MotoGP

Jorge Martin.
24.03.2024
Líder vypadol po kolízii. Martin šancu využil a výhrou sa dostal na čelo seriáluPred talianskym pretekárom zvíťazil o necelú sekundu.
24.03.2024
Tomáš Záborský (HK Poprad) a František Gajdoš (HK Nitra) v druhom zápase štvrťfinále play off hokejovej Tipos extraligy medzi HK Poprad - HK Nitra.
24.03.2024
Vypätá séria mieri do Nitry, Michalovce hrajú o mečbal. Športový program na dnes (24. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 24. marca. Aký je program dňa?
24.03.2024
Slovenskí futbalisti.
23.03.2024
Slováci začínajú prípravu na EURO zápasom proti Rakúsku. Športový program na dnes (23. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 23. marca. Aký je program dňa?
23.03.2024
Francesco Bagnaia
10.03.2024
Nová sezóna MotoGP začala triumfom Bagnaiu, dominanciu Ducati narušil BinderBagnaia vyhral Katare v kategórii MotoGP prvýkrát v kariére.
10.03.2024
Francesco Bagnaia.
04.03.2024
Vychoval ho Rossi, získal už dva tituly. Bagnaia podpísal s Ducati novú zmluvuV tíme Ducati som zatiaľ zažil iba krásne veci, povedal taliansky jazdec.
04.03.2024
Momentka z veľkej ceny Valencie 2023.
26.11.2023
Bagnaia obhájil titul MotoGP, Španiel Martin vo Valencii havarovalBagnaia vyhral šampionát o 14 bodov.
26.11.2023
Enea Bastianini vyhral Veľkú cenu Malajzie MotoGP 2023.
12.11.2023
Súboj o titul majstra sveta vrcholí. Talian ziskom pódia zvýšil náskokPreteky v Malajzii vyhral Talian Enea Bastianini.
12.11.2023
Johann Zarco.
21.10.2023
Francúzsky veterán sa konečne dočkal, na Veľkej cene Austrálie si pripísal premiérový triumfFrancesco Bagnaia zvýšil náskok na čele celkového poradia.
21.10.2023
15.10.2023
Štartoval až trinásty. Bagnaia vyhral v Indonézii, do karát mu zahral aj pád rivalaTaliansky jazdec sa vrátil na čelo seriálu MotoGP.