MS v biatlone 2021

Majstrovstvá sveta v biatlone sa v roku 2021 uskutočnili v termíne od 10. do 21. februára v stredisku Pokľjuka, Slovinsko.

22.02.2021
Šéf slovenského biatlonu hodnotil MS. Zareagoval aj na kritiku FialkovejVozár bol spokojný iba čiastočne.
22.02.2021
Sturla Holm Laegreid.
21.02.2021
Laegreid zažíva skvelý šampionát, vyhral aj preteky s hromadným štartomNóri si pripísali ďalšie dve medaile.
21.02.2021
Lisa Theresa Hauserová
21.02.2021
Hauserová vyšperkovala perfektnú sezónu zlatom, Eckhoffová má šiestu medailuHauserová má titul v hromadných pretekoch.
21.02.2021
Vetle Sjaastad Christiansen.
20.02.2021
Bartko šiel na dve trestné kolá a Slováci sa prepadli, vyhrali NóriUkrajina mala výbornú streľbu, na stupne víťazov to nestačilo.
20.02.2021
Ivona Fialková.
20.02.2021
Slovenky nedokončili štafetu, Ivona Fialková skritizovala vlastný tímPreteky vyhrali Nórky.
20.02.2021
Zmiešané mix dvojice dnes na MS v biatlone 2021.
18.02.2021
Nóri prišli o titul v závere. Hasilla s Fialkovou sa nevošli do dvadsiatkyZmiešanú štafetu dvojíc vyhralo Francúzsko.
18.02.2021
Tomáš Hasilla.
17.02.2021
Mohol prebiť všetko, čo za deväť sezón dosiahol. Mrzí ma to, smútil HasillaPo poslednej streľbe výrazne klesol.
17.02.2021
17.02.2021
Hasilla senzačne útočil na elitnú desiatku, nezvládol však poslednú streľbuNebodoval ani jeden Slovák.
17.02.2021
Markéta Davidová oslavuje prvý seniorský titul majsterky sveta vo vytrvalostných pretekoch.
Miloslav Šebela16.02.2021
Desí ma, že by som mala súťažiť ešte niekoľko rokov, vraví česká hviezdaDavidová získala na MS pre svoju krajinu šieste zlato.
Paulína Fialková na MS v biatlone 2021.
Čím viac sa snažím, tým menej sa mi darí, smútila FialkováVo vytrvalostných pretekoch obsadila Paulína Fialková 50. priečku.