Bardejov – Žilina B 1:4 AKTUALIZOVANÉ

Šéfredaktor|7. dec 2020 o 00:05

Fotogaléria zo stretnutia II. ligy Partizán Bardejov – MŠK Žilina B 1:4 (1:2)

Bardejovčanom  sa v dohrávaných zápasoch jesennej časti druhej futbalovej ligy  nedarilo. V troch zápasoch , z toho dva hrali na domácom ihrisku,  získali  len dva body. V nedeľu mali Partizáni  zastúpenie v oboch  družstvách. V základnej zostave MŠK nastúpil bardejovský odchovanec  Patrik Iľko a na lavičke sedel v roli trénera brankárov dlhoročný  gólman Partizána Dušan Molčan.

Partizáni  potrebovali  v zápase s  B-mužstvom Žiliny získať prepotrebné tri body ale rovnako  na tom boli aj hostia. Dubnica vyhrala na Slovane a posunula  Bardejovčanov do pásma zostupu. Už úvod zápasu sa však vyvíjal ináč ako  si domáci futbalisti predstavovali. Len štyri minúty potreboval Jibril  na otvorenie skóre a o niekoľko minút strelil ten istý hráč druhý gól  MŠK. Hostia boli rýchlejší, lepší na lopte aj v kombinácii. Kontaktný  gól padol v 36. minúte. Po rýchlom protiútoku sa presadil Lukáč.

V druhej časti hry sa Partizáni zlepšili. Ofenzíva však nefungovala  podľa predstáv trénerov. Napriek niekoľkým šanciam sa vyrovnať  nepodarilo. Hostia využili otvorenú obranu a ešte dvakrát skórovali.

Asistent trénera Partizána Vladislav Palša nemohol byť s výkonom svojho mužstva spokojný: „Nepodali sme dobrý výkon, Žilina bola lepšia. V prvom polčase nás zrazil rýchly gól, hostia pridali druhý a prehrávali sme 2:0.  Upozorňovali sme na to, že Žilina má mladý tím, ale futbal hrať vedia. Podarilo sa nám streliť kontaktný gól. Druhý polčas sme sa snažili hrať  smerom dopredu. Chceli sme výsledok zlomiť a uhrať aspoň remízu. Nepodarilo sa nám to a v závere sme inkasovali ešte dva góly.“

Góly: 36. Lukáč – 4. Jibril, 17. Jibril, 83. Myslovič, 90. Holáň, rozhodovali Choreň - Hrebenár, Lauer, ŽK: Čikoš- Pavličko, Horvath, Jarzebak – Suľa, Gomola.

Bardejov: Čikoš-Pavličko  - Petko, Akahwakou (78. Selimi), Švec, Lizardo (46. Santos), Brigant,  Horváth, Jarzebak, Dzurík, Lukáč (73. Stachura), Marcus.

Žilina B: Teplan - Suľa (78. Majdan), Kopas, Nagy, Javorček - Myslovič  (86. Gomola), Farský, Bichakhchyan (78. Holáň) - Kaprálik (78. Jambor),  Jibril, Iľko (64. Slebodník).