15 6 2 7 32:18 20
11. V. Tatry 14 6 1 7 28:16 19
12. Kluknava 15 5 3 7 31:25 18
13. Štrba 15 4 2 9 33:35 14
14. Prakovce 15 4 1 10 26:28 13
15. Helcmanovce 15 1 0 14 5:99 3
16. V. Folkmar 15 0 0 15 9:119 0

Vihorlatsko-dukelská

Borov – Pakostov 5:0 (3:0), G: Kuruc 2, Turok-Heteš, Mamaj, Olah,

Sačurov – V. Žipov 4:0 (2:0), G: J. Tabaka 3, Izai (z 11 m),

N. Hrušov – Stakčín 1:0 (0:0), G: Horský,

Kochanovce/Brekov – Hencovce 0:0

Bystré – Sedliská 4:3 (2:2), G: Kubánka, Tracik, Ladomerský, Novotný – Vožný 3,

Ulič – Kamenica n/C 1:1 (1:1), G: Korkorec – Čopák,

Seč. Polianka – Jasenov 4:0 (2:0), G: Pačuta, Gaži, Hirko, Havran.

Tabuľka

1. N. Hrušov 13 13 0 0 38:6 39
2. Borov 13 9 1 3 39:20 28
3. Bystré 13 7 3 3 20:17 24
4. Sačurov 13 7 2 4 26:20 23
5. Kamenica n/C 13 6 3 4 21:11 21
6. Hencovce 13 5 4 4 22:20 19
7. Kochanovce/Brekov 13 4 5 4 24:16 17
8. Pakostov 13 5 2 6 24:25 17
9. Stakčín 13 4 3 6 13:17 15
10. Jasenov 13 4 2 7 9:16 14
11. V. Žipov 13 3 3 7 17:27 12
12. Ulič 13 2 4 7 19:32 10
13. Seč. Polianka 13 3 0 10 17:46 9
14. Sedliská 13 2 2 9 12:28 8

Ďalší program

IV. liga

Sever, 16. kolo, 5. 11. o 10.30 hod.: Poprad B – Kračúnovce, o 13.30 hod.: Gerlachov – Pušovce, Ptičie – Záhradné, Zámutov – Humenné, Ľubotice – Raslavice, Fintice – V. Šariš, Medzilaborce – Soľ, Sp. Podhradie – Radvaň n/L.

Juh, 16. kolo, 4. 11. o 13.30 hod.: Krs. Podhradie – Medzev, Rudňany – Sobrance, 5. 11. o 13.30 hod.: Topoľany – Čičarovce, Malá Ida – Kechnec, Petrovce n/L – Čaňa, Strážske – Kalša, Sokoľany – Geča, V. Kapušany – Mária Huta.

V. liga

Košicko-gemerská14. kolo, 4. 11. o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – Seňa, 5. 11. o 13.30 hod.: Ždaňa – Haniska, Poproč – Kokšov Bakša, Veľká Ida – Ťahanovce, Slávia TU Košice – Koš. N. Ves, Čečejovce – Perín.

Zemplínska14. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: Cejkov – Malý Horeš, Borša – Parchovany, Pavlovce n/U – Úpor, Michaľany – Močarany, Lastomír – Vinné, Čierna n/T – Nacina Ves, Streda n/B – Kr. Chlmec.

Vihorlatsko-dukelská14. kolo, 4. 11. o 13.30 hod.: Borov – Jasenov, 5. 11. o 13.30 hod.: Vyš. Žipov – Pakostov, Seč. Polianka – Kamenica n/C, Ulič – Sedliská, Bystré – Hencovce, Kochanovce/Brekov – Stakčín, Niž. Hrušov – Sačurov.

Šarišská14. kolo, 4. 11. o 13.30 hod.: Gaboltov – Demjata, 5. 11. o 13.30 hod.: Kamenica – V. Lipník, Kendice – Široké, St. Ľubovňa – Dlhá Lúka, Koprivnica – Župčany, Malý Šariš – Ražňany, Dubinné – Čirč.

Podtatranská16. kolo, 4. 11. o 13.30 hod.: Helcmanovce – Nálepkovo, Prakovce – Levoča, 5. 11. o 10.30 hod.: Hrabušice – Ľubica, o 13.30 hod.: V. Folkmar – Štrba, Kežmarok – Harichovce, V. Tatry – Sp. Belá, Olcnava – Hranovnica, V. Lomnica – Kluknava.

Autor: Jozef Mačejovský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.