MotoGP

Francesco Bagnaia.
15.10.2023
Štartoval až trinásty. Bagnaia vyhral v Indonézii, do karát mu zahral aj pád rivalaTaliansky jazdec sa vrátil na čelo seriálu MotoGP.
15.10.2023
Českí futbalisti sa tešia z gólu.
15.10.2023
Napravia českí futbalisti zaváhanie z Albánska? Športový program na dnes (15. október)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 15. októbra. Aký je program dňa?
15.10.2023
Jorge Martin.
14.10.2023
Historický moment španielskeho pretekára, prvýkrát v kariére je na čele šampionátu MotoGPNa pozíciu lídra sa dostal po triumfe v šprintových pretekoch na VC Indonézie.
14.10.2023
Oliver Antman.
14.10.2023
Kvalifikácia na EURO pokračuje ďalšími zápasmi. Športový program na dnes (14. október)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 14. októbra. Aký je program dňa?
14.10.2023
Marc Marquez.
12.10.2023
Šesťnásobný majster sveta MotoGP končí v Honde: Teším sa na novú výzvuŠpanielsky jazdec prišiel do Hondy v roku 2012.
12.10.2023
04.10.2023
Bol najmladším víťazom VC aj majster sveta. Marquez opúšťa tím po 12 rokochV seriáli MotoGP získal šesť majstrovských titulov.
04.10.2023
01.10.2023
Na Veľkej cene Japonska triumfoval Martin, preteky museli predčasne ukončiťŠpanielsky pretekár zaostáva v celkovom poradí za Bagnaiom už len o 3 body.
01.10.2023
Marco Bezzecchi vyhral Veľkú cenu Indie 2023.
24.09.2023
Premiérovú Veľkú cenu Indie vyhral Bezzecchi. Líder seriálu smolne vypadolVeľkú cenu Katalánska museli reštartovať.
24.09.2023
Španiel Jorge Martin sa raduje po triumfe na Veľkej cene San Marína.
10.09.2023
Bol to ťažký boj, priznal. Martin znížil svoju stratu na majstra svetaTalian aktuálne vedie o 36 bodov.
10.09.2023
07.09.2023
Neuveriteľný Bagnaia. Po hrozivej nehode môže štartovať už tento týždeňTaliansky motocyklový jazdec mal minulý týždeň hrozivý pád.